Data publikacji: 

Konsole Nintendo – poznaj wszystkie i wybierz idealną dla siebie

Chcąc wybrać konsolę Nintendo, musisz mieć na uwadze szereg niezwykle ważnych informacji, by móc zdecydować się na konkretny model, który pozwoli w 100% spełnić Twoje oczekiwania, wymagania i potrzeby. Ten rodzaj konsoli do gier nie jest dla każdego i nie do każdego rodzaju gier, dlatego przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, na co zwrócić uwagę!


Nintendo Switch z kontrolerami

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- jakie są rodzaje konsol Nintendo,

- jaką konsolę wybrać do rodzaju gry,

- które opinie sprawdzać, aby wybrać swoją konsolę do gier.

Rodzaje konsol Nintendo – jaką konsolę wybrać?

Konsola Nintendo Classic MiniNintendo ma nam do zaoferowania cztery bardzo ciekawe propozycje, które mają swoich fanów i zwolenników doskonałej jakości gadżetów. Oto te urządzenia:

  • konsola Nintendo Switch – to urządzenie zarówno przenośne, jak również stacjonarne. Można więc zabierać je ze sobą wszędzie, jak również korzystać z niego w domu, przesyłając obraz automatycznie na ekran telewizora. Dzięki designerskiemu i oryginalnemu rozwiązaniu na konsoli tej można grać samemu lub też z innymi osobami na wiele ciekawych sposobów. Wśród wachlarza dostępnych gier wybrać można ciekawe propozycje i dla dzieci, i dla dorosłych,
  • konsola przenośna 2DS/3 DS – to jedna z najbardziej znanych i cenionych konsol przenośnych na rynku. Nie chcąc rozstawać się z grami, można korzystać z takiej formy rozrywki niemal wszędzie. Urządzenie składa się z dwóch części: na górze mieści się ekran główny, na dole ekran dodatkowy. Konsola Nintendo w tym wydaniu jest niezwykle lekka, mała i z pewnością komfortowa w codziennym użytkowaniu, nawet w terenie. Jeden model od drugiego wyróżnia zamykana konstrukcja, odmienne ułożenie przycisków i wyświetlacz główny w obrazie trójwymiarowym. Wszystko inne pozostaje bez zmian,
  • konsola Nintendo Classic Mini SNES – ta konsola jest inna, ale przez wielu bardzo ceniona. Nie ma ona oszałamiającej grafiki ani zbyt wielu gier. Jest doskonałą opcją dla miłośników rozrywki gamingowej w stylu retro. Chcąc grać w klasyki, na tej konsoli jest to jak najbardziej możliwe. Nintendo Classic Mini dostępna jest naszym sklepie.

WARTO WIEDZIEĆ

Konsolę Nintendo możesz podłączyć do TV. Wtedy gra się znacznie wygodniej, bo masz większy ekran i przyjmujesz dowolną pozycję.

Gry – jaką konsolę wybrać?

Nintendo Switch

Głównie od rodzaju gier zależy, jakiego modelu chcesz stać się posiadaczem. Przed zakupem należy więc dokładnie przejrzeć wachlarz pozostałych możliwości i zdecydować się na to, co okaże się być dla Ciebie najbardziej istotne.

Nintendo Switch ma do zaoferowania najwięcej różnorodnych możliwości, przede wszystkim ze względu na to, że jest to innowacyjne, nowoczesne urządzenie, dodatkowo z funkcją gry na telewizorze. Wśród ciekawych tytułów obsługiwanych przez konsolę wyróżnić warto między innymi The Legend Of Zelda, Fifa 18, Crash Bandicoot N.Sane Trilogy, Just Dance 2017, Mario Kart 8 Deluxe, a także Lego Worlds i Doom jako grę akcji.

W konsoli do gier Nintendo 2DS/3DS wartymi wyboru grami na pewno będzie Pokemon Sun i Pekemon Moon, The Legend Of Zelda, Mario Kart7, Animal Crossing, Super Mario Maker, Fire Emblem Warriors, Lego Jurassic World czy zestaw minigier Mario Party The Top 100.

Na klasykę Nintendo Classic Mini SNES składają się gry, jak na przykład Super Mario World, The Legend Of Zelda, Street Fighter II Turbo, Super Castlevania IV, Final Fantasy III lub The Alien Wars.

Sprawdź opinie i wybierz swoją konsolę do gier

Zanim dokonasz wyboru konkretnego produktu, warto wcześniej prześledzić wszelkie informacje na jego temat, wziąć pod uwagę wady i zalety, określić swoje wymagania, oczekiwania i potrzeby. W taki sposób najtrafniej odnajdziesz produkt, który będzie w stanie Cię w 100% zadowolić i usatysfakcjonować. W Internecie znaleźć można szereg ciekawych zestawień, dzięki którym możesz dokładnie prześledzić wszelkie parametry, ważne informacje i oczywiście opinie użytkowników, które są jednymi z najważniejszych przy podejmowaniu decyzji. Takie miejsca nawet dla laika w świecie konsol do gier okażą się być na tyle przydatne, że pozwolą wybrać każdemu to, co będzie najlepszą dla niego formą rozrywki na wysokim poziomie.

CZY WIESZ, ŻE...

Splatoon 2, czyli strzelanka na konsolę Nintendo Switch rozeszła się w nakładzie ponad miliona egzemplarzy w ponad 3 tygodnie od premiery.

Poznaj modele Nintendo dostępne w naszym sklepie i najlepsze konsole do gier dla dzieci – sprawdź nasze propozycje.

Artykuł jeszcze nie został oceniony. Kliknij w gwiazdkę, aby dodać ocenę
Ostatnio oglądane
Wyczyść