Małe ADG - Duże efekty! Małe AGD - promocja baner

Jak otrzymać zniżkę?

Wybierz wskazany produkt małego AGD marki AMICA oraz dedykowany mu produkt do obniżki. Lista produktów objętych promocją dostępna jest poniżej.

Szczegóły promocji w regulaminie.

wybierasz

dostajesz 50% taniej

wybierasz

OCZYSZCZACZ POWIETRZA
APM 3011 lub GK 5011 PROFIGRILL

Oczyszczacz AMP 3011 i grill GK 5011 PROFIGRILL

dostajesz 50% taniej

ODKURZACZ
VM 9011 LUB VM 4011

Odkurzacza VM 9011 i VM 4011 wybierz odkurzacz

wybierasz

wielofunkcyjny blender
BTM 5012

Blender BTM 5012 wybierz blender

dostajesz 50% taniej

CZAJNIK
KFT 4021, KFT 5021 LUB KM 6011

Czajniki KFT 4021, KFT 5021 i KM 6011 wybierz czajnik

wybierasz

MASZYNKA DO MIELENIA MIĘSA
MM 3011 lub MM 4011

Maszynki do mielenia MM 3011 i MM 4011 wybierz maszynkę

dostajesz 50% taniej

MIKSER RĘCZNY
MD 1014

Mikser ręczny MD 1014 wybierz mikser

Wybrane funkcje oczyszczacza powietrza

IonEffect - jonizacja powietrza - ikona IonEffect - jonizacja powietrza

IonEffect - jonizacja powietrza

Jeśli w Twoim domu są małe dzieci i alergicy, a dodatkowo dużo urządzeń elektronicznych t.j. telefony, monitory, sprzęt AGD, jesteście narażeni na działanie emitowanych przez sprzęt jonów dodatnich, które przyciągają zanieczyszczenia i w efekcie sprzyjają infekcjom i alergiom. Funkcja jonizacji powietrza w oczyszczaczu polega na generowaniu jonów ujemnych, co pozwala rozbijać szkodliwe substancje, takie jak roztocza, pleśń i grzyby, będące przyczyną różnego rodzaju alergii. Dzięki jonizacji powietrze staje się świeże jak po burzy, łatwiej się pracuje, zasypia, oddycha.

4 poziomy filtracji - ikona 4 poziomy filtracji

4 poziomy filtracji

O jakość twojego oddechu dbają aż cztery poziomy filtracji! Najpierw filtr wstępny usuwa większe cząsteczki pyłów. Filtr PET zatrzymuje szkodliwe pyły PM 2.5. Następnie HEPA H13 wyłapuje do 99,7% zanieczyszczeń, a na końcu filtr węglowy usuwa to, z czym poprzednie sobie nie poradziły: organiczne zanieczyszczenia gazowe, lotne związki np. z toksycznych środków chemicznych oraz nieprzyjemne zapachy i dym papierosowy. Z taką ochroną możesz naprawdę głęboko odetchnąć!

Filtr HEPA H13 - ikona Filtr HEPA H13

Filtr HEPA H13

Wreszcie możesz głęboko odetchnąć czystym powietrzem - czystym, bo certyfikowany FILTR HEPA H13 wyłapie aż do 99,7% zanieczyszczeń! Koniec z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w Twoim mieszkaniu! W dziecięcym pokoju, w salonie, czy w sypialni - zadbaj o jakość i bezpieczeństwo oddychania. Redukcja zanieczyszczeń poprawi samopoczucie Tobie i Twoim bliskim, szczególnie jeśli cierpią na alergie.


Wybrane funkcje grilla

Programy automatyczne - ikona Programy automatyczne

Programy
automatyczne

Chcesz zachwycić gości idealnie wypieczonym na grillu stekiem, hamburgerem czy kurczakiem? Skorzystaj z funkcjonalnych, gotowych programów, które automatycznie dostosują temperaturę do danej potrawy. Możesz spokojnie porozmawiać z zaproszonymi gośćmi będąc pewnym, że potrawa będzie idealnie smakować.

