#Najlepsze
NaLato
Sprawdź nasze 4 zestawy i wybierz swój ulubiony!

Zestaw 1

Ania w swoich filmach na kanale YouTube zgłębia temat relacji damsko-męskich. Dla nas sprawdzi czy zestaw składający się z laptopa, smartfonu, depilatora i głośnika bezprzewodowego ułatwi przygotowanie się na letnią randkę. Zobacz film na kanale Anna Szlęzak.

Zestaw 2

Dymitr znany jest z dociekliwych porównań różnego rodzaju produktów i usług. Tym razem sprawdza jak zestaw składający się z projektora, radioodtwarzacza oraz kamery sportowej i głośnika bezprzewodowego może przydać się latem. Ciekawi Cię, jak wypadło porównanie tych produktów? Zobacz film na kanale Sprawdzam Jak.

Zestaw 3

Marta codziennie udowadnia, że bycie fit, prawidłowe odżywanie i dbanie o zdrowie może być przyjemne. W jej zestawie, oprócz zegarka i blendera sportowego, znalazły się również słuchawki bezprzewodowe oraz zestaw dwóch szczoteczek elektrycznych. Zobacz film na kanale Codziennie fit i sprawdź, co Marta myśli o tych sprzętach.

Zestaw 4

Mateusz, fan najnowszych technologii, na swoim kanale przeprowadza testy i porównuje produkty. Dla nas testuje zestaw, w którym znalazły się dron, kamera cyfrowa, głośnik i słuchawki bezprzewodowe. Zastanawiasz się, jak wypadły testy? Sprawdź filmy na kanale TechnoStrefa.

Konkurs#NajlepszeNaLato!
Wejdź na nasz profil na Facebooku

Wyniki konkursu

Bądź razem z nami!


Regulamin konkursu
Ostatnio oglądane