Dostarczymy przed Świętami!
  1. Wybierając produkty w Euro.com.pl zwróć uwagę na oznaczenie w postaci zielonych prezentów.
    Oznaczenie to z reguły jest przy produktach o statusie dostępności "Transport do domu: już jutro". W trakcie składania zamówienia zwróć uwagę, czy w koszyku prezent cały czas pozostaje zielony. Możliwość realizacji zamówienia przed Świętami zależy bowiem od wybranego przez Ciebie rodzaju i adresu dostawy oraz formy płatności.
  2. Interesujący Cię Towar otrzymasz najszybciej, jeśli zarezerwujesz go w sklepie fizycznym lub złożysz zamówienie z dostawą do domu – zapłacisz PRZY ODBIORZE (gotówka), Kartą płatniczą lub przelewem błyskawicznym. Zamówienia i rezerwacje można składać na euro.com.pl lub przez telefon 855 855 855.
  3. Nie odkładaj zakupów na ostatni moment.
  4. Starannie sprawdź wprowadzone podczas składania zamówienia dane adresowe oraz kontaktowe (numer telefonu, adres e-mail). Wszelkie błędy mogą spowodować opóźnienie realizacji zamówienia.
Jeżeli złożysz zamówienie oznaczone "Gwarancja dostawy przed Świętami", a my nie wywiążemy się z tego zobowiązania - otrzymasz Kartę Podarunkową Euro o wartości 50 zł na kolejne zakupy.

"Gwarancja dostawy przed Świętami” promocja obowiązująca od 30.03.2021 r. od godz. 19.00 do 01.04.2021 r. do godz. 14.00 dla dostaw realizowanych do sklepów RTV EURO AGD albo do godz. 18.30 dla dostaw realizowanych na adres Klienta lub do paczkomatów 24/7, dla wybranych towarów zamówionych lub zarezerwowanych na euro.com.pl  środkami dostępnymi w okresie promocji, zgodnie z jej regulaminem. Promocja zapewnia dostawę wybranych towarów w ww. sposób do 02.04.2021 r. (włącznie). Szczegóły i warunki promocji dostępne w regulaminie. Regulamin promocji

Ostatnio oglądane
Wyczyść