Jaki smartfon Cię interesuje?

Skorzystaj z oferty 2 raty gratis przy 30 ratach 0% RRSO 0%
Samsung odkup

Skorzystaj z promocji Odkup, zyskaj dodatkowe środki

Wymień swoje stare urządzenie na to, o którym marzysz i odbierz dodatkowe środki z jego sprzedaży! Wejdź na dedykowaną stronę promocji Odkup i dokonaj wyceny urządzenia.

SKorzystaj z promocji Odkup Szczegóły i warunku w regulaminach promocji Odkup u Partnerów.
Netfix Obraz symulowany. Wymagana płatna subskrypcja w serwisie Netflix. Rozciągnij i powiększ, by oglądać treści Netflix na pełnym ekranie.

Poznaj Galaxy Z Fold3 5G

Rysik Obraz symulowany. Niektóre aplikacje mogą nie obsługiwać funkcji Wielozadaniowość. Rysiki S Pen Pro i S Pen Fold Edition sprzedawane oddzielnie. Używaj wyłącznie rysików Samsung S Pen Pro lub S Pen Fold Edition, przeznaczonych specjalnie do Galaxy Z Fold3 5G. Wszystkie inne rysiki S Pen lub rysiki nieprzeznaczone do Galaxy Z Fold3 5G (w tym rysiki innych producentów) mogą uszkodzić ekran.
DESIGN

Innowacyjny, najwyższej jakości design i perfekcja wykonania

Ultranowoczesny i zachwycający wygląd połączony z najwyższą jakością wykonania. Pierwszy wodoodporny składany smartfon Galaxy*, ze wzmocnioną obudową Armor Aluminium oraz wytrzymałym szkłem Gorilla Glass® Victus™ z przodu i z tyłu urządzenia**.

* Stopień ochrony IPX8. Klasa IPX8 jest przyznawana na podstawie testów przeprowadzonych przy zanurzeniu w wodzie słodkiej na głębokość do 1,5 metra w czasie nieprzekraczającym 30 minut. Niezalecane używanie na plaży lub basenie. Nieodporny na kurz. ** Nie należy usuwać folii ochronnej z ekranu głównego. Trwałość ekranu głównego oszacowano na 200 000 złożeń, co potwierdza certyfikat Bureau Veritas.
Innowacyjny, najwyższej jakości design
Obraz symulowany.
DOŚWIADCZENIE

Porywająca rozrywka

Ekran główny ma aż 7,6 cala*. Został wykonany w technologii Dynamic AMOLED 2X z superszybkim odświeżaniem 120 Hz**, zapewniając niesamowicie płynne wyświetlanie grafik i fantastyczne kolory. Spełnienie marzeń dla miłośników filmów, seriali i gier!

* Mierzony po przekątnej ekran ma 7,6” jako pełen prostokąt i 7,4” biorąc pod uwagę zaokrąglone rogi. Rzeczywista powierzchnia wyświetlania jest mniejsza o zaokrąglone rogi i wycięcie na aparat. ** Wyświetlacz Super Smooth 120 Hz dostępny tylko na ekranie głównym.
Porywająca rozrywka
Pegi 12
Obraz symulowany.
© 2021 Riot Games, LEAGUE OF LEGENDS: WILD RIFT jest znakiem towarowym firmy Riot Games.
WYGODA

Komfortowe użytkowanie jedną ręką

Złożony smartfon ma kompaktowy rozmiar wygodnie leżący w dłoni i bez trudu mieszczący się w kieszeni czy torebce. Ekran zewnętrzny ma przekątną 6,2 cala co sprawia, że obsługuje się go niezwykle wygodnie i można wykonać na nim efektywnie każde zadanie. Jeszcze większą przestrzeń roboczą zapewnia ekran główny, pozwalając otwierać równocześnie kilka aplikacji oraz oferując doświadczenia z pracy, oglądania filmów i grania jak na tablecie. Skorzystaj także z rysika S Pen Fold Edition, by dodawać odręczne notatki, rysunki i w prosty sposób tłumaczyć teksty*.

* Rysik S Pen Fold Edition sprzedawany osobno. Obsługa rysika S Pen Fold Edition dostępna tylko na ekranie głównym. Należy używać wyłącznie rysika S Pen Pro lub S Pen Fold Edition przeznaczonego do urządzeń składanych. Wszelkie inne rysiki S Pen, jak również rysiki innych producentów mogą uszkodzić ekran.
Samsung Galaxy Z Fold3 - Wygoda
4 miesiące YouTube Premium w prezencie

4 miesiące YouTube Premium w prezencie

Kupując telefon Galaxy Z Fold3 5G otrzymujesz 4 miesiące darmowego dostępu do YouTube bez reklam, z możliwością oglądania offline i słuchania muzyki przy zablokowanym ekranie.

Dowiedz się więcej
4 miesiące YouTube Premium w prezencie

System Android™ - zawsze doskonałe wrażenia

Za sprawą systemu Android masz dostęp do najnowszych aplikacji Google – w pełni obsługiwanych przez Twój Galaxy Z Fold3 5G.

