W 3 prostych krokach do odbioru prezentu:

Rejestracja w MyBosch

Rejestracja w MyBosch

Rejestracja zakupionego urządzenia promocyjnego

Rejestracja zakupionego urządzenia promocyjnego

Rejestracja w promocji (wypełnienie formularza promocyjnego)

Rejestracja w promocji
(wypełnienie formularza promocyjnego)

Zobacz pełne zasady

Odkurzacze bezprzewodowe Unlimited 8

Ciesz się wysoką skutecznością odkurzania i nieograniczonym czasem pracy1 z wymiennymi akumulatorami i szybką ładowarką.

Dzięki akumulatorowi nowej generacji o zwiększonej pojemności, wyjątkowo wydajnemu i mocnemu silnikowi TurboSpin, elektroszczotce o wysokiej skuteczności oraz inteligentnemu trybowi Auto Mode nowy odkurzacz Bosch Unlimited 8 zapewnia moc – wtedy, gdy jej potrzebujesz.

Szybszy, lżejszy i bardziej wydajny.

Poznaj wysoki poziom skuteczności sprzątania, jaki zapewnia nasz nowo opracowany, o 50% szybszy, o 32% lżejszy2, silnik TurboSpin o prędkości do 82 000 obr/min. Silniki Bosch produkujemy w Niemczech już od ponad 80 lat. Dzięki naszemu doświadczeniu i inżynieryjnej precyzji silniki w naszych odkurzaczach obejmujemy darmową, 10-letnią gwarancją4.

Udoskonalona skuteczność sprzątania i zintegrowane podświetlenie LED

Poznaj ulepszoną skuteczność naszej szczotki AllFloor HighPower Brush, dzięki której z łatwością odkurzysz każdy rodzaj podłogi: dywany, podłogi twarde i kafelki. Szczotka zbiera ponad 99,9% kurzu i brudu 7. Dzięki mocnym, zintegrowanym diodom LED brud jest widoczny nawet w ciemnych miejscach.

Silnik TurboSpin z dodatkową
10-letnią gwarancją.

Ponieważ od naszych odkurzaczy oczekujemy nie tylko perfekcyjnych efektów, ale też długotrwałej żywotności, silniki w odkurzaczach marki Bosch obejmujemy 10-letnią gwarancją4.

(1) Czas pracy: Podczas gdy jeden z akumulatorów jest używany w trybie Eco, drugi może być ładowany w szybkiej ładowarce. Skuteczność: W trybie Turbo urządzenie zbiera kurz jak tradycyjny odkurzacz z kablem. Test wg Rozp. Komisji (UE) Nr 666/2013 (zgodnie z normą EN 60312:2107).

(2) W porównaniu z silnikiem modelu Unlimited 8 BBS1114.

(3) Akumulator ma więcej energii w porównaniu do baterii 18V 3Ah Bosch Power For All.

(4) Warunki gwarancji na https://www.bosch-home.pl/gwarancja

Odkurzacze bezprzewodowe Unlimited 6

Sprzątanie bez wysiłku dzięki lekkiej konstrukcji.

Odkurzanie tak łatwe jak tylko się da. Unlimited 6 z jego lekką i kompaktową budową sprawia, że odkurzanie staje się naprawdę lżejsze. Moduł odkurzacza ręcznego waży tylko 1,4 kg a całość z rurą i szczotką 2,3 kg. To sprawia, że teraz możesz jeszcze swobodniej odkurzać od podłogi do sufitu.

Odkurzanie na wszystkich poziomach – od podłogi aż po sufit.

Jeden odkurzacz, a daje możliwość sprzątania w całym domu. Unlimited oznacza sprzątanie 360°. Z łatwością odkurzysz podłogi, ale też stół, meble, również meble tapicerowane, a nawet sufit. Swobodnie dotrzesz do trudno dostępnych miejsc np. za szafą czy do wysoko zawieszonych półek.