Wybór stopnia wypieczenia steka - ikona Wybór stopnia wypieczenia steka

Wybór stopnia
wypieczenia steka

Medium, Well-done, Rare, a może Medium-Rare? Przygotuj steka tak, jak lubisz lub tak, jak lubią zaproszeni goście. Skorzystaj z praktycznej funkcji grilla, dzięki której wybierzesz jeden z czterech stopni wypieczenia steka. Wystarczy wybrać odpowiedni program na dotykowym panelu, by być pewnym idealnego efektu.

Automatyczna regulacja temperatury Automatyczna regulacja temperatury

Automatyczna regulacja
temperatury

Wybierz odpowiedni program i nie martw się o utrzymanie odpowiedniej temperatury. Grill z funkcją automatycznej regulacji sam ustala odpowiednią moc oraz temperaturę po wybraniu programu grillowania. Nie ma też obaw, że coś mogłoby się przypalić.


Wybrane funkcje odkurzaczy

Odkurzacz 2 w 1 - ikona Odkurzacz 2 w 1

Odkurzacz 2 w 1

Odkurzacz ręczny i pionowy w jednym urządzeniu dla większej wygody podczas sprzątania. Urządzenie umożliwia łatwe sprzątanie trudno dostępnych zakamarków. Dzięki odczepianej długiej rurze teleskopowej masz możliwość odkurzenia samochodu lub mebli w salonie.

Bezprzewodowa praca - ikona Bezprzewodowa praca

Bezprzewodowa praca

Wymienialna bateria litowo-jonowa o mocy 21,6 V pozwoli Ci na wygodne sprzątanie bez konieczności podłączania odkurzacza do kontaktu. Zasilanie akumulatorowe zapewni dotarcie do miejsc, do których dostęp wcześniej ograniczał kabel takich jak samochód, schody czy nawet sufit! Odkurzacz można ładować w całym domu dzięki dołączonej ładowarce.

Filtr EPA 12 - ikona Filtr EPA 12

Filtr EPA 12

Wśród Was są alergicy lub małe dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie wiązać się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu! Specjalny filtr we wnętrzu odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z zanieczyszczeń - nawet tych powstających wskutek pracy samego silnika. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć w domu naprawdę czysto! Czyste mieszkanie, czyste powietrze!


Wybrane funkcje blenderów

Moc 800 W - ikona Moc 800 W

Moc
800 W

Szybkość działania Twojego blendera zależy od mocy jego silnika. Im większą moc wybierzesz, tym krótszy będzie czas przygotowania koktajlu, a jego konsystencja gładsza. Blenduj, rozdrabniaj i krusz mrożone owoce czy lód jeszcze szybciej i dokładniej. Pełna moc dla pełnej satysfakcji! I oszczędności czasu!

Szklany kielich HotSafe+ - ikona Szklany kielich HotSafe+

Szklany kielich
HotSafe+

Często blendujesz coś gorącego? Pamiętaj o bezpieczeństwie! Wykonany ze specjalnego szkła kielich HotSafe+ jest szczególnie odporny na wysokie temperatury! Dlatego nie musisz już czekać, aż składniki wystygną. Zwiększona odporność materiału zapewnia dłuższą żywotność i estetyczny wygląd kielicha. Blenduj szybko i bezpiecznie!

Funkcja Pulse - ikona Funkcja Pulse

Ostrza ze stali
nierdzewnej Ultra6

Dokładne i szybkie - takie powinno być blendowanie! Dlatego blendery Amica wyposażone są w system 6 noży Ultra6! Wykonane ze stali nierdzewnej sześcioramienne ostrza to gwarancja doskonałej, aksamitnej konsystencji blendowanych potraw. Oszczędzasz też czas, bo urządzenie działa szybciej. Blendujesz wygodnie i w mgnieniu oka!


