Zobacz Produkty

Huawei Band 6 (różowy)

opaska monitorująca aktywność

249 zł

Szczegóły
Krok do lepszej formy Wyświetlacz, na którym zobaczysz znacznie więcej Ekran FullView AMOLED w inteligentnej opasce HUAWEI Band 6 jest więcej niż zwykłym wyświetlaczem danych. Dzięki przekątnej 1,47 cala jest on aż 148% większy w stosunku do swojego poprzednika – HUAWEI Band 4. Widoczność ekranu została powiększona aż o 42%, dzięki czemu wyświetla on jeszcze więcej bardziej detalicznych danych i sprawia, że opaska jest intuicyjna i łatwa w obsłudze. Jeszcze dokładniejsze dane HUAWEI Band 6 łączy w sobie wyjątkowy design, łatwe w użyciu funkcje, szybki dostęp do informacji i dokładny monitoring aktywności fizycznej oraz zdrowia. To Twój inteligentyny asystent w stylowym opakowaniu.
Tarcza, która dopełni Twój styl HUAWEI Band 6 zapewnia dostęp do ponad 100 stylowych tarcz zegarków, które zaspokoją gusta różnorodnych użytkowników. Dzięki otwartemu ekosystemowi w aplikacji Huawei Zdrowie pojawia się coraz więcej tarcz zaprojektowanych przez zewnętrznych twórców. Ponadto HUAWEI Band 6 pozwala na wybór dowolnego zdjęcia jako tarczy zegarka, a dodatkowo personalizacja tarczy pozwala wybrać, jakie dane mają być wyświetlane na zegarku.
Design, który przyciąga uwagę
HUAWEI Band 6 jest dostępny w kolorze czarnym, różowym oraz pomarańczowym. Nasycenie kolorów zostało precyzyjnie dopasowane do koperty zegarka, która wykonana jest z polimeru wzmocnionego włóknem szklanym, wraz z delikatną powłoką o fakturze metalu. Różnorodne kolory można dopasować do różnych stylów ubrań, dzięki czemu HUAWEI Band 6 może stać się modnym akcesorium Twojego stroju na każdą okazję.