Jeden akumulator dla wszystkich 18V urządzeń Bosch do domu i ogrodu z linii zielonej.

Nareszcie koniec z wieloma akumulatorami , które do siebie nie pasują: w ramach systemu Power for ALL wystarczy jeden wymienny akumulator, który pasuje do wszystkich urządzeń domowych, elektronarzędzi i elektronarzędzi ogrodowych marki Bosch z linii zielonej w klasie napięcia 18V!

Bezszczotkowy silnik, elektroszczotka – efektywne odkurzanie.

Zasługujesz na naprawdę dobrą skuteczność odkurzania. Dlatego wyposażyliśmy nasze odkurzacze z linii Unlimited w bezszczotkową technologię silnika, która sprawia, że nasz cyfrowy silnik jest silny, niezawodny i bezemisyjny. W połączeniu z elektroszczotką Bosch AllFloor Power zapewni solidne odkurzanie wszystkich rodzajów podłóg.

Kup objęty promocją odkurzacz z linii Unlimited i odbierz swój prezent. Prezent zależy od zakupionego modelu odkurzacza Unlimited.

Szybka ładowarka marki Bosch BHZUC18N

przy zakupie

Unlimited Gen2 Serie 8: BCS82KA14, BSS821VNE4, BCS8214BL, BBS8214PET, BCS8214ANM, BCS8214PRQ, BCS82POW15

Unlimited Serie 8: BBS81PET, BBS1114, BCS1ALL

Unlimited Serie 6: BCS612KA2, BCS61BAT2, BBS61PET2

Akumulator marki Bosch BHZUB1830

przy zakupie

Unlimited Serie 6: BBS611LAG, BCS611P4A, BBS611BSC, BCS61113

Blender CleverMixx MSM2620B

przy zakupie

Unlimited Serie 8: BBS812PCK, BCS812INF, BSS81POW

Blender ErgoMixx MSM67170

przy zakupie

Unlimited Gen2 Serie 8: BCS8224WA, BSS8224, BCS8225POW.

Zasady promocji

UWAGA: Promocja skierowana jest wyłącznie do osób fizycznych, dokonujących zakupu do użytku własnego, niezwiązanego z działalnością gospodarczą lub zawodową.

 1. Kup w terminie od 3.11.2021 roku do 31.12.2021 roku odkurzacz pionowy Unlimited Serie | 8 lub Unlimited Serie | 6 objęty promocją.
 2. Zaloguj się na konto MyBosch lub jeśli go nie posiadasz, załóż konto na stronie www.bosch-home.pl/mybosch
 3. Do dnia 07.01.2022 r. zarejestruj zakupiony odkurzacz w zakładce „Moje urządzenia”.
 4. Weź udział w akcji wypełniając formularz zgłoszeniowy, do którego link znajdziesz w zakładce „Moje urządzenia” przy zdjęciu Twojego odkurzacza.
 5. Dołącz:
  1. wyraźne zdjęcie lub skan dowodu zakupu nowego urządzenia objętego akcją; Jeżeli dowód zakupu zawiera dane osobowe kupującego, powinny to być dane osobowe Uczestnika, które są zapisane na koncie MyBosch, na którym Urządzenie jest zarejestrowane;
  2. wyraźne zdjęcie tabliczki znamionowej urządzenia
 6. Pozostaw w formularzu zgłoszeniowym opinię o zakupionym urządzeniu (zasady publikacji opinii określone są w regulaminie promocji).
 7. Na podany w formularzu adres mailowy otrzymasz potwierdzenie o udziale w promocji. Twoje zgłoszenie zostanie przesłane do weryfikacji pod względem zgodności z regulaminem.
 8. Premia zostanie wysłana (na koszt Organizatora) kurierem w terminie do 80 dni od daty zarejestrowania kompletnego zgłoszenia zgodnego z regulaminem promocji.

Ostatnio oglądane
Wyczyść