Zobacz produkty
Promocja trwa od 04 lutego do 31 maja 2019 roku. Szczegóły w regulaminie.
ZYSKAJ NAWET 250 ZŁ
Z BLENDEREM ELECTROLUX
Kup blender EXPLORE 7 i odbierz zwrot gotówki nawet do 250 zł w prezencie. Promocja skierowana jest tylko do osób fizycznych.
Zasady przyznawania nagród w promocji:
1
Dokonaj zakupu blendera Electrolux EXPLORE 7 w czasie trwania promocji i odbierz
jedną z nagród:
250 zł przy zakupie blendera EXPLORE 7 model E7TB1-8SSM
200 zł przy zakupie blendera EXPLORE 7 model E7TB1-4GB
2
Aby odebrać nagrodę w promocji zarejestruj swój zakup na stronie www.electrolux.pl/promocje wypełniając formularz zgłoszeniowy oraz załączając skan lub zdjęcie dowodu zakupu. Zachowaj dowód zakupu oraz opakowanie po blenderze. Rejestracji należy dokonać do dnia 7 czerwca 2019 roku.
3
Wytnij kod kreskowy z opakowania zakupionego blendera i wraz z numerem identyfikacyjnym (nadanym po rejestracji online) prześlij listem. Adres znajdziesz w wiadomości potwierdzającej rejestrację online.
4
W ciągu 21 dni od ukończenia pełnej rejestracji (wypełnienia formularza online oraz otrzymania przez koordynatora promocji kodu kreskowego wyciętego z opakowania) otrzymasz wiadomość e-mail z wynikiem weryfikacji Twojego zgłoszenia oraz instrukcją wypłaty premii.
5
Do kolejnych 11 dni roboczych otrzymasz SMS, w którym znajdziesz dane dotyczące Twojej jednorazowej wypłaty z bankomatu sieci Euronet Polska. Skorzystaj z opcji "WYPŁATA BEZ KARTY" i postępuj zgodnie z otrzymaną instrukcją. Pamiętaj, aby wypłacić nagrodę do 21 dni od otrzymania SMS.
Ostatnio oglądane
Wyczyść