Zmywarki
Zobacz produkty
Innowacyjne urządzenia idealne do nowoczesnych wnętrz.
ComfortLift
rewolucja w zmywaniu naczyń
ComfortLift to pierwsza na świecie zmywarka posiadająca podnoszony dolny kosz na ergonomiczną wysokość. Użytkownik zyskuje łatwy i wygodny dostęp do wszystkich naczyń zarówno podczas wkładania, jak i wyjmowania ich ze zmywarki.
Zobacz produkty
RealLife®
niezawodna skuteczność zmywania
Komfort zmywania w zmywarce RealLife® sprawia, że nie trzeba przejmować się rozmiarami, kształtem naczyń oraz stopniem ich zabrudzenia. Satelitarne ramię FlexiSpray wraz z 5-cioma poziomami natrysku dają pewność, że strumienie wody dotrą do wszystkich zakamarków naczyń umieszczonych w zmywarce. Powiększona komora zmywarki RealLife® umożliwia zawsze skuteczne zmywanie, bez względu na sposób ułożenia naczyń i wielkość załadunku.
Zobacz produkty
AirDry
3 razy lepsze efekty suszenia*
W końcowej fazie cyklu zmywania zamek Diamond Lock uchyla automatycznie drzwi zmywarki na 10 cm. Poprzez uchylone drzwi następuje naturalna wymiana powietrza, co umożliwia błyskawiczne wysychanie nawet plastikowych naczyń. Dzięki AirDry naczynia nie tylko są pozbawione zacieków, ale także sam proces zmywania jest krótszy i zużywa mniej energii. Technologia AirDry jest bezpieczna dla blatów kuchennych**.
*W porównaniu z suszeniem w zamkniętej zmywarce.
**Potwierdzone testami odpowiadającymi 10-letniemu użytkowaniu zmywarki.
Zobacz produkty
Ochrona szkła
Z myślą o wyjątkowo cennych szklanych naczyniach, które wymagają nieco więcej troski, zaprojektowaliśmy silikonowe wsporniki SoftSpikes® i uchwyty SoftGrips, które delikatnie przytrzymują je w koszu zmywarki. Jednocześnie specjalny program GlassCare 45° myje szkło w odpowiednio niższej temperaturze, nie powodującej szoku termicznego. Chroni to nawet najdelikatniejsze kieliszki i szklanki przed pęknięciami i zarysowaniami.
Zobacz produkty
Wyjmowana szuflada na sztućce
Zmywarki Electrolux posiadają wygodną, wyjmowaną trzecią szufladę, zamiast tradycyjnego koszyka na sztućce. Dzięki niej, segregowanie łyżek, noży i widelców do mycia jest wyjątkowo proste i wygodne. Ponadto użytkownicy zyskują dodatkową przestrzeń w dolnym koszu, gdzie mogą wstawić więcej naczyń.
Zobacz produkty
Oświetlenie wnętrza
Praktycznym udogodnieniem jest oświetlenie wnętrza zmywarki, występująca w wybranych modelach. Docenisz je podczas wkładania i wyjmowanie naczyń.
Zobacz produkty
Kontrola czasu
Funkcja Time Manager
umożliwia redukcję długości cyklu nawet o połowę.

Zobacz produkty
Funkcja Time Beam
wyświetla na podłodze czas pozostały do zakończenia cyklu zmywania, pomagając planować codzienne czynności.

Zobacz produkty
Funkcja Beam on floor
wyświetlacz kieruje na podłogę wiązkę czerwonego lub zielonego światła, aby poinformować o przebiegu cyklu zmywania.

Zobacz produkty
Programy
Automatyczne
AutoFlex
Nie wszystkie ładunki w zmywarce są takie same. Niektóre wymagają lekkiego, a inne intensywnego zmywania. Program AutoFlex w tym urządzeniu dostosowuje zużycie wody i energii do wielkości i stopnia zabrudzenia ładunku, aby zapewnić skuteczne zmywanie w temperaturze od 45 do 70°C.
Szybkie
QuickPlus 60°
Dzięki programowi szybkiego zmywania możesz umyć kilka najbrudniejszych naczyń w zaledwie 30 minut. Jeżeli naczynia zostały dopiero co zabrudzone, możesz też idealnie umyć nawet pełny ładunek. Ta zmywarka idealnie nadaje się zatem do zmywania naczyń między daniami podczas przyjęcia.
30-minutowy QuickPlus
Dzięki programowi szybkiego zmywania możesz umyć kilka najbrudniejszych naczyń w zaledwie 30 minut. Jeżeli naczynia zostały dopiero co zabrudzone, możesz też idealnie umyć nawet pełny ładunek. Ta zmywarka idealnie nadaje się zatem do zmywania naczyń między daniami podczas przyjęcia.
Intensywne
IntensiveCare
Dzięki wykorzystaniu strumienia wody o temperaturze 70°C program Intensiv umożliwia skuteczne zmywanie nawet najbardziej zabrudzonych naczyń.
Łatwa i szybka instalacja
Zawiasy ślizgowe
Nie trzeba ograniczać swojej kreatywności w projektowaniu kuchennych frontów meblowych. Zmywarka z zawiasami ślizgowymi ułatwia montaż urządzenia, jeżeli wysokość cokołu wynosi od 4 do 7,8 cm.
Perfect Fit
System PerfectFit umożliwia łatwe i precyzyjne dopasowanie urządzenia do szerokiej gamy mebli kuchennych. Zmywarka stanie na swoim miejscu w rekordowym tempie, tak by od razu i bez przeszkód przetestować jej możliwości.
Nasze produkty
Zrealizuj swój pomysł na kuchnię, której ważnym elementem jest zmywarka. Dobierz urządzenie odpowiedniej szerokości, które będzie niezawodnie przywracać blask Twoim naczyniom.
Ostatnio oglądane