Konrad Ziółek

Konrad Ziółek
Konrad Ziółek
22
artykuły
Od kilkunastu lat związany z wydawnictwami drukowanymi, od gazet codziennych po custom publishing. Pisze, redaguje i robi korektę. W wolnym czasie zgłębia zasady prostego języka, gotuje, piecze albo pływa.

Jaki zlewozmywak do kuchni wybrać? Poradnik

Odpowiedź na pytanie, jaki zlewozmywak do kuchni wybrać, jest tylko pozornie prosta. Idealny zlewozmywak łączy bowiem funkcjonalność z pięknym wyglądem. Żeby otrzymać wygodną strefę zmywania, myślenie o niej dobrze zacząć już na etapie projektowania układu kuchni. Wtedy podejmujemy decyzje, które będą miały wpływ także na komfort korzystania ze zlewozmywaka. Jeśli chodzi o wybór konkretnego modelu – zlewozmywaki kuchenne to na tyle zróżnicowana grupa produktowa, że każdy znajdzie coś dla siebie. Z naszym poradnikiem decyzja, jaki zlewozmywak kupić, będzie na pewno łatwiejsza. Przeczytajcie i wybierzcie spośród niemalże 2 tys. modeli dostępnych na Euro.com.pl.

Czytaj więcej

Test ekspresu De’Longhi Dinamica Plus ECAM 370.95.T

Made in Italy – w przypadku ekspresów do kawy to nie lada rekomendacja. De’Longhi Dinamica Plus powstał właśnie we Włoszech, i to widać – ma ciekawą formę i interesujące wnętrze. Jest smukły i elegancki, a do tego szybki i – co najważniejsze – przygotowuje bardzo dobrą kawę, zarówno czarną, jak i mleczną. Stoi za nim przecież ponadstuletnia tradycja rodzinnej marki De’Longhi. Oto jeden dzień z ekspresem De’Longhi Dinamica Plus ECAM 370.95.T.

Czytaj więcej

Jaki depilator wybrać? Dyskowy, pęsetowy, a może IPL?

Jeśli jesteś fanką lub fanem gładkiej skóry i właśnie się zastanawiasz, jaki depilator wybrać, ten artykuł jest dla ciebie. Historia depilacji sięga bardzo daleko w przeszłość – usuwanie zbędnego owłosienia ciała nie jest wynalazkiem współczesnego człowieka. Obecnie mamy jednak wiele możliwości, by pozbyć się niechcianych włosów i cieszyć się aksamitną skórą. Urządzenia do domowej depilacji są wygodne i skuteczne, a zabieg – komfortowy i właściwie bezbolesny. Przeczytaj więc nasz poradnik i dowiedz się, jakie masz możliwości, a potem podejmij decyzję, jaki depilator kupić.

Czytaj więcej
Zobaczyłeś 9 z 22 artykułów

Powiedz nam o czym powinniśmy napisać

Nie możesz znaleźć interesującego Cię artykułu? Chcesz poszerzyć swoją wiedzę na dany temat? Napisz do nas jakiego typu artykułów Ci brakuje.

Powiedz nam o czym powinniśmy napisać

Napisz do nas jakiego typu artykułów Ci brakuje.

0/300
Administratorem danych osobowych jest Euro-net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, właściciel marki RTV EURO AGD, adres: 02-273 Warszawa ul. Muszkieterów 15, @: daneosobowe@euro.com.pl, telefon: 855 855 855, (Administrator). W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, w tym ich profilowaniu.

Dziękujemy za twoją wiadomość.

Cieszymy się, że chcesz nam pomóc w dostarczeniu lepszych treści.