FIFA 17

gra

nr kat. 1085351
(9)
54,99 zł
Platforma komputer PC
Gatunek dla dzieci/familijna, sportowa
PEGI 3+
Wersja językowa polska (dubbing)
Kod producenta 29.09.2016
Zobacz pełny opis
Odbiór w sklepie
Brak możliwości dostawy
anuluj
LISTA SKLEPÓW
POKAŻ NA MAPIE
Dostępność
 • Podziel się
 • Akcesoria
 • Opis i dane
  Nie ma bardziej znanej na świecie gry o piłce nożnej. Dzieło EA Sports to od lat pozycja obowiązkowa nie tylko dla fanów futbolu. Jeśli jeszcze jej nie masz, powinieneś ją zdobyć, tym bardziej, że FIFA 17 w porównaniu do swoich poprzedniczek daje jeszcze większą przyjemność z gry. Jej twórcy wzbogacili ją o pełnoprawną kampanię fabularną, która uatrakcyjnia godziny spędzone z symulacją. Gra FIFA 17 to również lepsze stałe fragmenty gry, starcia fizyczne, urozmaicone techniki ofensywne i udoskonalona sztuczna inteligencja. Do stworzenia gry wykorzystano silnik Frostbite, dzięki któremu wszystko wygląda jeszcze bardziej realistycznie i gra wciąga jak nigdy dotąd!

   

  FIFA 17

   

   
   
  Gra FIFA 17 wykorzystuje silnik Frostbite, jeden z najlepszych w branży, aby umożliwić graczon rozgrywanie meczów wyglądających tak samo, jak w telewizji i zabrać ich w podróż po nowych piłkarskich światach zamieszkanych przez postacie o wyrazistych charakterach, okazujące prawdziwe emocje. FIFA 17 wprowadza tryb "Droga do sławy" - wciągającą, realistyczną opowieść fabularną z kinową narracją. Gracze wcielą się w postać Aleksa Huntera, obiecującego młodego piłkarza debiutującego w Premier League. W rozgrywce wprowadzono daleko idące zmiany w sposobie myślenia i poruszania się zawodników, fizycznych sarciach z rywalami i zachowaniu w ataku, tak aby gracze mogli zapanować nad każdą chwilą meczu.

  Gra oparta na silniku Frostbite


  Frostbite to jeden z najlepszych silników w branży gier. Dzięki niemu gra FIFA 17 na konsole Xbox One, systemy PlayStation 4 i komputery PC oferuje graczom realistyczne mecze wyglądające tak samo, jak w telewizji, a także możliwość odwiedzenia nowych piłkarskich światów i poznania postaci o wyrazistych charakterach, okazujących prawdziwe emocje.

  Nowe piłkarskie światy: Silnik Frostbite umożliwia przedstawienie świata piłki w grze FIFA 17 z jeszcze większą dbałością o szczegóły. Dzięki niemu gracze zobaczą zupelnie nowe miejsca, takie jak tunele prowadzące do szatni, same szatnie, wnętrza samolotów czy biura zarządów klubów.

  Realistyczna rozgrywka: Silnik Frostbite umożliwia przedstawienie graczom wciągającej, fabularyzowanej opowieści pozwalającej poznać świat piłki od podszewski i samodzielnie zakosztować emocji towarzysztących sportowcom na boisku i poza nim.

  Wyraziste, ludzkie postacie: Silnik Frostbite umożliwia stworzenie postaci wyglądających i zachowujących się bardzo realistycznie tak na boisku, jak i poza nim. Ten ogromny skok jakościowy daje nam nowe możliwości snucia opowieści i zaoferowania wciągającej zabawy każdemu graczowi.

  EA SPORTS przedstawia: FIFA 17 Droga do sławy


  Po raz pierwszy w historii serii FIFA gracze mogą wcielić się w postać Aleksa Huntera - nowej wschodzącej gwiazdy Premier League - i przeżyć piłkarską przygodę tak na boisku, jak i poza nim. Można rozpocząć karierę w dowolnym klubie ligi, pracować pod okiem prawdziwych menedżerów i grać ramię w ramię z wieloma spośród najlepszych piłkarzy na świecie. Gracze poznają w grze FIFA 17 nowe światy, doświadczając na własnej skórze wzlotów i upadków podczas wielkiej piłkarskiej przygody.

