Panasonic Lumix DMC-TZ80 (czarny)

aparat cyfrowy

nr kat. 1079690
(30)
1 099 zł
109,90 zł x 10 rat
Rozdzielczość 18,1 Mpix
Zbliżenie optyczne 30 x
Ogniskowa (dla 35 mm) 24 - 720 mm
Rodzaj przetwornika HS MOS 1/2,3"
Stabilizator optyczny
Kod producenta DMC-TZ80EP-K
Zobacz pełny opis
Kolor:
czarny
Odbiór w sklepie
anuluj
LISTA SKLEPÓW
POKAŻ NA MAPIE
Dostępność
Do odbioru: już za godzinę!
Do domu: już jutro!
 • Podziel się
 • Zestawy
  aparat cyfrowy Panasonic Lumix DMC-TZ80 (czarny) +pokrowiec na aparat Hama Nashville 90L (czarno-niebieski) +karta pamięci SanDisk Extreme SDHC Class 10 UHS-I U3 V30 32GB
  Panasonic Lumix DMC-TZ80 (czarny) + Hama Nashville 90L (czarno-niebieski) + SanDisk Extreme SDHC Class 10 UHS-I U3 V30 32GB
  - 25 zł
  1 218,98 zł 1 193,98 zł
  oszczędzasz 25 zł
  aparat cyfrowy Panasonic Lumix DMC-TZ80 (czarny) +futerał Lowepro Tahoe CS 80 (czarny) +karta pamięci SanDisk Extreme SDHC Class 10 UHS-I U3 V30 32GB
  Panasonic Lumix DMC-TZ80 (czarny) + Lowepro Tahoe CS 80 (czarny) + SanDisk Extreme SDHC Class 10 UHS-I U3 V30 32GB
  - 30 zł
  1 248,98 zł 1 218,98 zł
  oszczędzasz 30 zł
  aparat cyfrowy Panasonic Lumix DMC-TZ80 (czarny) +karta pamięci SanDisk Extreme SDHC Class 10 UHS-I U3 V30 32GB
  Panasonic Lumix DMC-TZ80 (czarny) + SanDisk Extreme SDHC Class 10 UHS-I U3 V30 32GB
  - 5 zł
  1 158,99 zł 1 153,99 zł
  oszczędzasz 5 zł
  aparat cyfrowy Panasonic Lumix DMC-TZ80 (czarny) +futerał Hama Astana 90P (czarny) +karta pamięci SanDisk Ultra SDHC Class 10 UHS-I 32GB
  Panasonic Lumix DMC-TZ80 (czarny) + Hama Astana 90P (czarny) + SanDisk Ultra SDHC Class 10 UHS-I 32GB
  - 25 zł
  1 208,98 zł 1 183,98 zł
  oszczędzasz 25 zł
  aparat cyfrowy Panasonic Lumix DMC-TZ80 (czarny) +torba Lowepro Adventura SH 110 II +karta pamięci SanDisk Extreme SDHC Class 10 UHS-I U3 V30 32GB
  Panasonic Lumix DMC-TZ80 (czarny) + Lowepro Adventura SH 110 II + SanDisk Extreme SDHC Class 10 UHS-I U3 V30 32GB
  - 15 zł
  1 258,98 zł 1 243,98 zł
  oszczędzasz 15 zł
  aparat cyfrowy Panasonic Lumix DMC-TZ80 (czarny) +futerał Lowepro Tahoe CS 80 (czarny) +karta pamięci Kingston Canvas React SDXC 64GB U3 UHS-I V30
  Panasonic Lumix DMC-TZ80 (czarny) + Lowepro Tahoe CS 80 (czarny) + Kingston Canvas React SDXC 64GB U3 UHS-I V30
  - 25 zł
  1 258,98 zł 1 233,98 zł
  oszczędzasz 25 zł
 • Akcesoria
 • Opis i dane

  DMC-TZ80

  Aparat podróżny z 30-krotnym zoomem i technologią 4K

  Zabierz ten kieszonkowy aparat na następną wycieczkę. Potężny obiektyw z 30-krotnym zoomem oraz funkcja nagrywania wideo i robienia zdjęć 4K pozwolą Ci utrwalić wspomnienia z podróży w dowolnej formie.
   


