Retro Games Amiga 500 Mini

konsola telewizyjna

Retro Games
nr kat. 1248082
599 zł
Gier 25
Zasilanie sieciowe 100-240V, 50/60 Hz
Kod producenta 31.03.2022
Zobacz pełny opis
Odbiór w sklepie
anuluj
LISTA SKLEPÓW
POKAŻ NA MAPIE
Dostępność
Do odbioru: od  31 marca
Do domu: od  31 marca
 • Podziel się
 • Opis i dane
  Witamy w latach 80-tych i szczytowym okresie 16-bitowych komputerów osobistych. Amiga 500, wydana w 1987 roku, wyposażona była w 16/32-bitowy procesor, 512 kilobajtów pamięci RAM oraz całą gamę niestandardowych układów do produkcji najlepszego w swojej klasie dźwięku i obrazu. Przedstawiamy THEA500 Mini, kompaktową interpretację tego klasycznego komputera domowego. Wyposażony w doskonałą emulację nie tylko oryginalnej A500, ale także Advanced Graphics Architecture (AGA) z A1200. Zagraj w jedną z 25 klasycznych gier Amigi, wybranych z prostej w obsłudze karuzeli, w tym w takie tytuły jak Alien Breed 3D, Another World, Simon the Sorcerer i Worms. Możesz też załadować swoje własne gry z pamięci USB dzięki obsłudze WHDLoad i szerokiej gamie opcji do wyboru. Ponadto w każdej chwili możesz zapisać i wznowić grę, aby ułatwić sobie ukończenie tych najtrudniejszych klasyków. THEA500 Mini jest wyposażone w oryginalną 2-przyciskową mysz i nowo zaprojektowany 8-przyciskowy precyzyjny gamepad, pozwalający na wybór metody sterowania. Aby uzyskać dodatkową funkcjonalność i uzupełnić klawiaturę ekranową, możesz podłączyć zewnętrzną standardową klawiaturę PC.

  Konsola posiada system operacyjny w języku polskim.*


  • Zawiera 25 klasycznych gier Amiga: Alien breed 3D, Another World, ATR: All terrain Racing, Battle Chess, Cadaver, Kick Off 2, Pinball Dreams, Simon the Sorcerer, Speedball 2: Brutal Deluxe, The Chaos Engine, Worms: The Director's Cut, Zool: Ninja Of The ''Nth'' Dimension
  • Emuluje Amiga 500, 600 i 1200 (ECS/OCS/AGA)
  • Pozwala na zapisywanie i wznawianie gry
  • Możliwość dodawania własnych gier przez USB*, aktualizacji oprogramowania i podłączenia własnego urządzenia. THEA500 Mini jest kompatybilne z setkami klasycznych gier z komputera Amiga i dem, wykorzystując WHDLoad dla prostoty obsługi (gry muszą być legalnie pozyskane / kupione od ich prawnych właścicieli).
  • * Wymagana własna pamięć USB (BRAK w zestawie).
  • -50/60 Hz w 720p HD przez HDMI.
  • Wiele opcji skalowania i filtr CRT

  Dane techniczne Retro Games Amiga 500 Mini

  Liczba zainstalowanych gier 
  25
  Sterowanie 
  joypad, mysz, klawiatura
  Kamera 
  nie
  Opis 
  3 porty USB, wyjście HDMI, złacze USB-C służące do zasilania, gry Alien breed 3D, Another World, ATR: All terrain Racing, Battle Chess, Cadaver, Kick Off 2, Pinball Dreams, Simon the Sorcerer, Speedball 2: Brutal Deluxe, The Chaos Engine i inne
  Zasilanie 
  sieciowe 100-240V, 50/60 Hz
  Wyposażenie 
  Wyposażenie 
  instrukcja obsługi, kabel HDMI, kabel USB, kontroler, mysz
  Gwarancja 
  Gwarancja 
  24 miesiące
  Producent 
  Nazwa producenta / importera 
  AB S.A.
  Znak zgodności 
  Znak zgodności 
 • Usługi
 • Pytania i odpowiedzi(3)
  A Alex603 zapytał 1 miesiąc temu
  To nie jest Amiga. Amiga nie jest, nie była i nie będzie konsola ! Ta konsola nie jest Amigą ani Commodore, nie jest sygnowana tymi znakami towarowymi. Po skontaktowaniu się z Amiga Inc., zapytalem czy w sklepie RTVeuroAGD pojawiła się (no w końcu) nowa Amiga, prosząc o jej specyfikację i jak to się stało że świat o nowej Amidze nic nie wie.... Będą się sypać pozwy. BRAWO!
  A Alex603 zapytał 1 miesiąc temu
  to nie jest amiga
  Dla tego pytania nikt nie dodał jeszcze odpowiedzi.
  B Biken zapytał 2 miesiące temu
  To nie jest Commodore ale "The Amiga 500 mini" Nazwa Commodore nie może być bo to nie jest produkt tej firmy ale jej retro-emulator "inspirowany"wyglądem Commodore Amiga 500.
Ostatnio oglądane
Wyczyść
Inni oglądali również
  Aby skorzystać z porównania konieczne jest dodanie minimum 2 produktów.