Data publikacji: 

Jaki tablet Samsunga – zobacz najciekawsze modele?

Korzystasz z urządzeń elektronicznych marek, które wielokrotnie przetestowałeś i którym ufasz? Zestawienie najpopularniejszych i najchętniej wybieranych tabletów Samsunga może przypaść Ci do gustu. Przekonaj się, za co użytkownicy cenią tablet Samusung Galaxy Tab E i dlaczego wciąż wracają do starszych modeli.

tablet Samsung Galaxy Tab w podróży

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- jaki jest tablet Samsung Galaxy Tab E 9.6,

- jaki jest tablet Samsung Galaxy Tab S2 9.7,

- jaki jest tablet Samsung Galaxy Tab A 10.1.

Jaki jest tablet Samsung Galaxy Tab E 9.6?

tablet Samsung Galaxy Tab do pracyTablet Samsung Galaxy Tab E 9.6 to model o wyświetlaczu 9,6 cala, idealny do domowego użytku. Jeśli chcesz go zabrać na uczelnię lub do pracy, połączysz się z internetem albo za pośrednictwem Wi-Fi, albo swojej sieci telefonii komórkowej poprzez modem 3G. By wykonać zdjęcia, nagrać filmy w jakości HD (720p) lub porozmawiać z kimś online, masz do wyboru dwie kamery: przednią 2 Mpix i tylną 5 Mpix. W trybie aparatu skorzystasz z licznych funkcji, takich jak zoom cyfrowy, autofocus czy zdjęcia seryjne.
Podczas podróży samochodem możesz przekształcić tablet Samsung Galaxy Tab E 9.6 w stację GPS, jako że ma wbudowany odpowiedni moduł. Na urządzeniu nagrasz do 8 GB danych, a w razie potrzeby rozszerzysz pamięć nawet o dodatkowe 128 GB, wykorzystując kartę microSD, SDHC lub SDXC. Tablet dostępny jest w kolorze białym i czarnym.

Jaki jest tablet Samsung Galaxy Tab S2 9.7?

Kolejne popularne urządzenie marki to tablet Samsung Galaxy, który jest nieco większy, bo ma przekątną ekranu 9,7 cala. Samsung Galaxy Tab S2 9.7 VE Wi-Fi nie ma modemu, więc za jego pomocą najwygodniej skorzystasz z internetu za pośrednictwem Wi-Fi. Ma pamięć o pojemności 32 GB, a do tego aż 3 GB RAM-u. Oznacza to, że możesz liczyć na płynne działanie aplikacji, nawet gdy włączysz ich kilka jednocześnie. Ponadto tablet Samsung korzysta z nowoczesnego Bluetootha 4.1, Wi-Fi Direct oraz Miracast. Z innymi urządzeniami połączysz się łatwo i bardzo szybko prześlesz dane.
Zależy Ci na zdjęciach i nagraniach w dobrej jakości? Dzięki tabletowi Samsung Galaxy Tab S2 9.7 możesz na nie liczyć. Model ma funkcje, takie jak 4-krotne zbliżenie cyfrowe, autofocus, balans bieli, stabilizację wideo i wykrywanie twarzy. Umożliwia nagrywanie filmów w jakości Full HD (1080p). Jeśli uznasz, że potrzebujesz zabezpieczyć przechowywane na nim dane, skorzystasz z czytnika linii papilarnych. Ten tablet Samsung Galaxy dostępny jest w aż trzech kolorach: białym, czarnym i eleganckim złotym.

PORADA EKSPERTA

Zależy Ci na szybkiej i płynnej pracy tabletu Samsunga? Zwracaj uwagę na pamięć RAM oraz liczbę rdzeni procesora. Wysoka pamięć RAM, np. 4 GB, zapewnia płynne działanie tabletu przy wielu aplikacjach otwartych jednocześnie. Ponadto zostawia spory zapas pamięci dla przyszłych oraz bardziej wymagających aplikacji. Z kolei im więcej rdzeni, tym więcej aplikacji może działać w tle. Przykładowo procesor ośmiordzeniowy przekłada się na płynne działanie do nawet ośmiu programów w tle.

Jaki jest tablet Samsung Galaxy Tab A 10.1?

tablet Samsung Galaxy Tab E 9.6Trzecia propozycja to duży i wygodny przy wykonywaniu szczegółowych prac oraz oglądaniu filmów tablet Samsung Galaxy Tab A 10.1. Podobnie jak poprzednik, ma 32 GB pamięci wbudowanej, ale nieco mniej pamięci RAM, bo 2 GB. Nie ma modemu, ale w domu czy pracy bez problemu połączysz się z internetem poprzez Wi-Fi. Nagrywanie filmów w Full HD oraz tryb HDR dla zdjęć to funkcje, które skłaniają sympatyków tabletów Samsunga ku temu modelowi.
Czujnik oświetlenia znajdujący się w tablecie Samsung Galaxy Tab A 10.1 zapewnia optymalny obraz i minimalne zużycie energii, więc urządzenie może działać na pełnej baterii nawet przez 13 godzin non stop. Pojemność akumulatora wynosi 7300 mAh. Warto też wspomnieć, że ten tablet Samsunga ma nowoczesny Bluetooth 4.2 do błyskawicznej transmisji danych.
Obejrzyj wszystkie tablety marki Samsung dostępne w sklepie internetowym Euro i znajdź model, który odpowiada Ci parametrami, designem i kolorem. Zachęcamy Cię też do przeczytania poradnika wyboru tabletu na wakacje. Zobacz, które urządzenie doskonale spisze się w podróży i w warunkach braku stałego dostępu do energii elektrycznej czy internetu z sieci. A może szukasz urządzenia do pracy? Wówczas sprawdź ranking tabletów biurowych – TOP 10.
Artykuł jeszcze nie został oceniony. Kliknij w gwiazdkę, aby dodać ocenę
Ostatnio oglądane
Wyczyść