  Fabuła: Tuż przed rozpoczęciem sezonu 2016/17 Alex Hunter, młody obiecujący angielski piłkarz, rozpoczyna swoją karierę w klubie Premier League. Droga do sławy jest usiana przeszkodami, które musi pokonać. Chłopak o nazwisku sławnym w świecie piłki, pragnący wypracować własną spuściznę. Alex będzie musiał sprostać poważnym wyzwaniom na murawie i podejmować trudne decyzje poza nią. Dzięki trybowi gracze będą mogli zakosztować życia piłkarza wchodzącego w świat jednej z najlepszych lig świata.

  Kim jest Alex Hunter? Alex Hunter, chwalony młody talent, rozpoczyna swoją przygodę w Premier League, pragnąc zostawić swój slad w angielskiej piłce. Oczekiwania wobec jednego z najlepszych juniorów ze swojego rocznika w szkółce piłkarskiej są duże. Noszący sławne nazwisko Alex dostaje swoją szansę na najważniejszej scenie świata i tylko od niego zależy, czy ją wykorzysta. Już w młodym wieku Alex odkrywa, że on również ma rodzinny talent do gry w piłkę, i ciężko trenuje pod okiem dziadka, aby wyrobić sobie markę i zrealizować marzenia. Teraz wszystko przed nim - i to w samej Premier League.

  Twoje występy. Twoje decyzje. Twoja opowieść. W trybie "Droga do sławy" występy na boisku oraz decyzje podejmowane poza nim wpływają na karierę Aleksa Huntera. Gracze będą podejmowali ważne decyzje przez cały sezon, wpływając na rozwój wydarzeń i stosunek innych do ich postaci.
  • Wybór klubu: Możliwość podpisania kontraktu z dowolnym z 20 klubów grających w Premier League w sezonie 2016/17.
  • Interakcje z innymi postaciami: Gracze będą odpowiadali na pytania dziennikarzy i innych postaci, kształtując w ten sposób osobowość swojej postaci i wpływając na rozwój wydarzeń.
  • Cele wyznaczane przez menedżera: Gracze będą musieli starać się spełniać oczekiwania menedżera komunikowane przed każdym meczem. Dobry lub zły występ na boisku może w znacznej mierze wpłynąć na przebieg opowieści.
  • Cechy i atrybuty: Wysiłki graczy będą nagradzane punktami, za które będą mogli zwiększać umiejętności piłkarskie Aleksa huntera.

  Realistyczna fabuła: Tryb "Droga do sławy" to realistyczna opowieść o yciu piłkarza w Premier League. To filmowy świat tworzony przez prawdziwych piłkarzy, wielkie osobowości i wydarzenia, dzięki którym gracze odwiedzą miejsca, w których ich nigdy jeszcze nie było.

  Zdominuj każdą chwilę każdego spotkania


  Nowe techniki ofensywne: Nowe możliwości w ataku pozwolą graczom kreować sytuacje bramkowe i wykańczać je na więcej sposobów niż wcześniej.
  • Mocne niskie strzały: Nowa technika strzałów pozwoli graczom utrzymać piłkę blisko murawy w każdej sytuacji - czy to przy strzale finezyjnym, uderzeniu z woleja czy kopnięciu podbiciem.
  • Uderzenia głową w dół: Większe panowanie nad kierunkiem uderzenia pozwala skierować piłkę głową w dół, utrudniając bramkarzowi skuteczną interwencję.
  • Precyzyjne podanie prostopadłe: Gracze mogą posyłać mocniejsze podania prostopadłe, a także tworzyć więcej okazji bramkowych, dzięk większej precyzji takich zagrań.
  • Mocne auty bramkowe: Umożliwiają rozpoczęcie szybkiej kontry mocnym i precyzyjnym podaniem od bramki.

  System aktywnej inteligencji: Zupełnie nowy system dokonuje analizy ustawienia obu zespołów, zwiększa aktywność piłkarzy bez piłki i zmienia sposób poruszania się, ragowania i podejmowania decyzji przez zawodników.
  • Nieustanna analiza sytuacji na boisku: Teraz każdy zawodnik analizuje odległość od rywali oraz ilość dostępnego miejsca, aby lepiej oceniać możliwości wyprowadzenia ataku.
  • Nowy ruch w ofensywie: Bardziej inteligentni zawodnicy i większa aktywność bez piłki stworzy nowe, kreatywne sposoby rozbijania szyków obronnych rywali. Gracze będą mogli korzystać z wybiegania na pozycje przez kilku zawodników jednocześnie, markowanych wybiegów, wybiegania na raty czy wymienności pozycji.

