Neno Neno Sente

inhalator

Neno
nr kat. 1228581
(15)
139,99 zł
Pojemność 8 ml
Wydajność 0,15 ml/min
Wielkość cząsteczek 3,2 µm
Zasilanie sieciowe 230-240 V 50/60 Hz
Funkcje dodatkowe kompresor tłokowy - możliwość podania każdego rodzaju leku
Zobacz pełny opis
Odbiór w sklepie
anuluj
LISTA SKLEPÓW
POKAŻ NA MAPIE
Dostępność
Do odbioru: już jutro!
Do domu: już jutro!
 • Podziel się
 • Opis i dane
  Sente
  Rodzinny inhalator
  Nebulizator kompresorowy Neno Sente został zaprojektowany z myślą o częstym używaniu przez całą rodzinę. W jego zestaw wchodzą maski w dwóch rozmiarach: dla dorosłych oraz dla dzieci powyżej 7 roku życia. Domowy nebulizator jest świetną inwestycją w zdrowie całej rodziny.
  Sente
  Wydajny kompresor
  Nebulizator kompresorowy, zwany także inhalatorem pneumatycznym lub tłokowym, jest wyjątkowo wydajny, pojemność jego zbiornika na lek wynosi 2-8 ml, a wydajność aerozolu 0,15 ml na minutę. Złożenie zestawu do inhalacji jest proste i szybkie.
  Sente
  Idealny na astmę, choroby płuc i oskrzeli
  Po nebulizator sięgają osoby chore na astmę, z chorymi zatokami i problemami z układem oddechowym. Nebulizator jest także doskonałym sposobem na walkę z przeziębieniem, alergiami i smogiem. Nebulizator zmienia lek w mgiełkę, a takie podanie preparatu jest mniej inwazyjne dla organizmu niż tabletka czy syrop.
  Sente
  Profesjonalny produkt medyczny
  Neno Sente jest produktem medycznym zarejestrowanym w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i produktów Biobójczych. Rozbija lek na cząsteczki o rozmiarze 1-5 mikronów, jego wydajność to 015 ml/minutę, a przepływ powietrza to 5 l/min.
  sente
  Lecznicza mgiełka
  Aby inhalować się za pomocą nebulizatora Neno Sente wystarczy oddychać. Nebulizator tłokowy wytwarza aerozol, w którym znajdują się cząsteczki leku. Z mgiełką docierają do całych dróg oddechowych, a stamtąd do krwi. Z Neno Sente masz dwa sposoby inhalacji do wyboru - przez ustnik lub za pomocą maseczki.
  sente
  Higiena
  Nebulizator Neno Sente składa się z elektrycznego kompresora i pojemnika na lek, na który można założyć maseczkę lub ustnik. Kompresor połączony jest z podajnikiem na lek za pomocą przewodu powietrznego. Wszystkie części, poza sprężarką, można łatwo wyczyścić i pozostawić do całkowitego wyschnięcia.
  sente
  Wygoda użytkowania
  Nebulizator Neno Sente posiada przeźroczysty pojemnik na lek z wyraźną podziałką. Aby zwiększyć Twój komfort nebulizator wyposażono w przewód powietrzny o długości aż 100 cm, możesz więc wygodnie usiąść, a nawet się położyć podczas inhalacji. Pamiętaj, że rodzaj leku oraz jego dawkę musi przepisać Ci lekarz.
  sente
  Wygodny uchwyt
  Neno Sente ma kompaktowe wymiary 17x15x9 cm, dzięki czemu nie zajmuje wiele miejsca. Dodatkowo ma zaprojektowany wygodny uchwyt na tylnej ściance, więc jest łatwy w przenoszeniu z miejsca na miejsce. To szczególnie przydatne, gdy chore są dzieci.
  sente
  Przenośny
  Wygodny uchwyt to nie jedyne udogodnienie w nebulizatorze Neno Sente. Choć nebulizator ten działa jedynie podpięty do zasilania, to niewielkie rozmiary i waga, a także dołączony do zestawu wygodny woreczek sprawiają, że nebulizator dobrze sprawdzi się w podróży.
  sente
  Cicha praca
  Ważną cechą nebulizatora Neno Sente jest jego cicha praca. To ważne, zwłaszcza jeśli mają z niego korzystać najmłodsi członkowie rodziny. Wiele dzieci boi się i nie lubi hałasu pracujących silników. Z Neno Sente możesz korzystać nawet w miejscach, gdzie należy zachować ciszę.
  sente

  Dane techniczne Neno Neno Sente

  Wielkość cząsteczek 
  3,2 µm
  Pojemność 
  8 ml
  Funkcje dodatkowe 
  kompresor tłokowy - możliwość podania każdego rodzaju leku
  Wymiary 
  17 x 15 x 8,7 cm
  Zasilanie 
  sieciowe 230-240 V 50/60 Hz
  Parametry zewnętrzne 
  Wymiary opakowania 
  16 x 15 x 24 cm
  Waga z opakowaniem 
  1,47 kg
  Wyposażenie 
  Wyposażenie 
  instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, maska dla dorosłych, maska dla dzieci
  Instrukcja użytkownika 
  Gwarancja 
  Gwarancja 
  24 miesiące
  Producent 
  Nazwa producenta / importera 
  KGK Trade
  Znak zgodności 
  Znak zgodności 
 • Opinie(15)

 • Pytania i odpowiedzi
  Dla tego Towaru nie ma jeszcze pytań

  Rozważasz kupno Neno Neno Sente i chciałbyś wiedzieć więcej

  możesz pomóc innym użytkownikom Neno Neno Sente

  Administratorem danych osobowych jest Euro-net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, właściciel marki RTV EURO AGD, adres: 02-273 Warszawa ul. Muszkieterów 15, @: daneosobowe@euro.com.pl, telefon: 855 855 855, (Administrator). W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, w tym ich profilowaniu.
Ostatnio oglądane
Wyczyść
Inni oglądali również
  Aby skorzystać z porównania konieczne jest dodanie minimum 2 produktów.