Data publikacji: 

Zegarek sportowy Garett – poznaj opinie naszych klientów

Zegarek sportowy Garett to bardzo dobre urządzenie, które pomoże Ci w treningu. Najlepszą rekomendacją są opinie samych użytkowników. Przeczytaj, dlaczego nasi klienci polecają sprzęt marki Garett.

Mężczyzna sprawdzający wyniki na zegarku sportowym

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- czym jest zegarek sportowy,

- jakie funkcje mają zegarki Garett,

- które zegarki Garett polecają klienci.

Czym jest zegarek sportowy?

Zegarki sportowe to urządzenia bardziej zaawansowane od klasycznych czasomierzy. Konstruowane są w taki sposób, aby ułatwiać Ci trening. Dzięki swojej wielofunkcyjności blisko im do smartwatchy, a szereg z nich może łączyć się z telefonem.

Zegarek z pulsometrem i podobnymi funkcjami pozwoli Ci kontrolować, w jaki sposób ćwiczenia wpływają na Twój organizm. Odpowiedni zegarek do biegania sprawi, że będzie Ci łatwiej śledzić swoje postępy i modyfikować swój plan treningowy.

Modele sportowe świetnie sprawdzają się również jako zegarki młodzieżowe, a to dzięki swojemu wzornictwu. Jedną z marek, która specjalizuje się w konstruowaniu urządzeń, jest Garett.

CZY WIESZ, ŻE…

Garett Electronics to firma wyróżniona szeregiem nagród. Otrzymała m.in. Złote Godło w programie Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma oraz certyfikat Najwyższa Jakość Quality International 2018.

Jakie funkcje mają sportowe zegarki Garett?

Biegacz monitoruje tętno na zegarku do bieganiaZegarki sportowe Garett to zaawansowane urządzenia w przystępnej cenie, wyposażone w dużą liczbę funkcji. Podstawowymi są stoper i timer, które pozwolą Ci na precyzyjne pomiary czasu, np. podczas pokonywania kolejnych okrążeń lub dłuższych dystansów, jeśli szykujesz się np. do maratonu.

Na to, jak reaguje Twój organizm, ma wpływ m.in. ciśnienie. Spada ono wraz z wysokością. Jeśli trenujesz w górach, bardzo przydatne mogą się okazać wysokościomierz i barometr, dostępne np. w modelu Garett Sport 4.

W naszej ofercie znajdziesz też niejeden zegarek z GPS, np. Garett Sport 23 GPS. Co daje takie rozwiązanie? Moduł śledzi przebieg Twojej trasy, przebytą odległość oraz prędkość, i to bez użycia smartfona. Dzięki aplikacji możesz odtworzyć przebieg treningu na mapie.

Zegarki Garett mają też funkcje znane z opasek sportowych, o których więcej przeczytasz m.in. w naszym artykule Smartband, czyli opaska monitorująca - jak działa. Można tu wymienić m.in. czujnik tętna czy monitorowanie snu.

Zegarki marki Garett mogą się też łączyć z telefonem. Przy pomocy aplikacji na systemy iOS i Android sprawdzisz  w zależności od modelu  m.in. analizy wyników, raporty dotyczące jakości snu, wyniki z pulsometru. Dopasujesz też tryby sportowe do uprawianej przez siebie dyscypliny: biegania, jazdy na rowerze czy wspinaczki.

Zegarek sportowy Garett – opinie naszych klientów

Mężczyzna patrzy na zegarek sportowyZegarek sportowy Garett to dobry wybór, co potwierdzają opinie klientów RTV Euro AGD. Tak o modelu Garett Sport 21 (czarno-czerwony) pisze Agnieszka: Rewelacyjne urządzenie! Bateria wytrzymuje już trzeci tydzień i nie zamierza się rozładować. Mierzy tętno, ciśnienie, dystans, kalorie. Różne rodzaje treningów. Współpracuje z telefonem i dedykowaną aplikacją. Jak na cenę to urządzenie jest genialne, fenomenalne. Jestem bardzo zadowolona, szczególnie że przedmiot jest estetyczny.

Szereg pozytywnych opinii zbiera także Garett Sport 4 (czarno-niebieski). Jaki pisze Koteł: Nie dość, że ładnie się prezentuje na dłoni, to i działa bez zarzutu. Cena też robi swoje! Użytkownikowi Koteł wtóruje Sonia: Zaskoczyła mnie jego wodoszczelność. Naprawdę godny polecenia. Delle pisze z kolei: Takiego sprzętu jeszcze nie testowałem. Spisuje się bardzo profesjonalnie!

Klienci polecają zegarki sportowe Garett swoim znajomym, o czym świadczy chociażby opinia Kasjana o modelu Garett Sport 23 GPS (czarny)Wart wszystkich pieniędzy, już dwóch moich kolegów go sobie sprawiło. Ja wziąłem, bo jest "męski", ale jednocześnie lekki i działający bez przeszkód. Dobrym uzupełnieniem jego opinii jest recenzja klienta podpisującego się jako Bartolini: Działa tak, jak jest w specyfikacji, menu do ogarnięcia raz dwa, a i bateria działa dość długo. Bez żadnej wpadki do tej pory.

Artykuł jeszcze nie został oceniony. Kliknij w gwiazdkę, aby dodać ocenę
Ostatnio oglądane
Wyczyść