Jak skorzystać z promocji?

Tylko do 30 czerwca
Zobacz szczegóły

w Internecie

1 Kup telewizor objęty promocją.
2 Karta zostanie dostarczona bezpośrednio na Konto Moje Euro za pośrednictwem którego dokonano zakupu Produktu Promocyjnego (w zakładce „Karty Podarunkowe”) lub wysłana do Uczestnika Promocji pocztą elektroniczną na adres e-mail wskazany w Koncie Moje Euro (za pośrednictwem, którego dokonano zakupu Produktu Promocyjnego) w ciągu 25 dni od dnia dostarczenia Produktu Promocyjnego do Klienta.
3 Twoja karta będzie aktywna od razu po jej otrzymaniu.

W sklepie stacjonarnym

1 Kup telewizor objęty promocją.
2 Karta Podarunkowa zostanie wydana zaraz po dokonaniu zapłaty.
3 Karta wydana w sklepie będzie aktywna od razu po jej otrzymaniu w przypadku płatności w kasie. W przypadku płatności przy odbiorze poza sklepem lub przelewem karta będzie aktywowana do 14 dni od zapłaty.

Pamiętaj, możesz złożyć zamówienie również przez telefon 855 855 855


Szczegóły promocji:

  • Kartę Podarunkową możesz wykorzystać na zakupy zarówno w sklepie fizycznym jak i internetowym;
  • Karta wydana w ramach Promocji w sklepie fizycznym jest ważna przez 365 dni od jej wydania, Karta wydana w ramach Promocji w Sklepie Internetowym jest aktywna i ważna od momentu jej wysłania przez 365 dni;
  • Promocja obowiązuje w sklepach fizycznych oraz na euro.com.pl;
  • Zamówienie możesz złożyć również telefonicznie pod numerem 855 855 855;
  • Promocja trwa od 01.06.2021 r. od godz. 00:00 do 30.06.2021 r., godz. 23:59
  • Regulamin promocji.
  • Promocje z Kartą Podarunkową Euro nie łączą się. Jeśli dany produkt objęty jest inną promocją z Kartą Podarunkową, zostanie wydana tylko jedna Karta – o wyższej wartości.

Telewizory w promocji

LG OLED65G13LA

telewizor OLED

  • Ekran: 65 cali, 4K UHD / 3840 x 2160
  • Smart TV: Smart TV
  • Częstotliwość odświeżania ekranu: 100 Hz / 120 Hz

11 499 zł

383,30 zł x 30 rat

Gallery Design jedność ze ścianą

Nieprawdopodobnie smukła konstrukcja telewizora LG OLED Gallery Design sprawia, że praktycznie nie odstaje od ściany. Po zamontowaniu i zawieszeniu wygląda jak dzieło dodające wnętrzu wysublimowanego smaku i eleganckiego charakteru. Jeśli rozglądasz się za wyjątkowym telewizorem, nie musisz już kontynuować żmudnych poszukiwań. Telewizor LG OLED ma wszystko w jednym: jest jak dzieło sztuki, ma duży ekran kinowy, jest portalem do świata gier i zapewnia wrażenia z pierwszego rzędu miejsc na największych stadionach. Jest wszystkim, czym chcesz, aby był.

Telewizor LG OLED G1!

Kup telewizor serii OLED G1 objęty promocją i odbierz mega wydajną konsolę Xbox Series X z kontrolerem, dwoma grami i trzymiesięcznym Game Pass'em!

Ostatnio oglądane
Wyczyść