Data publikacji: 

Najlepsze maszyny do szycia zdaniem naszych klientów

Jeśli planujesz rozpocząć przygodę z krawiectwem w zaciszu własnego domu, konieczny będzie zakup maszyny do szycia. Wybór takiego urządzenia może być jednak dość trudny dla kogoś, kto nie ma większego doświadczenia w tym zakresie. Aby ułatwić Ci zakup, przedstawiliśmy w tym artykule modele maszyn do szycia, które najlepiej oceniają nasi klienci. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że kupiony produkt spełnił oczekiwania innych użytkowników i dobrze sprawdza się w domowych pracach!

Dzięki maszynie do szycia stworzysz ubrania według własnego projektu!

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- które maszyny do szycia Singer najbardziej spodobały się naszym klientom,

- czy warto wybrać któryś z modeli maszyn do szycia Łucznik,

- na jakie maszyny do szycia innych marek warto zwrócić uwagę.

Maszyny do szycia Singer – opinie

Z maszyną do szycia możesz łatwo przerabiać i naprawiać swoje ubraniaMarka Singer maszyny do szycia produkuje od bardzo dawna, a przez ten czas zaskarbiła sobie zaufanie wielu sympatyków krawiectwa. Wieloletnia tradycja świadczy bowiem nie tylko o prestiżu, ale i o doskonałej wiedzy na temat tych urządzeń, dzięki czemu mogą być one ciągle udoskonalane. Wiedzą o tym nasi klienci i dlatego wśród najlepiej ocenianych maszyn do szycia pojawiło się sporo modeli marki Singer – przedstawimy tu 3 z nich:

  • maszyna do szycia Singer 8280 – ten model został wskazany jako idealny dla początkujących przez Monikę: Idealna dla osób, które zaczynają swoja przygodę z szyciem, bądź szyją od wielkiego dzwona. Działa, chodzi cicho, dobrze szyje. Opinię tę potwierdza swoimi słowami Lorencja: Bardzo prosta w obsłudze, ma wszystkie podstawowe funkcje, idealna dla osoby początkującej (albo szyjącej niewiele). Ja zaczęłam dość szybko potrzebować czegoś więcej, ale to tylko dobrze świadczy o tej maszynie, bo nie zniechęciła, a zachęciła do pogłębiania nauki :) Polecam.
  • maszyna do szycia Singer 4423 Heavy Duty – ten model bardziej przypada do gustu osobom mającym większe pojęcie o krawiectwie. Potwierdza to np. użytkownik Zadowolony: Maszyna kupiona w prezencie dla Żony, która umie szyć trochę lepiej niż na podstawowym poziomie. Jest zachwycona funkcjonalnością, sprawnością, łatwością obsługi, możliwościami sprzętu. Kasia potwierdza natomiast, że maszyna szyje świetnie i radzi sobie z każdym materiałem. Jest to więc dobry model na dalszy etap przygód z krawiectwem.
  • maszyna do szycia Singer 3221 Simple – to kolejny model, który zachwycił naszych użytkowników: Na potrzeby domowe maszyna rewelacyjna, a automatyczny nawlekacz igły to niezwykle pomocne cudeńko. Dużo ściegów, schowek na akcesoria superprzydatny, wszystko w jednym miejscu i pod ręką. Klienci wskazują również na przydatność opinii pod produktami w naszym sklepie: Kupiłem maszynę Singer 3221, kierując się opiniami i marką EURO. Jestem zadowolony, polecam maszynę i sklep.

Jak widać, wśród asortymentu marki Singer idealną maszynę dla siebie znajdą zarówno początkujący, jak i bardziej zaawansowani użytkownicy.

CZY WIESZ, ŻE...

Maszyny do szycia Singer pojawiły się na rynku w latach 50. XIX wieku. Sama marka powstała w 1851 roku.

Maszyny do szycia Łucznik

Według opinii naszych klientów nie gorzej od marki Singer wypadają polskie maszyny do szycia Łucznik. Dużą popularnością cieszy się np. model Łucznik 2014 Ewa II, o którym możemy przeczytać: Na wszelkiego rodzaju przeróbki – doskonała. Szyje jak szalona. Naprawdę polecam :) Równie dobrymi opiniami może pochwalić się maszyna do szycia Łucznik 2005 Amelia – tak zrecenzowała ją Maja: Amelia II to najlepsza maszyna, jaką udało mi się kupić, bardzo cicha, ma dużo ściegów oraz sprawa najważniejsza – szyje grube materiały oraz bardzo cienkie. Poręczna, lekka, menu bardzo przejrzyste. Trzecim modelem z najlepszymi opiniami jest natomiast Łucznik 910 Karina, czyli maszyna określona jako maszyna idealna.

Maszyna do szycia Arka 888Inne marki maszyn do szycia – opinie

Choć najbardziej popularnymi markami produkującymi maszyny do szycia są Singer i Łucznik, warto również poznać inne modele. Przykładem może być Arka 888, która oceniania jest jako świetny sprzęt do przeróbek i początkującego szycia. Co ciekawe, wysoko w ocenach naszych użytkowników plasują się także maszyny do szycia Husqvarna – modele Husqvarna Viking E 20 i Husqvarna Viking E 10. Oba chwalone są za bezawaryjność, łatwą obsługę i wysoką funkcjonalność.

Jeśli dalej masz wątpliwości i nie potrafisz wybrać urządzenia dla siebie, sprawdź nasz Ranking maszyn do szycia – dzięki temu zestawieniu łatwiej porównasz ze sobą poszczególne modele.

Artykuł jeszcze nie został oceniony. Kliknij w gwiazdkę, aby dodać ocenę
Ostatnio oglądane
Wyczyść