Black Friday 2019 – kiedy przypada i jak się do niego przygotować?

Lubisz wyprzedaże albo chciałbyś zaoszczędzić na prezentach gwiazdkowych? Świetną okazją, by zaszaleć podczas zakupów, jest Black Friday 2018. Święto miłośników wszelakich przecen to dzień, w którym upolujesz wyjątkowe okazje. Sprawdź, kiedy tegoroczny „czarny piątek” wypada w Polsce i jak się do niego przygotować!

Wyprzedaże w Black Friday

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- co to jest Black Friday i jak jest obchodzony,

- kiedy dokładnie wypada Black Friday 2018,

- na czym możesz zaoszczędzić w Black Friday w Polsce.

Black Friday – święto dla miłośników okazji

Zakupy w sieci w czasie Black FridayJeśli lubisz robić zakupy, a jeszcze bardziej cenisz sobie okazyjne ceny, na pewno słyszałeś już o Black Friday – wielkim święcie przecen zapoczątkowanym w Stanach Zjednoczonych, którego popularność objęła także Polskę. Jest to jeden dzień w roku, kiedy sklepy z wielu branż i sektorów przyciągają wyjątkowymi obniżkami. W Black Friday centra handlowe i wielkopowierzchniowe sklepy zapełniają się klientami, którzy polują na wymarzone produkty w bardzo okazyjnych cenach. Wiele z nich jest czynna od wczesnego ranka do późnych godzin nocnych, a wyjątkowo atrakcyjne oferty przyciągają tłumy zakupoholików jeszcze przed otwarciem.

Black Friday – kiedy wypada w 2018?

Oryginalnie „czarny piątek” przypada nazajutrz po Święcie Dziękczynienia, czyli w ostatni piątek listopada. To doskonały moment, żeby pomyśleć o gwiazdkowych prezentach dla najbliższych, a także o sylwestrowych kreacjach. Z tego powodu Black Friday w Polsce i innych krajach stanowi pretekst, by ruszyć na zakupy i upolować atrakcyjne upominki za niewielką cenę.

WARTO WIEDZIEĆ

Zastanawiasz się, kiedy wypada Black Friday w Polsce? Tegoroczny „czarny piątek”, kiedy możesz liczyć na kulminację obniżek w większości sklepów, wypada 29 listopada 2019.

Para kupuje prezenty świąteczne w Black FridayBlack Friday 2018 to nie ostatni dzień w roku, kiedy warto wyruszyć na zakupy. Wiele marek specjalne promocje oferuje przez cały weekend po „czarnym piątku”. W poniedziałek natomiast do akcji wkraczają sklepy internetowe. Tego dnia w sieci kupisz taniej zarówno ubrania, jak i sprzęt komputerowy, oprogramowanie, gry, urządzenia AGD czy telewizory. Przeczytaj więcej o akcji Cyber Monday!

Black Friday w Polsce – gdzie szukać promocji?

Jeśli planujesz w tegoroczny Black Friday zapolować na promocję wymarzonego sprzętu, do zakupów warto się odpowiednio przygotować – w końcu wyprzedaż nie potrwa długo, a liczba produktów jest ograniczona. Zanim ruszysz na zakupy, dowiedz się, które sklepy przygotowały na ten dzień w Polsce specjalne oferty warte Twojej uwagi. Zapowiedzi najciekawszych promocji znajdziesz z łatwością w sieci. Chcesz wiedzieć więcej o okazjach związanych z Black Friday w Polsce? Przejdź na tę stronę i sprawdź, co przygotował na ten dzień sklep RTV Euro AGD!

Sprawdź także nasz inny artykuł: Cyber Monday 2018 - kiedy wypada i jak się do niego przygotować?
Artykuł jeszcze nie został oceniony. Kliknij w gwiazdkę, aby dodać ocenę
Dodaj do Facebooka Kopiuj link
Ostatnio oglądane
Wyczyść