Jak skorzystać z promocji

Kup dowolny laptop
Lenovo Yoga
serii 500/700/900
i zachowaj dowód zakupu
Zobacz produkty objęte promocją »
Zarejestruj zakup
w ciągu 30 dni
od momentu zakupu
lub do 30 sierpnia 2018 r.
Zarejestruj zgłoszenie »
W przypadku wystąpienia usterki,
skorzystaj z naszego Centrum
Serwisowego zgłaszając naprawę
w systemie door-to-door
Odwiedź Centrum Serwisowe »
Jeżeli Twój laptop nie zostanie
naprawiony w terminie 5 dni roboczych,
otrzymasz zwrot 100% wartości
zakupu oraz naprawiony sprzęt
Zobacz regulamin »
Pakiet Lenovo Premium Care w ramach Promocji przyznawany będzie Uczestnikom, którzy w czasie trwania Okresu Promocji wyrazili zgodę na otrzymywanie newslettera Lenovo oraz dokonali prawidłowego zgłoszenia Produktu Promocyjnego na stronie www.lenovopremiumcare.pl w szczególności:

a. rejestracja Produktów Promocyjnych zakupionych przed 1 sierpnia 2018 r. powinna nastąpić do 31 sierpnia 2018 r., b. rejestracja Produktów Promocyjnych zakupionych po 1 sierpnia 2018 r. powinna nastąpić wciągu 30 dni od daty zakupu Produktów Promocyjnych lecz nie później niż do 31 grudnia 2019 r.

FAQ & Kontakt na www.lenovopremiumcare.pl

Laptopy objęte promocją

Yoga 500
SPRAWDŹ
Yoga 510
SPRAWDŹ
Yoga 520
SPRAWDŹ
Yoga 700
SPRAWDŹ
Yoga 710
SPRAWDŹ
Yoga 720
SPRAWDŹ
Yoga 730
SPRAWDŹ
Yoga 900
SPRAWDŹ
Yoga 910
SPRAWDŹ
Yoga 920
SPRAWDŹ

Seria YOGA

Lenovo Yoga to seria wyjątkowych laptopów konwertowalnych zaprojektowany z myślą o aktywnych użytkownikach, którzy wymagają od urządzenia więcej, niż jedynie płynnego działania. Designerska konstrukcja przyciąga wzrok i łączy się z niezwykłą funkcjonalnością. Wyposażona w zawiasy, pozwalające na obrót ekranu w zakresie 360º, pracuje na cztery różne sposoby – laptopa, namiotu, podstawki i tabletu. Dzięki temu Yoga dostosuje się do potrzeb najbardziej wymagających użytkowników. Imponującą mobilność gwarantuje niewielka waga urządzenia oraz kompaktowe wymiary, które w połączeniu z długim czasem pracy na baterii czynią z Yogi idealnego kompana podczas podróży.
Z Promocji „Lenovo Premium Care” zgodnie z regulaminem, mogą skorzystać również Klienci, którzy kupili Produkty Promocyjne objęte promocją w okresie od 16 sierpnia 2018 r. do 13 września 2018 r.
Ostatnio oglądane
Wyczyść