Zobacz produkty

Tradycyjne routery mają ograniczony zasięg

Mamy w domu coraz więcej urządzeń, które by w pełni wykorzystać swój potencjał, potrzebują podłączenia do Internetu. W przypadku tradycyjnych routerów duża ilość podłączonych urządzeń na raz wpływa niekorzystnie na prędkość połączenia internetowego. Zdarza się również, że im dalej się znajdujemy od routera, kolejne ściany osłabiają jakość połączenia.

HUAWEI WiFi Mesh domowy system routerów

HUAWEI WiFi Mesh umożliwi Ci stworzenie domowego systemu routerów, który zasięgiem sieci bezprzewodowej pokryje nawet do 320 m2. W zależności od powierzchni Twojego domu możesz wybrać wariant składający się ze stacji bazowej i jednego lub dwóch satelitów.

AC2200 trzy pasma sieci bezprzewodowej

Każdy router systemu Wi-Fi oferuje jedno pasmo 2,4 GHz i dwa oddzielne pasma 5 GHz, zapewniając łączną prędkość do 2,2 Gb/s2.

Dzięki pasmu 5 GHz, które automatycznie przełącza się na 2,4 GHz przy dużym zasięgu i jest używane jako dedykowane połączenie typu backhaul, HUAWEI WiFi Mesh tworzy jedną szybką i stabilną sieć Wi-Fi w całym domu.

Huawei Share1 – połącz za pomocą jednego dotknięcia

Zapomnij o konieczności wpisywania złożonych haseł, by połączyć się z Internetem. Dzięki funkcji Huawei Share połączenie z HUAWEI WiFi Mesh jest banalnie proste. Wystarczy przyłożyć telefon z systemem Android i włączonym NFC do jednego z routerów HUAWEI WiFi Mesh, aby połączyć się z Internetem.

Szybkie i stabilne połączenie

W odróżnieniu od tradycyjnych routerów, do HUAWEI WiFi Mesh można podłączyć wiele urządzeń jednocześnie i nadal cieszyć się szybkim i stabilnym łączem. Każdy z routerów HUAWEI WiFi Mesh posiada wbudowany 4-rdzeniowy procesor Gigahome 1,4 GHz umożliwiający wysyłanie danych do wielu urządzeń jednocześnie.

Zawsze w zasięgu sieci

Dzięki innowacyjnej technologii roamingu i sterowania pasmem, przemieszczając się po mieszkaniu, nie musisz się już martwić o zerwanie transferu danych. System routerów automatycznie przełączy Cię do najszybszej sieci, bez zrywania bieżącego połączenia.

Silny sygnał

Każdy router HUAWEI WiFi Mesh szybciej przechwytuje sygnał i wysyła silniejszy sygnał Wi-Fi o zasięgu do 120 m3. Dzięki chipsetowi Gigahome Wi-Fi i kodowi korygującemu błędy LDPC możesz cieszyć się płynnym połączeniem Wi-Fi w każdym zakątku domu.

Dopasowany do Twoich potrzeb

HUAWEI WiFi Mesh umożliwi Ci stworzenie domowego systemu routerów, który zasięgiem sieci bezprzewodowej pokryje nawet do 320 m2. W zależności od powierzchni Twojego domu możesz wybrać wariant składający się ze stacji bazowej i jednego lub dwóch satelitów.

Skonfiguruj sieć w 3 krokach

Krok 1:
Podłącz smartfon lub komputer do sieci Wi-Fi routera i uruchom przeglądarkę.
Zostaniesz automatycznie przekierowany do strony konfiguracji.
Krok 2:
Ustaw nazwę sieci i hasło.
Po zakończeniu konfiguracji połącz się z Internetem.
Krok 3:
Podłącz dodatkowe routery.
Rozmieść dodatkowe routery w oddalonych miejscach do których chcesz żeby docierał sygnał. Połączą się one automatycznie ze stacją bazową tworząc jedną stabilną sieć bezprzewodową.

HUAWEI HomeSec- zadba o bezpieczeństwo Twojej sieci

W HUAWEI WiFi Mesh wbudowane zostały mechanizmy ochronne HUAWEI HomeSec™, certyfikowane przez Unię Europejską pod kątem zgodności z RODO. Zapewniają one kompleksową ochronę danych, na poziomie sprzętu i oprogramowania.

Zobacz produkty
Ostatnio oglądane
Wyczyść