Jura Claris (niebieski)

filtr

nr kat. 1005537
(5)
59,99 zł
Odbiór w sklepie
anuluj
LISTA SKLEPÓW
POKAŻ NA MAPIE
Dostępność
Do odbioru: już dziś!
Do domu: już jutro!
 • Podziel się
 • Opis i dane

  Odpowiednia woda jest decydująca dla smaku, ponieważ kawa składa się w nawet 98 % z wody. Oprócz wapnia, minerałów i związków fluorów w wodzie bieżącej znajdują się śladowe ilości ołowiu, miedzi, aluminium i chloru. Filtr CLARIS, umieszczony bezpośrednio w zbiorniku wody, filtruje wodę przy każdym przyrządzeniu, zapewniając zawsze jej świeżość. Szkodliwe substancje są przy tym w całości absorbowane, podczas gdy ważne związki fluoru są zachowywane i działają jako decydujące nośniki smaku przy rozwijaniu aromatu. Dzięki optymalnemu składowi wody każdy specjał kawowy zapewni doskonałe wrażenia smakowe.
  Wkład filtra CLARIS Blue działa zgodnie z profesjonalną zasadą przepływu grawitacyjnego i zawsze filtruje tylko taką ilość wody, jaka jest potrezbna do przygotowania danego specjału. Odpowiednio dostosowana formuła w granulacie filtra zapenia skuteczną filtrację wapnia, zostawiając przy tym jego niewielką ilość niezbędną do uzyskania cremy.

  Filtry CLARIS zapewniają najwyższy komfort użytkowania, są bardzo łatwe w wymianie, a tym samym oszczędzają czas. Wolne od kamienia przewody ekspresu i pompa oraz elementy podgrzewające wodę i termoblok to dłuższa żywotnosć ekspresu do kawy.

  W atomatycznych ekspresach do kawy JURA należy stosować wyłącznie oryginalne wkłady filtra CLARIS ze względu na ich skład chemiczny i charakterystykę przepływu. Podczas zakupu filtra należy koniecznie zwracać uwagę na znak jakości JURA.

   

   

   

   

   

   

  Dane techniczne Jura Claris (niebieski)

  Przeznaczenie 
  ekspresy ciśnieniowe
  W komplecie 
  1 szt.
  Producent 
  Nazwa producenta / importera 
  JURA Poland Sp. z o.o.
 • Opinie(5)

 • Pytania i odpowiedzi
  Dla tego Towaru nie ma jeszcze pytań

  Rozważasz kupno Jura Claris (niebieski) i chciałbyś wiedzieć więcej

  możesz pomóc innym użytkownikom Jura Claris (niebieski)

Ostatnio oglądane
Wyczyść
Inni oglądali również
  Aby skorzystać z porównania konieczne jest dodanie minimum 2 produktów.