  Przebudowa starć fizycznych: Zmieniono sposób rozstrzygania starć fizycznych we wszystkich rejonach boiska. Teraz to gracz ma pełną kontrolę nad zachowaniem piłkarza podczas walki o pozycję i piłkę, dzięki możliwości skorzystania z nowej mechaniki (przycisku gry fizycznej).
  • Mechanizm odpychania: Zgłoszona do opatentowania w USA technologia zmienia sposób przyjmowania piłki, dryblowania, walki fizycznej i gry w obronie. W ten sposób rywalizacja o pozycję i piłkę będzie dużo bardziej realistyczna.
  • Nowe starcia fizyczne: Interakcje między piłkarzami ożywają w najdrobniejszych szczegółach na całym boisku. Gracze zobaczą realistyczne zasłanianie piłki, zderzenia z bramkarzami, odcinanie rywali od futbolówki i wiele innych zagrań obserwowanych na co dzień na prawdziwych boiskach.
  • Drybling z pełną ochroną piłki: Nowy mechanizm zastawiania piłki zależny od bliskości rywala pomoże obronić piłkę przed zakusami przeciwników. Piłkarz będzie widział, skąd nadciąga największe zagrożenie i w razie skorzystania z tej mechaniki w odpowiednim momencie należycie zasłoni piłkę.

  Przebudowanie stałych fragmentów gry: Od rzutów wolnych przez karne po rożne - gracze przejmą pełną kontrolę nad wykonywaniem stałych fragmentów gry i będą mogli to robić w swoim niepowtarzalnym stylu.
  • Nowe rzuty karne: Gracze mogą w pełni kontrolować ruch piłkarza podczas rozbiegu, nabiegając na piłkę pod różnymi kątami i z różną prędkością. W ten sposób rzuty karne będą bardziej urozmaicone.
  • Nowe rzuty rożne: Nowy system celowania przy rzuyach rożnych pozwala dokładniej zagrywać piłkę do kolegów z drużyny. Jednocześnie gdy piłka znajdzie się już w powietrzu, zawodnicy będą się inaczej poruszać w polu karnym.
  • Rzuty wolne: Gracze będą mogli przy rzutach wolnych nabiegać na piłkę na różne sposoby, aby wpływać na jej rotację i trajektorię. Teraz można nawet uderzać bezpośrednio na bramkę zewnętrzną stroną stopy, aby sprytnie podkręcić piłkę wokół muru.
  • Pełna kontrola nad wrzutami z autu: Gracze mogą przesuwać się wzdłuż linii bocznej, aby wrzucić piłkę z lepszego miejsca, zamarkować wrzut, aby posłać obrońców rywala w niewłaściwą stronę, a na koniec wrzucić piłkę na wolne pole dla kolegi na dobieg.

  Dane FIFA 17

  Dane podstawowe 
  Data premiery 
  29.09.2016
  Twórca 
  EA Sports
  Wydawca 
  Electronic Arts
  Gatunek 
  dla dzieci/familijna, sportowa
  Edycja 
  Standardowa
  Interoperacyjność 
  Platforma 
  komputer PC
  Nośnik 
  DVD
  Kod regionu 
  region 2
  Wymagania sprzętowe 
  Windows 7/8.1/10 (64-bitowy), Procesor: Intel Core i3-2100 @ 3,1 GHz lub AMD Phenom II X4 965 @ 3,4 GHz RAM: 8GB, Karta: NVIDIA GTX 460 lub AMD Radeon R7 260, DirectX: 11.0, Miejsce na dysku twardym: 50,0 GB
  Funkcjonalność 
  Wersja językowa 
  polska (dubbing)
  Tryb gry 
  singleplayer, multiplayer
  Przedział wiekowy (PEGI) 
  3+
  Ratingi 
  Online
  Funkcje sieciowe 
  tak
  Wyjście wideo HD 
  1080p, 1080i, 720p
  Producent 
  Nazwa producenta / importera 
  Electonic Arts Polska
 • Opinie(9)

