Saeco filtr wody do eskpresów Saeco AquaClean CA6903/00

filtr

nr kat. 1061082
(38)
69,99 zł
Odbiór w sklepie
Brak możliwości dostawy
anuluj
LISTA SKLEPÓW
POKAŻ NA MAPIE
Dostępność
 • Podziel się
 • Opis i dane
  Filtr AquaClean pozwala na przygotowanie do 5000 filiżanek* kawy bez konieczności usuwania kamienia, ponieważ oczyszcza wodę za pomocą 3 wyjątkowych, zaawansowanych technologicznie funkcji.
  Filtr z mikroskopijnymi otworami zapobiega obecności zanieczyszczeń w wodzie, technologia wymiany jonów usuwa wapń z wody, zanim wpłynie ona do ekspresu do kawy, a dzięki opatentowanemu przepływowi woda dłużej przebywa w filtrze, zanim zostanie przetransportowana do w pełni automatycznego ekspresu do kawy, co gwarantuje dokładne oczyszczanie wody i najlepszy smak kawy bez zbędnego wysiłku. Aby otrzymać opisane korzyści wystarczy wymieniać filtr co 3 miesiące.

  * W przypadku filiżanek o pojemności 0,1 l, przy 8 wymianach filtra przeprowadzanych zgodnie ze wskazaniem urządzenia  Woda optymalnie oczyszczona dzięki opatentowanemu przepływowi

  Dzięki opatentowanemu przepływowi woda dłużej przebywa w filtrze, zanim zostanie przetransportowana do w pełni automatycznego ekspresu do kawy. W związku z tym woda jest dokładniej oczyszczona, a kawa smakuje lepiej.

   


  Filtr z mikroskopijnymi otworami blokuje wszelkie zanieczyszczenia

  Pozbycie się wszystkich niepożądanych drobnych cząsteczek ze swojego napoju w bardzo dużym stopniu poprawia jego smak. Filtr z mikroskopijnymi otworami blokuje wszelkie zanieczyszczenia wody, dzięki czemu każda przygotowana filiżanka napoju jest świeża, czysta i smaczna.
   

  Naturalne usuwanie wapnia dzięki technologii wymiany jonów

  Technologia wymiany jonów umożliwia usuwanie wapnia z wody, zanim wpłynie ona do ekspresu do kawy, co zapobiega osadzaniu się kamienia. Jeśli filtr będzie wymieniany co 3 miesiące, kamień nie osadzi się w urządzeniu przez okres wymagany do przygotowania 5000 filiżanek i zachowa ono idealną higienę.

   

  Aktywowanie funkcji AquaClean powoduje wyłączenie przypomnienia o konieczności usunięcia kamienia

  Dzięki funkcji AquaClean tylko czysta i przefiltrowana woda wpływa do w pełni automatycznego ekspresu do kawy. W konsekwencji przypomnienie o konieczności usunięcia kamienia jest samoczynnie wyłączane. Możesz cieszyć się niezliczoną liczbą filiżanek najwyższej jakości kawy bez wysiłku — przypomnienie o konieczności usunięcia kamienia zostanie ponownie włączone dopiero po 8 wymianach filtra. Pamiętaj, że jeśli urządzenie jest wyposażone w funkcję AquaClean, na pojemniku wody znajduje się specjalna naklejka.


   


  Dzięki filtrowi z mikroskopijnymi otworami ekspres nie zatyka się

  Teraz nic nie przeszkodzi Ci w przygotowywaniu idealnej kawy. Filtr z mikroskopijnymi otworami blokuje zanieczyszczenia przed wpłynięciem do w pełni automatycznego ekspresu do kawy, dzięki czemu obieg wody pozostaje czysty i nie zatyka się.


  Aktywowanie filtra bez wysiłku dzięki systemowi montażu Click&Go

  Instalacja tej istotnej funkcji jest niezwykle prosta. Wystarczy zamontować filtr AquaClean w zbiorniku wody w pełni automatycznego ekspresu do kawy Saeco, aktywować funkcję za pomocą interfejsu użytkownika i już można cieszyć się 5000 filiżanek czystej kawy. Ponadto proces usuwania kamienia zostanie ponownie włączony dopiero po 8 wymianach filtra. Jeśli w pełni automatyczny ekspres do kawy jest zgodny z filtrem wody AquaClean, na zbiorniku wody znajduje się specjalna naklejka.
   

  Dane techniczne Saeco filtr wody do eskpresów Saeco AquaClean CA6903/00

  Przeznaczenie 
  ekspresy ciśnieniowe
  Rozmiar 
  85 x 40 x 87 mm
  W komplecie 
  1 szt.
  Producent 
  Nazwa producenta / importera 
  Philips
  Cena jednostkowa
  69,99 zł za sztukę
 • Opinie(38)

 • Pasuje do
 • Pytania i odpowiedzi
  Dla tego Towaru nie ma jeszcze pytań

  Rozważasz kupno Saeco filtr wody do eskpresów Saeco AquaClean CA6903/00 i chciałbyś wiedzieć więcej

  możesz pomóc innym użytkownikom Saeco filtr wody do eskpresów Saeco AquaClean CA6903/00

Ostatnio oglądane
Wyczyść
Inni oglądali również
  Aby skorzystać z porównania konieczne jest dodanie minimum 2 produktów.