Dzisiejszy świat związany jest z szybkim trybem życia, stale dokądś pędzimy.
A może by tak na chwilę się zatrzymać i w domowym zaciszu podarować sobie chwilę relaksu i zadbać o siebie?

Wiele profesjonalnych zabiegów, jak mezoterapia bezigłowa, mikrodermabrazja czy wybielanie zębów można przeprowadzić samodzielnie, w domu, bez udawania się do gabinetu specjalisty i osiągnąć takie same efekty. Pielęgnacja na wysokim poziomie nie musi wiązać się ze znacznymi kosztami, wyrzeczeniami. Dzięki urządzeniom beauty tech każda z nas może z łatwością zamienić swoje mieszkanie w SPA i zadbać o skórę i zęby.

Oczyszczanie skóry twarzy

Prawidłowe i dokładnie oczyszczenie cery jest podstawą pielęgnacji. Od tego musimy zacząć, jeśli chcemy cieszyć się piękną skórą twarzy. Bogaty w składniki odżywcze krem, serum nic nie wskórają, jeśli nie pozbędziemy się brudu, pyłów, osadów czy pozostałości po kosmetykach. Mycie palcami, nawet przy użyciu specjalnych środków, nie należy do najskuteczniejszych i nie pozwala na całkowite usunięcie zanieczyszczeń. Najlepsza do tego zadania jest szczoteczka soniczna, która, wykorzystując wibracje, pomaga rozprawić się z niechcianymi pozostałościami i delikatnie złuszcza naskórek. Gładka i promienna cera jest na wyciągnięcie ręki!

SZCZOTECZKA SONICZA

profesjonalne oczyszczanie

Garett Beauty Clean Pro

dwie wymienne nasadki z certyfikatem FDA,
z włosia i silikonowa

Garett Beauty Clean

odporna na wilgoć i zachlapania

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja należy do jednych z najpopularniejszych i najbardziej wszechstronnych zabiegów, przeprowadzanych w gabinetach kosmetycznych. Pomaga w pozbyciu się wagrów, zaskórników, ma działanie liftingujące. Teraz można ją wykonać również we własnym mieszkaniu, oszczędzając czas i pieniądze.

Urządzenie do mikrodermabrazji działa na zasadzie delikatnego masażu próżniowego. Dzięki niemu martwe komórki naskórka są usunięte, pory oczyszczone, a już po kilku zabiegach cera staje się wyraźnie gładsza i piękniejsza. Wygraj z wągrami i zapomnij o ciemnych punktach na nosie.

URZĄDZENIA DO MIKRODERMABRAZJI

cera bez niedoskonałości

Garett Beauty Pure Skin

5 poziomów mocy zasysania

Garett Beauty Pure Skin Pro

fototerapia, ciepły i zimny kompres

Mezoterapia bezigłowa

Jędrna, nawilżona i promienna cera? Teraz to możliwe dzięki urządzeniu do mezoterapii bezigłowej. Wykorzystując tryb masażu z impulsami EMS, z łatwością można poprawić elastyczność skóry i przyspieszyć odnowę jej komórek. Terapia fotonowa, w zależności od barwy, pomaga w walce z trądzikiem, w regeneracji lub rozjaśnia przebarwienia. Korzystaj z Garett Fresh Skin wraz z kosmetykami pielęgnacyjnymi i spraw, by ich działanie było jeszcze skuteczniejsze. Twoja skóra już nie może się doczekać!

URZĄDZENIE DO MEZOTERAPII BEZIGŁOWEJ

kompleksowe działanie

Garett Beauty Fresh
Skin

wiele funkcji w jednym urządzeniu

Masaż okolic oczu

Skóra wokół oczu jest niezwykle delikatna i właśnie w tych okolicach najczęściej pojawiają się oznaki zmęczenia, nieprzespanej nocy, czy pierwsze zmarszczki. Nie pozwól, by przyćmiły one Twoje piękno i skutecznie się z nimi rozpraw. Niezastąpiony będzie soniczny masażer – ciepły kompres przygotuje skórę na przyjęcie cennych składników aktywnych, zawartych w kosmetykach, a impulsy EMS pobudzą ją do regeneracji. Twoje spojrzenie znów nabierze blasku.

SONICZNY MASAŻER POD OCZY

promienne spojrzenie

Garett Beauty Lift Eye

kuracja impulsami EMS

LIFT
Garett Beauty Lift Eye

ciepły kompres

EYE

Wybielanie zębów w domu

Śnieżnobiały uśmiech to marzenie wielu osób, które można urzeczywistnić w bardzo prosty sposób. Jaki? Korzystając z lamp do wybielania zębów. Dzięki nim profesjonalny zabieg można przeprowadzić we własnym domu, posługując się technologią z gabinetów dentystycznych i bezpiecznym dla szkliwa żelem bez nadtlenku wodoru. Zastosowanie dwóch barw światła – niebieskiej i czerwonej sprawia, że pojedynczy zabieg trwa tylko 10 minut, a już po dwóch tygodniach można obserwować spektakularne efekty. Przekonaj się sama!

LAMPY DO WYBIELANIA ZĘBÓW

spektakularny efekt

Garett Beauty Smile Charge

pojedynczy zabieg to tylko 10 minut

Garett Beauty Smile Connect

wybielanie przy pomocy telefonu

Garett Beauty Smile Lite

pełna kuracja to tylko 7 dni

Dołącz do zadowolonych użytkowniczek!

Ostatnio oglądane
Wyczyść