Wybrane funkcje czajników

Regulacja temperatury - ikona Regulacja temperatury

Regulacja temperatury

Nie zawsze potrzebny jest wrzątek - np. Gdy masz ochotę na zieloną herbatę, która wymaga temperatury 90°C. Dzięki możliwości regulacji ustawisz taką temperaturę wody, jakiej potrzebujesz! Od 40 do 90°C - w przedziałach co 10°C. Podgrzewaj tak, jak chcesz!

Safe Touch - ikona Safe Touch

Safe Touch

Gorący czajnik? Nie! Nawet jeśli w środku jest wrzątek! Zastosowany system podwójnych ścian SafeTouch sprawia, że ryzyko oparzenia zostało ograniczone do minimum. To szczególnie przydatne, gdy po kuchni kręcą się dzieci. Popraw bezpieczeństwo w kuchni - swoje i Twojej rodziny!

Kontroler Otter - ikona Kontroler Otter

Kontroler Otter

Nie ma wytrzymałego czajnika elektrycznego bez odpowiedniego kontrolera - czyli bez systemu odpowiedzialnego za przesyłanie energii między podstawką czajnika, a samym urządzeniem. Dlatego Amica stosuje najlepsze na rynku kontrolery firmy Otter! Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom dłuższa jest żywotność sprzętu, a dla Ciebie to… oszczędność. Teraz możesz cieszyć się swoim czajnikiem dłużej!


Wybrane funkcje maszynek do mielenia mięsa

Moc max - ikona Moc max

Moc max

Bez względu na to, co będziesz mielić zrobisz to bez wysiłku. Duża moc urządzenia, funkcjonalność oraz specjalna konstrukcja składają się na bardzo pomocny sprzęt. Pyszne potrawy z mięsa, warzyw czy grzybów przygotujesz szybko i przyjemnie.

Wydajność mielenia - ikona Wydajność mielenia

Wydajność mielenia

Nie musisz już mielić mięsa na wiele godzin przed przygotowaniem potrawy. Zabierająca czas i energię czynność to już przeszłość. Teraz wystarczy jedna minuta, by idealnie zmielić 2,7 kg mięsa.

Nasadka do kiełbas - ikona Nasadka do kiełbas

Nasadka do kiełbas

Wyposażona w specjalną nasadkę masarską maszynka do mielenia pozwoli Ci przygotować kiełbasę „home made”. Skorzystaj z wielofunkcyjnego sprzętu z odpowiednimi akcesoriami.


Wybrane funkcje miksera ręcznego

5 stopniowa regulacja prędkości - ikona 5 stopniowa regulacja prędkości

5 stopniowa
regulacja prędkości

Różne składniki wymagają różnej mocy, by miksowanie przyniosło idealne efekty. Stąd miksery Amica posiadają aż 5-stopniową regulację prędkości! Dzięki niej łatwo i szybko zmienisz moc na optymalną i unikniesz rozchlapywania. Wygodnie i w mgnieniu oka regulujesz moc pod kątem wykorzystywanych składników. Prędkość dopasowana do potrzeb!

Funkcja Turbo - ikona Funkcja Turbo

Funkcja
Turbo

Miksera używasz nie tylko dla wygody, ale i by oszczędzać swój czas. Oszczędź go jeszcze więcej! Wykorzystaj Funkcję Turbo i miksuj składniki tak szybko, jak nigdy! To maksymalna wygoda, gdy zależy Ci na błyskawicznym efekcie. Pełna moc na pełnych obrotach - pełen komfort użytkowania!

Trzepaczki i haki ze stali szlachetnej Trzepaczki i haki ze stali szlachetnej

Trzepaczki i haki
ze stali szlachetnej

Ubijanie białka, śmietany, wyrabianie ciasta czy przyrządzanie kremu - wszystko idzie sprawniej, kiedy masz odpowiednie akcesoria! A trzepaczki i haki w mikserach Amica zostały wykonane ze stali szlachetnej, dlatego są o wiele wytrzymalsze, odporne na rdzę i po prostu się nie niszczą. Twój mikser jest szybki, wszechstronny i wyjątkowo solidny!

Ostatnio oglądane
Wyczyść