Błyskotliwa seria telewizyjna
Ten jedyny, którego szukasz. Doskonała jakość obrazu. Elegancki wygląd. Świetny dźwięk. Sterowanie głosowe AI. Magia Ambilight. Wszystko, czego potrzebujesz, aby cieszyć się wieczorami filmowymi, sportem lub weekendowym maratonem gier.
Pokaz siły technologii
Procesor obrazu P5 dba nie tylko o barwy i kontrast. Dzięki funkcji Natural Motion obiekty na ekranie poruszają się płynnie jak w rzeczywistości. Telewizory wyświetlają obraz w formatach HDR10+, HLG oraz Dolby Vision. Ten ostatni w całości oddaje kinową wizję reżysera.
Świetlne efekty specjalne Ambilight
Masz wrażenie, że akcja na ekranie ma dalszy ciąg na ścianie. Technologia Ambilight maluje dynamiczną, kolorową poświatę obrazu po bokach i nad telewizorem, jakby go powiększając. Poczujesz maksymalne zanurzenie w filmach akcji, przyrodniczych, grach czy piłkarskich rozgrywkach.
Najlepszy bilet do kina
Twój salon zostanie salą kinową. Kinowy format dźwięku 3D Dolby Atmos w połączeniu z obrazem Dolby Vision i Ambilight zapewnią wszystko, co kochasz w kinie, może z wyjątkiem popcornu.
Android TV, który rozumie co mówisz
Wszystkie telewizory z serii Performance to mądry wybór, bo wybierasz Android TV z ogromnym wyborem filmów, seriali czy bajek z serwisów streamingowych a także gier ze sklepu Google Play. Wyszukuj w sieci używając pilota z klawiaturą QWERTY i steruj głosowo korzystając z Asystenta Google lub Amazon Alexa.
Będzie o tym głośno
Zorganizuj domowy koncert dzięki bezprzewodowej transmisji dźwięku DTS Play-Fi. Odpal na telewizorze Spotify, a muzyka bez utraty jakości popłynie z bezprzewodowych soundbarów i głośników w całym domu. Kontroluj imprezę smartfonem.
Wygląda tak dobrze, jak się ogląda
Smukła srebrna ramka z metalu, choć bardzo wąska, to przyciąga wzrok nowoczesnym europejskim dizajnem, jak cała reszta konstrukcji. Pod ekranem zawsze znajdzie się miejsce na soundbar, niezależnie od tego czy telewizor posiada regulowaną obrotową podstawę (43” - 65”), czy stoi na nóżkach (70”).

Jak skorzystać z promocji?

Zobacz szczegóły
1 Kup telewizor Philips objęty promocją i zachowaj dowód zakupu
2 Nie później niż 15.02.2021 r. zarejsteruj swój zakup na stronie producenta
3 Do formualrza zgłoszeniowego dołącz skan lub zdjęcie paragonu/faktury VAT
4 Przekazanie nagrody nastąpi w w ciągu 36 godzin od chwili zakończenia rejestracji przez Uczestnika pod warunkiem spełnienia warunków Promocji

Pamiętaj, możesz złożyć zamówienie również przez telefon 855 855 855

Promocja "Poczuj magię kina Philips z TV i Rakuten.tv" obowiązuje do 31.01.2021 r. Regulamin promocji
Philips 70PUS8535/12
70" 4 999 zł
Philips 65PUS8535/12
65" 4 299 zł
Philips 58PUS8535/12
58" 3 599 zł
Philips 50PUS8535/12
50" 2 599 zł
Philips 43PUS8535/12
43" 2 499 zł
Ostatnio oglądane
Wyczyść