Innowacyjna marka w elektronice użytkowej
oraz produktach dla dzieci
W trosce o zdrowie całej rodziny InnoGIO oferuje niezastąpione nebulizatory, bezdotykowe termometry na podczerwień oraz lampy ultrafioletowe do dezynfekcji.

Z myślą o najmłodszych użytkownikach w ofercie marki znalazły się także innowacyjne szczoteczki elektryczne do zębów.
Poznaj nebulizatory GIOvital
Podawanie leku w formie aerozolu zrobiło się popularne już jakiś czas temu, lekarze potwierdzają, że jest to o wiele lepsza forma przyjmowania leku niż standardowe metody. Dlaczego? Przede wszystkim lek jest szybciej wchłaniany przez organizm, zmniejsza zjawisko występowania skutków ubocznych, a także działa bezpośrednio na miejsce choroby.

Nebulizator GIOvital oraz GIOvital mini mesh są certyfikowanymi urządzeniami medycznymi, które umożliwią leczenie chorób układu oddechowego, takich jak astma, alergie itp. Mogą z nich korzystać zarówno osoby dorosłe,jak również mogą być z powodzeniem stosowane do przeprowadzania inhalacji dzieciom. 
Przenośny nebulizator membranowy
Nebulizator GIOvital mini mesh to nowoczesne urządzenie stosowane przy inhalacjach.

Produkt przeznaczony do leczenia chorób układu oddechowego np. astmy, alergii itd. Przeznaczony do użytku dla całej rodziny.
Nebulizator kompresowy
Nebulizator GIOvital to nowoczesne urządzenie stosowane przy inhalacjach i aromaterapiach. Idealny do zwalczania sezonowych przeziębień, kataru i innych infekcji dróg oddechowych.

Profesjonalny wyrób medyczny.
Zadbaj o zdrowie wspólnie z InnoGIO
Pośród szerokiej oferty produktów InnoGIO znajdują się profesjonale produkty medyczne dla całej rodziny. Bezdotykowe termometry na podczerwień, to niezbędne wyposażenie każdej domowej apteczki.

Termometry bezdotykowe InnoGIO umożliwiają dokładny i bezpieczny pomiar temperatury ciała osób dorosłych i dzieci. Wysoki poziom bezpieczeństwa zapewnia nowoczesna technologia odbioru podczerwieni. Bezkontaktowy sposób pomiaru zapobiega rozmnażaniu wirusów, bakterii i innych drobnoustrojów. 
Bezdotykowy termometr czołowy na podczerwień
Bezdotykowy termometr na podczerwień
W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo
Sterylizatory GIOuvLight skutecznie niszczą strukturę molekularną DNA i RNA w wirusach oraz w bakteriach za pomocą promieni ultrafioletowych C. Tych samych, które emituje Słońce, a przed którymi Ziemię chroni warstwa ozonowa.

Lampy uvLight choć mają niewielkie rozmiary, to są wyjątkowo skuteczne w porównaniu do domowych lamp oferowanych przez innych sprzedawców. Nadają się do dezynfekcji telefonów komórkowych, masek, klawiatur komputerowych oraz wszelkich innych produktów.
STERYLIZUJĄCE LAMPY UV GIOuvLight


<
Efekty już po pierwszym szczotkowaniu!
InnoGIO prezentuje innowacyjne, soniczne szczoteczki elektryczne do zębów dla dzieci 360°. Trójstronna końcówka dokładnie czyści zęby i dziąsła dziecka,
innowacyjna rączka ułatwi trzymanie szczoteczki.
Ciekawy design szczoteczki będzie już zawsze miło kojarzyć się
z rutynową czynnością jaką jest szczotkowanie zębów.
SONICZNE ELEKTRYCZNE SZCZOTECZKI DO ZĘBÓW DLA DZIECI
Z GŁÓWKĄ 360
Ostatnio oglądane
Wyczyść