El Home MVL-02B7

czujnik ruchu

El Home
nr kat. 1192082
(1)
Nowość
99,99 zł
Typ czujnik ruchu
Zobacz pełny opis
Odbiór w sklepie
anuluj
LISTA SKLEPÓW
POKAŻ NA MAPIE
Dostępność
Do odbioru: do 7 dni roboczych
Do domu: do 7 dni roboczych
 • Podziel się
 • Opis i dane
  Plafon z mikrofalowym czujnikiem ruchu El Home MVL-02B7 przeznaczony jest do automatycznego oświetlenia wewnętrznych części posesji.

  Plafoniera wyposażona jest w aktywny mikrofalowy czujnik ruchu, który wysyła i odbiera fale elektromagnetyczne wysokiej częstotliwości (5,8GHz). Detekcja ruchu odbywa się przy wykorzystaniu zjawiska Dopplera, czyli na zasadzie pomiaru różnic fal odbitych od poruszającego się obiektu w zadanym sektorze widzialności czujnika (np. w wyniku ruchu znajdującej się tam osoby). Jeśli w sektorze widzialności czujnika pojawi się jakiś obiekt, automatycznie włącza się oświetlenie i pozostaje włączone tak długo, jak długo czujnik ruchu wykrywa obecność (ruch obiektu) w obrębie pola „widzenia”. Jeśli w określonym (zadanym przez użytkownika) czasie nie zostanie wykryta obecność, oświetlenie zostanie automatycznie wyłączone.

  Plafon MVL-02B7 obciążyć można jedną żarówką z gwintem E27 o maksymalnej mocy 60W. Istnieje możliwość podłączenia do plafonu dodatkowego obciążenia (odbiornika) o maksymalnym poborze mocy 300W – wówczas po wykryciu ruchu w polu widzenia czujnika załączać się może równocześnie z oświetleniem dodatkowe urządzenie elektryczne.

  Klosz plafonu wykonany jest z tworzywa sztucznego o współczynniku ochronnu mechanicznej IK10, co czyni go wandaloodpornym.Ponadto urządzenie wyposażono w zestaw 3 potencjometrów do sterowania automatyką lampy: progu oświetlenia zewnętrznego, czułości sensora oraz czasu podtrzymania oświetlenia. 

  Opis El Home MVL-02B7

  Typ 
  czujnik ruchu
  Gwarancja 
  Gwarancja 
  24 miesiące
  Szczegółowe warunki gwarancji 
  Producent 
  Nazwa producenta / importera 
  Eura-Tech Sp. z o.o.
  Znak zgodności 
  Znak zgodności 
 • Opinie(1)

 • Usługi
 • Pytania i odpowiedzi
  Dla tego Towaru nie ma jeszcze pytań

  Rozważasz kupno El Home MVL-02B7 i chciałbyś wiedzieć więcej

  możesz pomóc innym użytkownikom El Home MVL-02B7

  Administratorem danych osobowych jest Euro-net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, właściciel marki RTV EURO AGD, adres: 02-273 Warszawa ul. Muszkieterów 15, @: daneosobowe@euro.com.pl, telefon: 855 855 855, (Administrator). W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, w tym ich profilowaniu.
Ostatnio oglądane
Wyczyść
Inni oglądali również
  Aby skorzystać z porównania konieczne jest dodanie minimum 2 produktów.