  Kieszonkowy aparat podróżny z 30-krotnym zoomem

  Nowy aparat LUMIX TZ80 z łatwością mieści się w kieszeni. Pomimo kompaktowego rozmiaru model TZ80 jest bogaty w wiele funkcji, które spodobają się osobom lubiącym podróżować: od niezastąpionego dużego zoomu po najnowszą technologię wideo i fotografii 4K, oferowaną przez firmę Panasonic. Pozwala uchwycić każdy szczegół — od malowniczych krajobrazów po odległe obiekty — oraz spontaniczne chwile. Zarejestruj wszystkie wspomnienia z podróży, zanim przeminą i utrwal je w dowolnej formie
   

   

  Wysoka jakość obrazu nawet przy słabym oświetleniu

  Czuła matryca MOS o rozdzielczości 18,1 megapiksela i procesor Venus Engine (ten sam, który znajduje się w najlepszych aparatach systemowych LUMIX) pozwala robić niesamowite zdjęcia, nawet w słabo oświetlonym otoczeniu. Wychwyć więcej szczegółów podczas rejestrowania w formacie RAW. Dane obrazu zachowują informacje o oryginalnym kolorze i oświetleniu, zarejestrowane przez matrycę, po jedynie minimalnym przetworzeniu. Teraz możliwa jest bezpośrednia edycja tych obrazów o wysokiej jakości — wyniki będą zdumiewające
   


  Bądź bliżej dzięki obiektywowi LEICA DC z 30-krotnym zoomem


  Aparat LUMIX TZ80 stawia Cię w samym środku akcji. Obiektyw LEICA DC VARIO-ELMAR 24 mm wyposażony jest w 30-krotny zoom optyczny, więc zawsze zobaczysz z bliska to, co budzi Twoje zainteresowanie i utrwalisz to na zdjęciu. * W aparacie 35 mm odpowiada temu wartość: 24-720 mm.

   

  Niezapomniane chwile na zdjęciach w rozdzielczości 4K PHOTO

  Dzięki technologii 4K w aparacie TZ80 funkcja 4K PHOTO umożliwia uchwycenie idealnego momentu z szybkością 30 kl./s i wybranie najlepszego zdjęcia po zakończeniu fotografowania. Rób zdjęcia, wybieraj i zapisuj. Tryb 4K PHOTO w aparacie LUMIX TZ80 sprawia, że chwile naprawdę przestają być ulotne.
   


  Wideo 4K Życie w żywych szczegółach

  Dzięki niezwykłej mocy wideo 4K aparat TZ80 pozwala zarejestrować wspomnienia z podróży w jakości, która nawet czterokrotnie przewyższa rozdzielczość Full HD. Więcej radości, więcej szczegółów i jeszcze więcej wspomnień, które można nieustannie przywoływać. • Do nagrywania filmów w rozdzielczości 4K należy użyć karty klasy UHS Speed Class 3.
   

   

   


  Kompozycja światła

  Funkcja kompozycji światła syntetyzuje obrazy poprzez wybór i zapis jaśniejszego piksela. W ten sposób, jeszcze w aparacie, można z łatwością tworzyć barwniejsze, dramatyczne obrazy podczas takich sytuacji, jak pokazy fajerwerków czy sceny nocne. Kadrowanie 4K na żywo umożliwia filmowanie szczegółów, które dotychczas były trudne do zarejestrowania. Podczas gdy porusza się wyłącznie kadr rejestrujący, aparat pozostaje w swoim położeniu. Pozwala to na robienie ujęć panoramicznych i wykonywanie zbliżeń na obiekty, które nie znajdują się w centrum kadru.

  Rób zdjęcia, a ostrość ustawiaj później


  Wyobraź sobie, że możesz zdecydować, gdzie ustawić ostrość, nawet gdy już zrobisz zdjęcie. Okazuje się, że w aparacie LUMIX TZ80 jest to możliwe dzięki funkcji Post Focus. Wystarczy zrobić zdjęcie, włączyć podgląd i wskazać miejsce, które ma być ostre jak brzytwa. To proste i niesamowite, a do tego mieści się w aparacie LUMIX TZ80.
   

   

  Zobacz wszystko

  Czasami ostre słońce sprawia, że nawet najjaśniejsze wyświetlacze aparatów są ledwo czytelne. Aparat LUMIX TZ80 posiada wizjer LVF, który włącza się automatycznie po przyłożeniu aparatu do oka, tak więc widzisz każdy szczegół i bez trudu możesz zrobić ujęcie, na jakim Ci zależy. Pokrętło sterowania także umożliwia komfortową obsługę. Poza tym, że umożliwia płynne sterowanie ręczne przysłoną, czasem otwarcia migawki, zoomem i ostrością, możne je spersonalizować w taki sposób, aby ułatwić sobie korzystanie z ulubionych ustawień.
   


