Zasady Promocji

Zakup desktop lub AiO firmy Acer objęte promocją w dniach 16.07.2021 r. - 31.10.2021 r.

Zarejestruj swój zakup na stronie: www.acer-promocje.pl

Odbierz swój kod promocyjny do player.pl

Zarejestruj swój kod promocyjny na stronie player.pl i oglądaj przez rok za darmo!

Player

player

Co oferuje pakiet?

  • brak reklam
  • pobieraj i oglądaj wybrane tytuły offline
  • wybrane programy w jakości 4K/UHD
  • najlepsze seriale i programy
  • kolekcja uznanych seriali Player Original
  • ekskluzywna kolekcja discovery+
  • bogata biblioteka wyjątkowych filmów
  • możliwość oglądania na dowolnym urządzeniu

Acer Aio

Naprawdę wszystko w jednym sprzęcie!

Postaw na urządzenie z serii Acer AiO, który zapewni wyjątkową pracę i rozrywkę w domu i biurze.All-in-One to nie tylko nazwa – to idealne określenie sprzętu, który nadaje się do wszystkiego!

To sprzęt dla każdego!

Acer AiO to wyjątkowy komputer stacjonarny, który sprawdza się w różnych warunkach. Będzie zarówno idealnym urządzeniem jako sprzęt firmowy, do edukacji oraz rozrywki.

Do Twojej dyspozycji są liczne porty USB 2.0 i 3.2 oraz HDMI, aby rozszerzyć swój ekran jeżeli zajdzie taka potrzeba. Z kolei wbudowana kamera ułatwi pracę zdalną czy rodzinne spotkania na odległość!

p1

Podzespoły, które pozwolą na bardzo dużo!

W niewielkim komputerze Acer zamknął niesamowite możliwości! Urządzenia z serii AiO posiadają procesory Intel Core o wysokiej mocy obliczeniowej, ultraszybką pamięć DDR4 i bardzo szybkie i pojemne dyski twarde SSD i HDD.

Zastosowany nowoczesny sposób konstrukcji umożliwił zamontowanie ekranu, który zajmuje ponad 85 procent powierzchni całej obudowy! Wyświetlacze FHD IPS odwzorowują natomiast rzeczywistą paletę barw, a szeroki kąt patrzenia będzie komfortowy i bezpieczny dla Twoich oczu!

p1

Niezwykły design do Twojego biura lub mieszkania

Obudowa jest smukła i wykonana z trwałych materiałów, które będą świetnie wyglądać nawet po dłuższym użytkowaniu. Monitor i osprzęt umieszczone są na designerskiej stopie, która różni się wyglądem w zależności od tego, jaki model Acer AiO wybierzesz.

Dzięki temu, że podzespoły i monitor umieszczone są w jednym miejscu, Acer AiO nie wymaga wielu przewodów, a te, które będziesz podłączał możesz sprytnie ukryć! Proste, prawda?

p1

Zachowaj miejsce, które przeznaczysz na inne cele

Ogromną zaletą komputerów z serii Acer AiO jest ich niewielki rozmiar! Wystarczy trochę przestrzeni na monitor i… gotowe! AiO został w całości zamknięty w górnej obudowie z ekranem dzięki efektywnemu wykorzystaniu miejsca!

p1

Już teraz wybierz najlepszy dla siebie komputer z serii Acer All-in-One i ciesz się jego wszystkimi zaletami!

Acer desktop

Wszystko na swoim miejscu!

Postaw na nową jakość pracy i rozrywki – Acer Desktop to seria dla osób, które cenią sobie wygodę użytkowania, ergonomię, ogromną wydajność i nowoczesny design! Poznaj komputery z linii Desktop i ciesz się sprzętem, który pozwoli Ci na wiele!

Wydajność to jego drugie imię!

Każdy sprzęt z serii Desktop wyposażony jest w najwyższej klasy podzespoły, które charakteryzują się wydajnością na najwyższym poziomie. Wyposażone są w procesory i karty graficzne Intel, a także pamięć RAM DDR4, która zapewnia stabilną pracę nawet przy dużym obciążeniu – np. grach czy filmach.

Do Acer Desktop dołączone są błyskawiczne dyski SSD, a portu USB o standardzie 3.0 i 3.1 gwarantują ekspresowe przesyłanie danych!

p1

Rozmiar ma znaczenie…

…ale im jest on mniejszy, tym lepiej! Acer megawydajne podzespoły zamknął w bardzo niewielkiej obudowie. Konstrukcja jest przy tym stabilna, odporna na uszkodzenia i zniszczenie, a dodatkowo niezwykle lekka!

p1

Idealny do domu i pracy

Komputery z serii Acer mają wszechstronne zastosowanie. Będą świetnym wyposażeniem biura, wspierając rozwój Twojej firmy. Pomogą Ci też efektywnie wykonywać obowiązki zawodowe na home office, bez obaw o stratę czasu! Acer Desktop możesz wykorzystać też do nauki i grania w ulubione gry w domu!

p1

Zachowaj miejsce, które przeznaczysz na inne cele

Ogromną zaletą komputerów z serii Acer AiO jest ich niewielki rozmiar! Wystarczy trochę przestrzeni na monitor i… gotowe! AiO został w całości zamknięty w górnej obudowie z ekranem dzięki efektywnemu wykorzystaniu miejsca!

p1

Znalazłeś już zastosowanie dla swojego nowego Acer Desktop?


Ostatnio oglądane
Wyczyść