Bateria, która dorównuje najlepszym HUAWEI Band 6 umożliwia stałe monitorowanie tętna i snu nawet do 2 tygodni4, bez konieczności ładowania baterii. Co więcej, opaska obsługuje szybkie ładowanie za pomocą ładowarki magnetycznej. Wystarczy zaledwie jedno dotknięcie, aby naładować HUAWEI Band 6, a już 5 min ładowania pozwala na korzystanie z urządzenia przez kolejne 2 dni5.
Całodniowy
monitoring tętna
HUAWEI TruSeen™ 4.0 dokładnie monitoruje tętno i zapewnia inteligentne powiadomienia, jeśli tętno wzrośnie powyżej lub spadnie poniżej standardowego poziomu. Bez względu na to, czy trenujesz, czy śpisz, Twój smartband trzyma rękę na pulsie.
Całodniowy
monitoring SpO2
Długotrwale obniżony poziom saturacji wpływa niekorzystnie na nasze zdrowie. Związane z tym dolegliwości to m.in.: senność, osłabienie, spowolniona reakcja, słaba pamięć, drażliwość. Dlatego tak niezwykle ważne jest monitorowanie tego wskaźnika. Dzięki optymalizacji urządzenia w oparciu o Huawei TruSeenTM 4.0 i nowy, inteligentny algorytm oszczędzania energii, HUAWEI Band 6 obsługuje stałe monitorowanie poziomu natlenienia krwi 24/76. W przypadku, gdy poziom tlenu jest za niski, urządzenie generuje alarm dźwiękowy. Dzięki temu Twoje zdrowie znajduje się pod stałą kontrolą.
Monitoring snu
z TruSleepTM 2.0
Dzięki HUAWEI TruSleep™ HUAWEI Band 6 może precyzyjnie analizować sen w 4 fazach: głębokiego snu, lekkiego snu, REM oraz drzemki. Dodatkowo wykrywa on 6 typowych problemów ze snem, dostarczając jednocześnie aż 200 sugestii dotyczących lepszego odpoczynku.
Monitoring stresu
z TruRelaxTM
Przepracowanie i zbyt szybkie tempo życia często wywołują stres, który wpływa negatywnie na nasze zdrowie. Dzięki technologii HUAWEI TruRelax™ HUAWEI Band 6 umożliwia jego całodniowy monitoring. Spróbuj wykonać zalecane ćwiczenia oddechowe, aby uwolnić się od napięcia.
Monitoring
cyklu menstruacyjnego7
Funkcja monitorowania cyklu menstruacyjnego w HUAWEI Band 6 nie tylko pomoże oszacować czas owulacji, ale również wyśle Ci powiadomienie odpowiednio wcześniej.
Twój krok do zdrowia HUAWEI Band 6 przez cały dzień śledzi Twoje postępy i rejestruje dzienną liczbę kroków oraz okresy aktywności. Realizuj swoje cele i zyskaj satysfakcję i motywację do dalszego doskonalenia.
96 trybów sportowych HUAWEI Band 6 zapewnia precyzyjne dane treningowe w czasie rzeczywistym dla 11 dyscyplin sportowych, w tym: biegania, pływania czy jazdy na rowerze. Ponadto pozwala również skorzystać z 85 niestandardowych trybów treningu, takich jak: joga, trening interwałowy, a nawet parkour.Inteligentny kompan na Twoim nadgarstku HUAWEI Band 6 powstał w celu zapewnienia pełnej gamy funkcjonalności, które spełnią różnorodne wymagania użytkowników. Dzięki niezwykle żywotnej baterii i lekkiej konstrukcji, HUAWEI Band 6 monitoruje aktywność sportową oraz kondycję zdrowotną przez długi czas, nie powodując uczucia dyskomfortu. Inteligentna opaska obsługuje automatyczne rozpoznawanie aktywności, 96 trybów sportowych, monitoring stresu, snu i cyklu menstruacyjnego . Nie zabrakło również wygodnej synchronizacji opaski z funkcjami smartfona. Obsługa powiadomień, sterowanie muzyką, budzikiem i aparatem telefonu8 sprawi, iż HUAWEI Band 6 stanie się nieodłącznym towarzyszem Twojego dnia.
Inteligentne opaski Huawei są kompatybilne ze wszystkimi smartfonami z systemami Android oraz IOS


Wszystkie smartwatche oraz smartbandy HUAWEI można sparować z urządzeniami z systemami Android oraz IOS poprzez aplikację Huawei Zdrowie. Można ją pobrać i zainstalować za pomocą QR kodu lub poniższego linku: https://urldre.cloud.huawei.com/97J6mTfn5S
  1. HUAWEI Band 6 nie jest urządzeniem medycznym. Dane na ekranie są wartościami szacunkowymi.
  2. Dane pochodzą z laboratorium Huawei i mogą się różnić w zależności od ustawień, środowiska oraz sposobów użytkowania.
  3. Dane laboratorium Huawei w stosunku do HUAWEI Band 4 Pro.
  4. Dane pochodzą z laboratorium Huawei i mogą się różnić w zależności od ustawień, środowiska oraz sposobów użytkowania.
  5. Dane pochodzą z laboratorium Huawei i mogą się różnić w zależności od ustawień, środowiska oraz sposobów użytkowania.
  6. HUAWEI Band 6 nie jest urządzeniem medycznym. Dane na ekranie są wartościami szacunkowymi.
  7. Funkcja nie jest wspierana na urządzeniach z oprogramowaniem iOS.
  8. Funkcja dostępna na urządzeniach z oprogramowaniem EMUI 8.1 lub wyższym.
Ostatnio oglądane
Wyczyść