Agata Siemaszko

Agata Siemaszko
Agata Siemaszko
35
artykułów
Pisze na tematy technologiczne od ponad pięciu lat. Pasjonuje się grami wideo i gamedevem, a szczególną miłością darzy tzw. indyki. W wolnym czasie zajmuje się rysunkiem cyfrowym i czyta instrukcje do planszówek.

Najlepsze gry na PS5 – TOP 15 gier. Ranking 2022

Jesteś szczęśliwym posiadaczem najnowszej konsoli SONY i szukasz fajnych gier na PS5? Trafiłaś(-eś) idealnie! Wybraliśmy najlepsze gry na PS5, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Przybywajcie, fani platformówek, RPG, gier sportowych i otwartych światów. Oto ranking gier PS5 – najlepszych z najlepszych!

Czytaj więcej

Najlepsze gry na PC – TOP 10 gier. Ranking 2022

Rynek gier komputerowych regularnie zalewany jest nowymi tytułami. Co chwila słyszymy o nowych zapowiedziach, ale które z nich to te najlepsze gry na PC? By odpowiedzieć na to pytanie, przejrzeliśmy najwyżej oceniane i najlepiej sprzedające się produkcje ostatnich lat. Przeczytaj nasz ranking TOP 10 gier na PC, by dowiedzieć się, które tytuły są warte uwagi!

Czytaj więcej

Disco Elysium – dlaczego należy kupić to dzieło?

Raz na kilka lat zdarza się gra, która zmienia branżę gamingową na zawsze. Recenzenci w zachwycie rozpisują się na kilkadziesiąt tysięcy znaków, gracze nagrywają wielogodzinne eseje, nagrody sypią się z nieba, a zszokowani deweloperzy rozumieją, że poprzeczka została zawieszona jeszcze wyżej. Taką grą jest właśnie Disco Elysium.

Czytaj więcej
Zobaczyłeś 9 z 35 artykułów

Powiedz nam o czym powinniśmy napisać

Nie możesz znaleźć interesującego Cię artykułu? Chcesz poszerzyć swoją wiedzę na dany temat? Napisz do nas jakiego typu artykułów Ci brakuje.

Powiedz nam o czym powinniśmy napisać

Napisz do nas jakiego typu artykułów Ci brakuje.

0/300
Administratorem danych osobowych jest Euro-net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, właściciel marki RTV EURO AGD, adres: 02-273 Warszawa ul. Muszkieterów 15, @: daneosobowe@euro.com.pl, telefon: 855 855 855, (Administrator). W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, w tym ich profilowaniu.

Dziękujemy za twoją wiadomość.

Cieszymy się, że chcesz nam pomóc w dostarczeniu lepszych treści.