Samsung odkup

Skorzystaj z promocji Odkup, zyskaj dodatkowe środki

Wymień swoje stare urządzenie na to, o którym marzysz i odbierz dodatkowe środki z jego sprzedaży! Wejdź na dedykowaną stronę promocji Odkup i dokonaj wyceny urządzenia.

SKorzystaj z promocji Odkup Szczegóły i warunku w regulaminach promocji Odkup u Partnerów.
Netfix

Poznaj Galaxy Z Flip3 5G

Rysik
DESIGN

Wytrzymały styl i mocny charakter

Niezwykle kompaktowe wymiary i design, który przykuwa spojrzenia wszystkich dookoła, połączone z wykończeniem premium: wzmocnioną obudową Armor Aluminium, szkłem Gorilla Glass® Victus™* z przodu i z tyłu urządzenia oraz wodoodpornością**.

* Nie należy usuwać folii ochronnej z ekranu głównego. Trwałość ekranu głównego oszacowano na 200 000 złożeń, co potwierdza certyfikat Bureau Veritas. ** Stopień ochrony IPx8. Klasa IPx8 jest przyznawana na podstawie testów przeprowadzonych przy zanurzeniu w wodzie słodkiej na głębokość do 1,5 metra w czasie nieprzekraczającym 30 minut. Niezalecane używanie na plaży lub basenie. Nieodporny na kurz.
Innowacyjny, najwyższej jakości design
Obraz symulowany.
DOŚWIADCZENIE

Otwiera się na nowe możliwości

Można go złożyć i postawić pod różnymi kątami, by odkryć zupełnie nowy sposób fotografowania, robienia selfie, prowadzenia wideokonferencji czy wygodnego korzystania z multimediów i aplikacji.*

* Tryb Flex jest obsługiwany w zakresie od 75° do 115°. Utrzymanie działania trybu Flex w ruchu może być utrudnione z uwagi na wstrząsy bądź drgania. Zaleca się, by podczas korzystania z trybu Flex telefon pozostał nieruchomy.
Otwiera się na nowe możliwości
SZYBKOŚĆ

Informacje w zasięgu ręki

Przychodzące wiadomości, powiadomienia, stan naładowania baterii czy podgląd selfie można jednym spojrzeniem sprawdzić na wyświetlaczu zewnętrznym o przekątnej 1.9 cala (większy niż w poprzednim modelu). Ekran można personalizować, wybierając spośród grafik i zdjęć dostępnych w Galerii.

* Mierzony po przekątnej ekran ma 1,9” jako pełen prostokąt. Rzeczywista powierzchnia wyświetlania jest mniejsza o zaokrąglone rogi i wycięcie na aparat.
Samsung Galaxy Z Flip3 - Szybkość
4 miesiące YouTube Premium w prezencie

4 miesiące YouTube Premium w prezencie

Kupując telefon Galaxy Z Flip3 5G otrzymujesz 4 miesiące darmowego dostępu do YouTube bez reklam, z możliwością oglądania offline i słuchania muzyki przy zablokowanym ekranie.

Dowiedz się więcej
4 miesiące YouTube Premium w prezencie

System Android™ - zawsze doskonałe wrażenia

Za sprawą systemu Android masz dostęp do najnowszych aplikacji Google – w pełni obsługiwanych przez Twój Galaxy Z Flip3 5G.

2 raty gratis 30 rat 0% RSSO 0%

Promocja ratalna " „2 raty gratis – 30x0% na wybrane towary” obowiązuje od 27.08.2021r. od godz. 08:00 do 03.10.2021r. do godz. 23:59. Szczegóły w regulaminie promocji.

Reprezentatywny przykład dla wartości kredytu 3480 zł: RRSO 0 %; Całkowita kwota kredytu 3480zł; Całkowita kwota do zapłaty 3480 zł; Stała stopa oprocentowania 0%; Całkowity koszt kredytu 0 zł; Czas obowiązywania umowy 30 miesięcy; Liczba rat 30; Wysokość raty 116 zł.

Reprezentatywny przykład dla wartości kredytu 3480 zł: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0 %; Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3480zł; Całkowita kwota do zapłaty 3480 zł; Stała stopa oprocentowania 0%; Całkowity koszt kredytu 0 zł; Czas obowiązywania umowy 30 miesięcy; Liczba rat 30; Wysokość raty 116 zł. O przyznaniu kredytu decyduje bank; Cena towaru/usługi wskazana jest w opisie; Euro-net Sp. z o.o. pośrednicząc przy udzielaniu kredytów działa w imieniu Alior Bank S.A., Santander Consumer Bank SA, Credit Agricole Bank Polska S.A. i jest w ich imieniu umocowane do zawierania umów kredytowych oraz do przyjmowania oświadczeń o odstąpieniu od takich; „Zasady oferowania kredytów w sklepach RTV EURO AGD” oraz informacja o banku, który udziela kredytu dostępne w stoiskach obsługi ratalnej i na euro.com.pl. Zgodnie z regulaminem promocji pierwszą i drugą ratę kredytu wskazaną w harmonogramie spłat pokrywa organizator promocji, a kredytobiorca nie uiszcza jakichkolwiek należności z tego tytułu, w związku z tym dla reprezentatywnego przykładu całkowita kwota do zapłaty przez kredytobiorcę wynosi 3 248zł.

Ostatnio oglądane
Wyczyść