Data publikacji: 

Najlepszy powerbank do iPhone’a – sprawdź, co polecają nasi klienci

Posiadacze iPhone’ów z pewnością wiedzą, jak niełatwe jest znalezienie akcesoriów do telefonów, które będą pasować do ich nietypowych złączy. Zastanawiasz się nad tym, jaki powerbank kupić do telefonu marki Apple? Sprawdź, na które modele zdecydowali się nasi klienci!

poqwerbank do iPhona

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

 1. jak wybrać dobry powerbank do telefonów Apple’a
 2. który powerbank wybrać, jeśli nie chcesz używać przejściówki
 3. na które pozostałe modele warto zwrócić uwagę

Jaki powerbank do telefonu Apple’a wybrać?

Podczas wybierania powerbanka do iPhone’a najważniejszą kwestię stanowi dobranie właściwego złącza, czyli Lightning. Poza tym warto też zwrócić uwagę na samą pojemność. W przypadku iPhone’ów zaleca się wybór powerbanków o następującej baterii:

 • iPhone 5/5S – ok. 1500 mAh,
 • iPhone 6/6S – ok. 1800 mAh,
 • iPhone 6 Plus – ok. 2900 mAh,
 • iPhone 7 – ok. 1900 mAh,
 • iPhone 7 Plus – ok. 2900 mAh,
 • iPhone 8 – ok. 1800 mAh,
 • iPhone SE – ok. 1600 mAh,
 • iPhone 8 Plus – ok. 2600 mAh,
 • iPhone X – ok. 2700 mAh.

WARTO WIEDZIEĆ

Choć podane powyżej dane są orientacyjne i wszystko zależy od konkretnego urządzenia, mogą pomóc w oszacowaniu potrzebnej wydajności powerbanka. Jeśli Twój telefon wymaga ok. 1500 mAh energii na jedno ładowanie do pełna, akcesorium o baterii 6000 mAh pozwoli Ci na jego 4-krotne naładowanie.

Jaki powerbank kupić do iPhone’a?

Fresh 'n Rebel 3000 mAh CupcakeSzukając budżetowego powerbanka do iPhone’a, warto zwrócić uwagę na model Fresh 'n Rebel 3000 mAh Cupcake. Niewielkie akcesorium nie tylko świetnie wygląda, lecz również naprawdę dobrze spełnia swoją funkcję, co potwierdza opinia Viktorii:

Posiadam już drugi powerbank z tej serii i jestem bardzo zadowolona. Wystarcza na jedno ładowanie, nie psuje baterii, ładnie wygląda. Polecam.

Posiadacze iPhone’ów powinni też zwrócić uwagę na powerbank Trust GXT 777 Xore 10000 mAh. Jego litowo-polimerowa bateria dysponuje pojemnością równą 10000 mAh, dzięki czemu posłuży do kilkukrotnego naładowania nawet tych telefonów, które pobierają dużo energii. Wśród jego zalet warto też wymienić obecność wyświetlacza LCD, na którym szybko sprawdzisz stan naładowania powerbanka w każdej chwili.

Jeśli możesz sobie pozwolić na nieco większy wydatek, postaw na powerbank do telefonu Xtorm AL480 AC Power Bank Brick 21000. Poza dużą pojemnością baterii (21000 mAh), urządzenie zaskakuje również funkcją Quick Charge 3.0, która umożliwia naładowanie telefonu w czasie o połowę krótszym niż normalnie. Z pewnością docenisz to, gdy będziesz się spieszyć przed wyjściem z domu.

Dobre powerbanki do iPhone’ów wymagające przejściówki

Xtorm AL480 AC Power Bank Brick 21000Brak tradycyjnych wejść w iPhone’ach nie musi Cię jednak ograniczać. Na rynku można bowiem znaleźć szereg specjalnych przejściówek i kabli, przy których użyciu połączysz telefon z każdym powerbankiem – niezależnie od tego, jakie ma złącza. Jeśli wyposażysz się w takie akcesorium, być może zainteresują Cię następujące modele powerbanków z naszej oferty:

 • Reinston 20000 mAh EPB010 – posiada baterię o pojemności aż 20000 mAh, dzięki czemu z pewnością wystarczy Ci na kilkukrotne naładowanie Twojego iPhone’a. Potwierdza to chociażby opinia naszego klienta Mateusza:

Kupiony na potrzeby wyjazdów, gdzie nie zawsze ma się dostęp do gniazdka. Sprawdza się w 100% i ładuje telefon kilka razy, ok. 8, w zależności od użytkowania. Polecam go każdemu, kto się zastanawia nad taką pojemnością powerbanka.

 • TP-LINK TL-PB10400 – poza samą funkcją ładowania, otrzymasz też zintegrowaną latarkę, która z pewnością przyda się w wielu sytuacjach.
 • Trust 22823 Primo Wireless Charging 8000 – na uwagę zasługuje tutaj przede wszystkim wskaźnik naładowania baterii w postaci migającej diody LED. Łatwo zauważysz więc, że Twój powerbank wymaga naładowania. Urządzenie może też pracować w trybie bezprzewodowym, czyli całkowicie bez podłączania kabla zasilającego.

Koniecznie zobacz także, jaki powerbank wybrać do nawigacji samochodowej: Powerbank do nawigacji GPS i wideorejestratora – polecane modele.

Artykuł jeszcze nie został oceniony. Kliknij w gwiazdkę, aby dodać ocenę
Ostatnio oglądane
Wyczyść