DOSKONAŁY DŹWIĘK
KINA DOMOWEGO DENON
OPARTY NA 110 LATACH
INNOWACJI
Denon umożliwia niesamowite wrażenia dźwiękowe, dzięki nieustannemu dążeniu do najwyższej jakości, innowacji i wydajności. Dzięki zaawansowanym technologiom, eksperckiemu strojeniu, cyfrowemu przetwarzaniu sygnału i najwyższej klasy przetwornikom, soundbary Denon przekształcają każdy telewizor w domowe centrum rozrywki.
DHT-S216
NISKOPROFILOWY
DO KAŻDEGO TELEWIZORA
Ciesz się niesamowitym wrażeniami z odbioru dźwięku 3D. Pasuje do większości przestrzeni i może być umieszczony przed telewizorem bez blokowania jego dolnej krawędzi.
dowiedz się więcej
DHT-S316
PODKRĘCA DIALOGI
Denon DHT-S316 - system soundbaru kina domowego z bezprzewodowym subwooferem, oferujący łączność HDMI / ARC, Bluetooth, oraz dekodowanie Dolby Digital oraz DTS. Dzięki wsparciu Denon Dialogue Enhancer, nigdy nie umknie Ci ani jedno słowo z ulubionego programu telewizyjnego lub filmu.
dowiedz się więcej
DHT-S416
UMOŻLIWIA STREAMING WYSOKIEJ ROZDZIELCZOŚCI
Jeśli szukasz soundbara do strumieniowania Google Chromecast, który zapewnia również krystalicznie czysty dźwięk przestrzenny, to mamy propozycję z soundbarem Denon DHT-S416
dowiedz się więcej
DHT-S516H
DODAJE GŁĘBI DŹWIĘKU PŁASKIEMU TELEWIZOROWI
Bez względu na to, co oglądasz lub słuchasz, dekodowanie Dolby Digital, Dolby Digital Plus i DTS przynosi wciągające wrażenia dźwięku przestrzennego.
dowiedz się więcej
DHT-S716H
KLASA PREMIUM Z TECHNOLOGIĄ HEOS BUILT-IN
Poznaj zaawansowany soundbar kina domowego klasy Premium. Zanurz się w dźwięku wysokiej jakości dostarczanym przez ekspertów branży audio.
dowiedz się więcej
DENON HOME
SOUND BAR 550 WCIĄGAJĄCY DŹWIĘK 3D
Denon od dziesięcioleci jest liderem w dziedzinie audio do kina domowego. Wyrafinowane przetwarzanie Dolby Atmos i DTS:X sprawia, że każdy film odbierasz jak największe wydarzenia na żywo.
dowiedz się więcej
Ostatnio oglądane
Wyczyść