 • Pasuje do
 • Pytania i odpowiedzi(47)
  b boleslaw69 zapytał 1 miesiąc temu
  Mam pytanie chce kupić fife 17 bo ma 19 i 18 ale nie mam 17 i czy fife 17 trzeba pobierać przez Origin czy włożyć płyte i zainstalować
  H Herring zapytał 2 lata temu
  Kiedy dostanę swój oczekiwany kod do żetonów itp.? Prosiłbym o szybką odpowiedź. Trzeci raz to piszę i wszyscy sprzedawcy mówią ,że odpowiedzą do 2 dni roboczych ,a jeszcze nie odpowiedzieli. Z góry dziękuję.
  O Olaf5605 zapytał 2 lata temu
  Kupilem fife w przedsprzedaży, kiedy dostane żetony i inne rzeczy ?
  H Herring zapytał 2 lata temu
  Kiedy dostanę kod do żetonów ,bo kupiłem fifę 17 w przedsprzedaży i jeszcze go nie otrzymałem. Sprawdzałem skrzynkę spam.
  H Herring zapytał 2 lata temu
  Kiedy dostanę swój oczekiwany kod do żetonów itp.? Prosiłbym o szybką odpowiedź. Z góry dziękuję.
  K Krzysztof76 zapytał 2 lata temu
  Witem. Zamówiłem wersję przed premierową Fifa 17 lecz żadnego kodu ani moich żetonów nie otrzymałem. Proszę o POMOC.
  M Minek50 zapytał 2 lata temu
  Witam dzisiaj doszła do mnie fifa 17 i jak zainstalowałem naciskam graj i nic się nie dzieję czy mogę prosić o radę lub odpowiedź na pytanie czy mogę oddać grę?
  Dla tego pytania nikt nie dodał jeszcze odpowiedzi.
  D Damciox zapytał 2 lata temu
  Witam kupiłem przedpremierowo i nie mam żetonów w emailu też żadnej wiadomości
  m mikul_10 zapytał 2 lata temu
  Witam, mijają prawie 2 tygodnie od zakupu mojej pre-orderowej fify. Nadal nie dostałem żadnych żetonów DRAFT, strojów, oraz wypożyczeń zawodnika. W skrzynce SPAM nie ma żadnych wiadomości. Proszę o rozwiązanie sytuacji. Pozdrawiam.
  W WIOLKA 1103 zapytał 2 lata temu
  Kupilam fife w przedsprzedaży, kiedy dostane żetony i inne rzeczy
  E EL_Drak0 zapytał 2 lata temu
  Witam. Piszę do Państwa w celu uzyskania informacji na temat uzyskania żetonów Draft. Gra została kupiona przed premierowo i nie dostałem żadnej wiadomości ( również nie ma jej w spamie )
  C Calnex zapytał 2 lata temu
  Czy jest taka możliwość aby wysłać TEN SAM KOD CO 1 DZIEŃ PRZED PREMIERĄ na żętony draftu itp.? Ponieważ przez pomyłkę mój tata usunął wiadomość. NIE MA JEJ W SPAMIE.
  C Calnex zapytał 2 lata temu
  Czy jest mozliwość wysłania ponownie TEGO SAMEGO KODU do żetonów draftu itp.? Ten sam co wysyłaliście przed premierą. czekam na szybką odpowiedź....
  z znawca123 zapytał 2 lata temu
  Kiedy można spodziewać sie żetonów do drafta nie dostałem już mija tydzień
  C Calnex zapytał 2 lata temu
  Gdzie wpisuje się kod na żeton draftu itd.?
  d dulczas zapytał 2 lata temu
  Witam, chciałem się zapytać o żetony DRAFT do standardowej edycji? Zamówiłem przez internet przed premierą, w dniu premiery odebrałem i nie ma. Ktoś coś może poradzić?
  C Calnex zapytał 2 lata temu
  Witam. Czy żetony draftu dostanę automatycznie w grze czy na email? ( gra kupiona przed premierą przez kogoś innego)
  M Michałkos zapytał 2 lata temu
  witam. zakupiłem grę fifa 17 na pc w waszym sklepie. Pisałem parametry mojego komputera i pan Artur odpowiedział że na minimalnych ustawieniach powinna ta gra pójść. Gdy włączam grę wyskakuje czarny ekran który po chwili znika. Nie wiem co się dzieje. Proszę o pilną odpowiedź z góry dziękuje
  M Michałkos zapytał 2 lata temu
  Kupiłem u was tą gre. Po uruchomieniu pojawia się czarny ekran który po chwili znika. Nie wiem co mam z tym zrobić. Czy moge oddać tą grę
  Dla tego pytania nikt nie dodał jeszcze odpowiedzi.
  B BrezinxD zapytał 2 lata temu
  Dzień dobry, kupiłem grę FIFA 17 w przedsprzedaży. Po co było w pudełku 5 dysków, jesli tylko wpisałem kod do Origin znajdujący sie na ultoce w srodku?!
Ostatnio oglądane
Wyczyść
Inni oglądali również
  Aby skorzystać z porównania konieczne jest dodanie minimum 2 produktów.