Data publikacji: 

Projektor multimedialny do 1 500 zł – poznaj opinie naszych klientów

Zastanawiasz się nad wyborem projektora? Cena poniżej 1 500 złotych nie musi oznaczać gorszej jakości rzutnika. Aby wybrać najlepszy sprzęt w przystępnej cenie, przed zakupem poznaj opinie o poszczególnych produktach. Sprawdź, jaki tani projektor wybrali nasi klienci i czy są zadowoleni z zakupu!

Tani projektor multimedialny podczas prezentacji

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- jaki tani projektor jest najczęściej wybierany przez klientów,

- jaki mały projektor do 1 500 zł jest przez nich dobrze oceniany,

- na jakie inne modele w tej cenie nasi klienci zwracają uwagę.

Tani projektor – jaki wybrać według naszych klientów?

Tani projektor ustawiony na biurkuJeśli planujesz zakup rzutnika, ale masz ograniczony budżet, bez obaw! – w ofercie RTV Euro AGD znajdziesz wiele modeli, których cena nie przekracza 1 500 złotych. Przy wyborze taniegoprojektora warto kierować się opiniami innych klientów, którzy zakupili u nas konkretne urządzenie i podpowiadają, jak się sprawdziło w praktyce.

Najpopularniejszym modelem w tym przedziale cenowym jest projektor BenQ MS506. Co sprawia, że chętnie wybierany jest właśnie ten projektor? Cena sprzętu jest niewygórowana i idzie w parze z wysoką jakością. Innym powodem jest renoma marki BenQ i zaufanie, jakie wzbudzają jej produkty. Fabjan w opinii o tym urządzeniu napisał: Z projektorów BenQ korzystam w szkole od 14 lat – niech to świadczy o mojej opinii o sprzęcie.

Poznaj inne opinie o rzutniku multimedialnym BenQ MS506:

Sprzęt zakupiony na użytek szkolny i w warunkach szkolnych bardzo dobrze się sprawdza. Wyśmienity obraz, łatwość obsługi. Polecam jak najbardziej – E.K.

Polecam do celów szkoleniowych. Intuicyjna obsługa — Kasia.

Wadą jest brak złącza HDMI. Jednakże pozostałe funkcje – super. Jakość i design są na wysokim poziomie – Rafał.

Tani projektor o małych gabarytach – opinie

Jeżeli szukasz sprzętu do 1 500 złotych, warto zastanowić się nad zakupem miniprojektora w tej cenie. To dobre rozwiązanie dla osób, które często noszą ze sobą rzutnik multimedialny. Cena takiego urządzenia będzie przy tym korzystniejsza. Więcej na temat miniaturowych rzutników przeczytasz w artykule: Miniprojektor, który schowasz do kieszeni – jak to działa?

Wśród dostępnych w naszym sklepie projektorów popularnością cieszy się minirzutnik Acer C120. Jak pisze użytkownik podpisujący się jako Kierownik: Produkt jest godny polecenia m.in. ze względu na małe rozmiary, małe zużycie energii i małą cenę, a stosunkowo dobrą jakość.

Roksana, która kupiła u nas ten projektor, napisała: Lekki, mały, świetny projektor. Dostałam najpierw od kumpla do przetestowania, a później kupiłam swój. Super jest to, że można go łatwo przenieść. Po drugie, jakość obrazu z projektora jest naprawdę dobra jak za taką cenę (…).

Użytkownik Gargamel używa miniprojektora Acer do celów zawodowych: Kupiliśmy to urządzenie ze względu na to, że nasza firma zajmuje się wdrażaniem różnych systemów i co za tym idzie, prowadzeniem szkoleń, czasami jest nam potrzebny projektor u klienta na miejscu – tłumaczy. Projektor nie ma rewelacyjnych parametrów, ale taki nam nie jest potrzebny, bo zazwyczaj prezentacje są robione w małym gronie i w niewielkich pomieszczeniach (...). Dlaczego zdecydowaliśmy się na ten projektor? Ponieważ ma imponujący czas życia lampy, wyjątkową wagę i, naturalnie, cenę.

Projektor multimedialny BenQ MS606Rzutnik do domu – jakie modele do 1 500 zł?

To niejedyne tanie projektory, które posiadają dobre opinie klientów – zarówno tych, którzy urządzenie kupili jako rzutnik do domu, jak i do zastosowań profesjonalnych. W przedziale cenowym do 1 500 złotych popularnością cieszy się projektor Optoma S331. Ten model poleca użytkownik Licosi.plktóry używa go do wyświetlania prezentacji. O produkcie napisał: Kupiłem projektor do prezentacji multimedialnych i do różnych pomieszczeń. Jestem zaskoczony pozytywnie jego parametrami przy dobrej cenie. Świetnie się spisuje nawet w jasnych pomieszczeniach i bez ekranów.

Kolejnym modelem chwalonym przez klientów jest tani projektor Epson EB S05, określany jako solidny sprzęt za przyzwoitą cenę. Wady i zalety urządzenia opisał w swojej recenzji nasz klient Marcin: Uważam, że warto polecić Epsona EB-S05. Mimo niewysokiej rozdzielczości wyświetlany obraz jest bardzo dobrej jakości – jasny i ostry. Przyjemnie ogląda się zarówno filmy, jak i prezentacje. Pracuje słyszalnie, ale hałas nie jest uciążliwy (…). Nie żałuję kolejnego zakupu sprzętu uznanej marki.

WSKAZÓWKA

Jeżeli szukasz rzutnika do domu i zamierzasz oglądać dzięki niemu filmy w wysokiej rozdzielczości, poszukaj projektora obsługującego rozdzielczość Full HD. Jeśli obraz będzie przekraczał maksymalną rozdzielczość rzutnika, urządzenie nie poradzi sobie z jego wyświetlaniem.

Artykuł jeszcze nie został oceniony. Kliknij w gwiazdkę, aby dodać ocenę
Ostatnio oglądane
Wyczyść