Data publikacji: 

Najlepsze gry na okulary VR 2019

Znudziły Ci się dotychczasowe gry na okulary VR? A może dopiero odkrywasz możliwości, jakie dają gogle do wirtualnej rzeczywistości? Zebraliśmy najciekawsze tytuły na PlayStation VR, które zostały wydane w ciągu ostatnich miesięcy – sprawdź, które z najnowszych gier warto wypróbować!

Mężczyzna gra w grę z okularami VR

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

  1. jakie tytuły na okulary VR miały premierę w ostatnim czasie
  2. jakie gry na okulary VR będą mieć premierę w 2019 roku
  3. w jakie jeszcze gry warto zagrać z okularami VR

Ace Combat 7: The Skies Unknown – rozrywka bez i w okularach VR

Dziecko w okularach wirtualnej rzeczywistościMasz w domu zestaw PlayStation do wirtualnej rzeczywistości, ale stare gry zaczęły Cię nudzić? Zastanawiasz się, czy na PlayStation VR w ostatnim czasie wyszły godne uwagi tytuły? Dobra wiadomość – wśród nowości, których premiery miały miejsce w tym roku, nie zabrakło gier na okulary VR. Znalazły się wśród nich także takie tytuły, w które możesz zagrać zarówno tradycyjnie, na ekranie telewizora, jak i przy użyciu wirtualnych okularów.

Do tej grupy należy Ace Combat 7: The Skies Unknown – kolejna edycja kultowej japońskiej serii, której akcja toczy się w ogarniętym wojną fikcyjnym świecie Strangereal. Gracz wciela się tu w pilota biorącego udział w powietrznych starciach. Ace Combat nie jest jednak wyłącznie symulatorem lotów – to przede wszystkim pasjonująca gra akcji z ciekawą fabułą i bardzo przekonującą narracją.

Jak wygląda rozgrywka? Twórcy The Skies Unknown zdecydowali się połączyć kampanię w standardowej formie z epizodami w wirtualnej rzeczywistości. Okulary VR pozwalają więc wzbogacić rozgrywkę na PlayStation 4 o efektowne, hiperrealistyczne misje, dzięki którym powietrzne starcia stają się jeszcze bardziej emocjonujące. Tytuł na pewno spodoba się tym, którzy marzą, by choć raz wzbić się w przestworza!

Wolfenstein Cyberpilot VRTytuły na okulary VR w przedsprzedaży – nadchodzące premiery na PS4

Jeśli śledzisz nowości na PS4, Twojej uwadze na pewno nie umknęła zbliżająca się premiera nowej strzelanki spod szyldu Wolfensteina – tym razem stworzonej z myślą o użytkownikach okularów VR. Wolfenstein Cyberpilot VR jest już dostępny w przedsprzedaży, a na rynku ukaże się w lipcu 2019. To gratka dla pasjonatów serii – tym razem akcja toczy się w Paryżu, 20 lat po wydarzeniach z drugiej części Wolfensteina, a zadaniem gracza jest wcielenie się w hakera działającego w ruchu oporu. Jeśli chętnie sięgasz po strzelanki i gry FPS, ta premiera nie może Cię ominąć!

CIEKAWOSTKA

Wolfenstein to seria gier nawiązujących do tematyki II wojny światowej. Jej historia sięga lat 80. – kultowa skradanka Castle Wolfenstein ukazała się w 1981 roku. Pierwsza gra FPS z tej serii, Wolfenstein 3D, powstała dopiero 11 lat później.

Okulary wirtualnej rzeczywistości – w co jeszcze zagrać?

Wśród gier na PlayStation VR nie brakuje tytułów, do których jeszcze przez długi czas będzie warto wracać. Masz pod ręką okulary wirtualnej rzeczywistości i zastanawiasz się, po jakie gry sięgnąć? Oto nasze propozycje:

  • Astro Bot Rescue Mission VR – to ekscytująca gra, która spodoba się nie tylko najmłodszym. Zadaniem gracza jest wykazać się w niebezpiecznej i pełnej przygód misji ratunkowej.
  • Bravo Team VR – propozycja dla dorosłych, którzy lubią strzelanki. Twoim zadaniem będzie przeżyć na wrogim terytorium, mając pod ręką kilka sztuk broni palnej. Misja wymaga więc nie tylko celności, ale i refleksu.

Nie masz jeszcze wirtualnych okularów i nie wiesz, jakie wybrać? Przeczytaj nasz artykuł: PlayStation VR – czym wyróżniają się okulary Sony.

Artykuł jeszcze nie został oceniony. Kliknij w gwiazdkę, aby dodać ocenę
Ostatnio oglądane
Wyczyść