   

   

  High speed auto-focusing with DFD technology

  Technologia trybu AF (Auto Focus) DFD (Depth From Defocus) błyskawicznie wylicza odległość pomiędzy obiektami w kadrze i ustawia ostrość obiektywu jednym szybkim ciągłym ruchem. Ten system pozwala osiągnąć AF o szybkości do 0,1 sekundy i wykonywać fotografie seryjne ze śledzeniem AF z szybkością 5 ujęć na sekundę. Zwiększa również stabilność ciągłego ustawiania ostrości podczas nagrywania wideo. Funkcja AF w słabym oświetleniu umożliwia bardziej precyzyjne ustawienie ostrości na obiekcie w warunkach takich jak światło księżyca — nawet bez lampy pomocniczej AF.

   

  5-osiowa korekcja / Korekcja przechylenia

  Funkcja HYBRID O.I.S. (Optyczny stabilizator obrazu) + z 5-osiową korekcją* umożliwia nagrywanie wyraźnych filmów wideo bez rozmazań przy użyciu jednej ręki. Wykrywa i skutecznie niweluje 5 typów poruszenia aparatu — w poziomie, w pionie, oś obrotu, obrót w pionie i obrót w poziomie. Funkcja stabilizacji obrazu* wykrywa poziomą płaszczyznę obrazu i zachowuje ją nawet w przypadku przechylenia aparatu. Pozwala to uzyskać stabilne nagrania nawet przy nagrywaniu pod kątem i bez podglądu. * Funkcja HYBRID O.I.S. + oraz funkcja stabilizacji obrazu nie działają w przypadku nagrywania wideo w rozdzielczości 4K.

   
  Ekran LCD z funkcją dotykową
  Ekran LCD z funkcją dotykową
  Dotykowy ekran LCD umożliwiający intuicyjną nawigację po menu aparatu. Dzięki temu wyszukiwanie odpowiednich funkcji jest łatwe i wygodne.
  Przejmij kontrolę nad aparatem
  Ręczne ustawianie ekspozycji daje pełną kontrolę nad parametrami wykonywanego zdjęcia. Ręcznie można ustawić przysłonę i szybkość migawki. Można to wykorzystać podczas robienia zdjęć portretowych (aby zmiękczyć tło) lub w trakcie zawodów sportowych, żeby zatrzymać ruch.
  Przejmij kontrolę nad aparatem
  Robienie zdjęć 3D jest bardzo proste!
  Robienie zdjęć 3D jest bardzo proste!
  Możliwość rejestrowania zdjęć 3D, które wyglądają niezwykle realistycznie podczas odtwarzania na ekranie telewizora lub komputera obsługującego technologię 3D.
  Współpraca z siecią Wi-Fi
  Wbudowane Wi-Fi pozwala na bezpośrednie przekazywanie zdjęć i filmów do urządzeń mobilnych lub komputerów. Dzięki funkcji Wi-Fi w aparacie nie musimy szukać kabla w celu skopiowania plików na dysk komputera.
  Współpraca z siecią Wi-Fi
  Teraz ostrość ustawiana jest na twarzy
  Teraz ostrość ustawiana jest na twarzy
  Technologię automatycznego wykrywania twarzy na zdjęciu dostosowującą główne ustawienia tak, aby uzyskać naturalne zabarwienie skóry oraz idealną ostrość. Najczęściej używana w przypadku portretów i zdjęć grupowych.
  Zdalne sterowanie za pomocą smartfonu
  Teraz można zdalnie sterować zoomem i migawką aparatu. Ułatwia to robienie zdjęć, gdy aparat znajduje się poza zasięgiem wzroku, a także autoportretów i zdjęć grupowych.
  Zdalne sterowanie za pomocą smartfonu
  Znakomita jakość obrazu
  Znakomita jakość obrazu
  Rozdzielczość 18,1 Mpix zagwarantuje znakomity obraz z dużą ilością szczegółów. Dzięki temu zdjęcie będzie nadawało się do dalszej obróbki, będzie można zrobić większą odbitkę zdjęcia oraz łatwo kadrować dowolny szczegół obrazu.
  Uchwycić na zdjęciach każdy szczegół
  30 - krotne zbliżenie optyczne umożliwiające przybliżenie fotografowanego obiektu bez konieczności zbliżania się do niego. Dzięki niemu łatwo można wykonać zdjęcie odległej rzeczy, nie tracąc na jakości obrazu.
  Uchwycić na zdjęciach każdy szczegół
  Łatwe kadrowanie i robienie zdjęć
  Łatwe kadrowanie i robienie zdjęć
  Duży, 3 calowy ekran LCD ułatwiający podgląd wykonywanego zdjęcia, nagrywanie filmu oraz poruszanie się po menu aparatu. Przyda się także, gdy będziesz chciał obejrzeć wykonane zdjęcia lub filmy.
  Piękne, ostre zdjęcia!

