Data publikacji: 

Słuchawki nauszne – 5 modeli polecanych przez naszych klientów

Szukasz słuchawek nausznych do 200 zł, by słuchać muzyki poza domem? A może przygotowałeś większy budżet, by kupić słuchawki nauszne z mikrofonem do oglądania filmów, a także grania w gry komputerowe typu multiplayer i kontaktowania się z przyjaciółmi, którzy mieszkają daleko? Zobacz, które modele nasi klienci uważają za dobre słuchawki nauszne i wybierz jeden z nich!

Nauszne słuchawki do telefonu

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- o najlepszych słuchawkach nausznych do 200 zł,

- jakie słuchawki nauszne do telefonu warto wybrać,

- na które słuchawki nauszne z mikrofonem się zdecydować.

Poznaj najlepsze słuchawki nauszne do 200 zł

Dobrych słuchawek do 200 zł znajdziesz w sklepach Euro sporo – obejrzyj je wszystkie, żeby je porównać. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy dwa modele, które zebrały wśród naszych klientów najlepsze opinie. Są to:
  • Słuchawki nauszne do 200 zł Philips SHB3060BK/00słuchawki Philips SHB3060BK/00 – to model nauszny i bezprzewodowy oparty o technologię Bluetooth. Pozwala na nieprzerwaną pracę przez nawet 11 h. Odznacza się składaną konstrukcją, dzięki czemu przenoszenie słuchawek nausznych w torbie jest łatwe, a ryzyko uszkodzenia maleje. Zastosowane w nich miękkie i wentylowane poduszki dobrze spisują się podczas długiego słuchania muzyki. Użytkownik SMB zapewnia: Słuchawki są solidne, wygodne, nawet przy 2-3 godzinnym użytkowaniu. R4VE dodaje: Czysty dźwięk, funkcjonalność i wolność od przewodów (…),
  • słuchawki Panasonic RP-HF400BE-K – one także są bezprzewodowe i łączą się z drugim urządzeniem za pośrednictwem Bluetootha. Dostaniesz je w kolorze czarnym lub białym. Pozwalają na nawet 20 h nieprzerwanego słuchania muzyki, przy czym czas ładowania to jedynie 3 h. Mają wygodny pilot do regulacji głośności. Agnieszka lubi je m.in. za kształt: Słuchawki małe, zgrabne, składane. Dopasowujące się do różnych wielkości głowy. Dominik_17 docenia jakość dźwięku: Dokonałem najlepszego zakupu, inne bezprzewodowce np. od Jbl grają o wiele słabiej pod względem dźwięku.

WARTO WIEDZIEĆ

Pod względem zasięgu słuchawki bezprzewodowe Bluetooth są gorsze od radiowych – pozwalają oddalić się na maksymalnie 10 m. Technologia cyfrowa jednak znacząco zwiększa jakość przesyłanego dźwięku – utwory brzmią lepiej.

Zobacz więcej słuchawek do 200 zł z technologią Bluetooth. Przeczytaj także poradnik Czy warto kupić słuchawki bezprzewodowe.

Jakie słuchawki nauszne do telefonu warto wybrać?

Dobre słuchawki nauszne do telefonu cenione przez naszych klientów to:
  • Marshall Major II Bluetooth – na tle innych słuchawek nausznych wyróżniają się oryginalnym designem w stylu retro. Zastosowane w nich pokrętło regulacyjne umożliwia m.in. odbieranie, odrzucanie oraz kończenie połączeń, odtwarzanie i wstrzymywanie muzyki, przełączanie utworów, regulowanie głośności. Jedno pełne naładowanie starcza na przeszło 30 h słuchania muzyki. Zachwycony nimi Paweł napisał: Słuchawki warte swojej ceny zdecydowanie. Jakość dźwięku jest faktycznie odczuwalna. Usłyszeć nowe dźwięki w znanych kawałkach to jest to. Na plus niesamowita żywotność baterii. Sober uzupełnia: Słuchawki głównie używane podczas ćwiczeń na siłowni. Super izolują od otoczenia, dobra jakość dźwięku oraz mocny bass.
  • JBL T460BT – słuchawki wokółuszne w wysokim stopniu wytłumiają dźwięki otoczenia, więc możesz skupić się na słuchanej muzyce czy rozmowie z bliskimi prowadzonej przez telefon. Brak przewodów czyni je trwalszymi. Są wygodne i mają nowoczesny design. Pracują do 11 h. Karel cieszy się z ich zakupu: Po kilku tygodniach użytkowania mogą powiedzieć, że słuchawki sprawdzają się, superbateria długo trzyma, dźwięk jest czysty i pomimo że są z plastiku, jeszcze nie pękły. Marin69 dodaje: Dobrze brzmienie i komunikacja ze smartfonem.
Poznaj wszystkie słuchawki nauszne do telefonu dostępne w RTV Euro AGD.

Na które słuchawki nauszne z mikrofonem się zdecydować?

Dobre nauszne słuchawki przewodoweSzukasz słuchawek nausznych z mikrofonem, by prowadzić rozmowy przez Internet z bliskimi, którzy mieszkają za granicą, lub aby łatwo i sprawnie komunikować się ze swoją drużyną z gry?
Poznaj słuchawki nauszne Sony MDR-ZX110AP, które można używać także jako akcesorium do telefonu. Do urządzenia podłącza się je tradycyjnie – przewodem. Są bardzo wygodne i umożliwiają szybką regulację głośności. Działają na szerokim paśmie przenoszenia — od 12 Hz do 22 kHz. Dzięki temu zapewniają głęboki bas oraz doskonałe tony wysokie. Do tego są bardzo atrakcyjne cenowo, co podkreśla Mateusz: Wygodne, praktyczne, nie zapłaciłem za nie więcej niż 100 zł, tego właśnie szukałem. MP-61J dodaje, że są: Bardzo wygodne. Jakość dźwięku bardzo dobra zarówno przy użyciu telefonu jak i komputera.
Jeśli nie jesteś przekonany, czy na pewno chcesz słuchawki nauszne, przeczytaj artykuł, który pomoże Ci rozwiać wątpliwości. Zanotuj nazwy modeli, które Cię zainteresowały, a następnie porównaj je i wybierz lepszy. Powodzenia!
Artykuł jeszcze nie został oceniony. Kliknij w gwiazdkę, aby dodać ocenę
Ostatnio oglądane
Wyczyść