Data publikacji: 

Najlepszy monitor z tunerem TV zdaniem naszych klientów

Nie masz miejsca na standardowy telewizor? Świetną alternatywę dla tego urządzenia stanowi monitor z funkcją TV. Rozważasz jego zakup? Sprawdź, jakie modele monitorów z tunerami TV polecają nasi klienci, a dokonanie właściwego wyboru nie sprawi Ci najmniejszej trudności!

monitor z tunerem TV

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- po czym rozpoznać dobry monitor z tunerem TV,

- jakie monitory z funkcją TV znajdziesz w ofercie marki Samsung,

- jakimi dodatkowymi funkcjami zaskakują monitory z TV tej marki.

Czym powinien się cechować dobry monitor z tunerem TV?

Monitor z funkcją TVJeśli zależy Ci na tym, by wybrać dobry monitor TV, zwróć uwagę przede wszystkim na jego wielkość. Zasada jest prosta: im większy, tym lepiej – dzięki temu niemalże nie odczujesz, że oglądasz film na monitorze, a nie na telewizorze. Upewnij się też koniecznie, że urządzenie jest wyposażone w dobrą matrycę – czyli IPS lub VA. Zapewni Ci doskonałe wrażenia wizualne niezależnie od tego, pod jakim kątem będziesz patrzeć na monitor.
Więcej wskazówek dotyczących wyboru monitora z funkcją TV znajdziesz tutaj: Monitor z tunerem TV – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Monitor Samsung z tunerem TV – jakie modele oferuje marka?

Szukając monitora z TV do własnego użytku, warto przyjrzeć się modelom polecanym przez naszych klientów. Zdecydowanym faworytem jest tutaj model Samsung 32HE690. Co doceniają w nim użytkownicy? Przede wszystkim 32-calowy ekran o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, który umożliwia odbiór wyjątkowo wyrazistego obrazu w jakości Full HD. Użytkownik Paweł zwrócił również uwagę na Monitor TV wyjątkową jakość dźwięku podczas korzystania z monitora w funkcji telewizora: Dzięki zestawowi wbudowanych, stereofonicznych głośników nie muszę podpinać do monitora zewnętrznego sprzętu grającego. Super efekt!
Uwadze naszych klientów nie umknął również fakt, że można go zawiesić na ścianie – dla jeszcze większego komfortu w czasie oglądania filmów czy pracy przy komputerze. Dzięki zastosowaniu standardowego rozstawu śrub montażowych sama instalacja nie powinna sprawić Ci trudności.
Nasi klienci docenili jeszcze jeden model monitora z tunerem TV – a mianowicie Samsung 32EE590. Użytkowniczka Paula napisała o nim: Mam małe mieszkanie, stąd też decyzja o zakupie monitora zamiast telewizora. Muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczona – 32-calowy ekran w zasadzie nie różni się niczym od mniejszych telewizorów, więc jest świetnie, a mogę z niego korzystać też przy komputerze. Bardzo lubię w nim funkcję eco – zużywa wtedy mniej prądu, stąd mniejsze rachunki :)

Nowoczesne funkcje monitorów z TV od Samsunga

Monitory z TV marki Samsung nie tylko doskonale radzą sobie z odbieraniem naziemnej telewizji cyfrowej, lecz również posiadają dodatkowe funkcje, dzięki którym korzystanie z nich jest jeszcze bardziej komfortowe. O czym mowa? Przede wszystkim o funkcji Picture in Picture. W ramach niej możesz podzielić ekran na dwie części – na większej z nich będziesz normalnie oglądać telewizję, podczas gdy na mniejszej będziesz mógł korzystać z komputera, i to w tym samym czasie. Taką funkcję znajdziesz chociażby w tym modelu.

WARTO WIEDZIEĆ

Funkcja PiP pozwala także na podzielenie ekranu na dwa kanały jednocześnie – tak, abyś mógł jednocześnie oglądać coś w telewizji i odtwarzać na DVD lub Blu-ray.

Ten sam monitor z pewnością spełni także oczekiwania graczy. Został bowiem wyposażony w specjalną funkcję gry, w ramach której wszystkie parametry obrazu zostaną wyostrzone – dzięki czemu będziesz się cieszyć lepszymi szczegółami i wyraźniejszymi kolorami w czasie rozgrywki.
Koniecznie zobacz wszystkie monitory z tunerami TV, które zebraliśmy w naszym asortymencie. Więcej informacji na temat samego tunera TV do monitora znajdziesz też w tym artykule: Jak podłączyć dekoder DVB-T?
60% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
60% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
Ostatnio oglądane
Wyczyść