  Układy optycznej stabilizacji obrazu fizycznie stabilizujące przetwornik lub soczewki obiektywu w momencie naciśnięcia spustu migawki, co zapobiega powstaniu poruszonych zdjęć. Zapewnia lepsze rezultaty niż stabilizator cyfrowy.
  Piękne, ostre zdjęcia!

  •  

  Dane techniczne Panasonic Lumix DMC-TZ80 (czarny)

  Rozdzielczość 
  Rozdzielczość 
  18,1 Mpix
  Maksymalna wielkość zapisywanego zdjęcia  
  4896 x 3672 pikseli
  Maksymalna rozdzielczość filmu 
  4K (3840 x 2160)
  Obiektyw 
  Zbliżenie optyczne 
  30 x
  Zbliżenie cyfrowe 
  4 x
  Ogniskowa (dla 35 mm) 
  24 - 720 mm
  Zapis danych 
  Zapis na kartach pamięci 
  SD, SDHC, SDXC
  Kontrola ekspozycji 
  Ręczne ustawienie ekspozycji  
  tak
  Preselekcja czasu TV 
  tak
  Preselekcja przysłony AV  
  tak
  Nagrywanie filmów  
  z dźwiękiem
  Informacje dodatkowe 
  Tryb fotografowania 3D 
  tak
  Stabilizator obrazu 
  optyczny
  Wi-Fi 
  tak
  Wielkość ekranu LCD 
  3 "
  Menu w języku polskim 
  tak
  Funkcje dodatkowe 
  Wi-Fi, technologia rozpoznawania twarzy, technologia wykrywania scen, tryby kreatywne i efekty artystyczne, sterowanie za pomocą smartfona
  Wejścia / wyjścia 
  Wyjście HDMI 
  micro HDMI (typ D)
  Złącze USB 2.0  
  tak
  Wyjście AV  
  tak
  Parametry fizyczne 
  Kolor obudowy  
  czarny
  Wymiary 
  112 x 64 x 38 mm
  Waga (bez baterii) 
  brak danych
  Wyposażenie 
  Wyposażenie 
  , instrukcja obsługi w języku polskim, kabel USB, karta gwarancyjna, oprogramowanie, pasek na rękę, zasilacz sieciowy
  Gwarancja 
  Gwarancja 
  24 miesiące
  Szczegółowe warunki gwarancji 
  Producent 
  Nazwa producenta / importera 
  Panasonic Marketing Europe GmbH Oddzial w Polsce
  Znak zgodności 
  Znak zgodności 
  Rozdzielczość 
  Rozdzielczość 
  18,1 Mpix
  Obiektyw 
  Zbliżenie optyczne 
  30 x
  Zbliżenie cyfrowe 
  4 x
  Ogniskowa (dla 35 mm) 
  24 - 720 mm
  Jasność 
  f/3.3-6.4
  Ustawianie ostrości od 
  3 cm
  Funkcje 
  Tryb fotografowania 3D 
  tak
  Stabilizator obrazu 
  optyczny
  Menu w języku polskim 
  tak
  Automatyczne ustawianie ostrości 
  tak
  Wi-Fi 
  tak
  Funkcje dodatkowe 
  Wi-Fi, technologia rozpoznawania twarzy, technologia wykrywania scen, tryby kreatywne i efekty artystyczne, sterowanie za pomocą smartfona
  Podgląd zdjęć 
  Wielkość ekranu LCD 
  3 "
  Dotykowy ekran LCD 
  tak
  Wizjer  
  elektroniczny
  Lampa błyskowa 
  Wbudowana lampa błyskowa  
  tak
  Tryby pracy lampy błyskowej 
  tryb automatyczny, redukcja efektu czerwonych oczu, błysk wymuszony, bez błysku
  Zapis danych 
  Zapis na kartach pamięci 
  SD, SDHC, SDXC
  Wbudowana pamięć 
  tak
  Standardy zapisu zdjęć  
  RAW , JPEG
  Maksymalna wielkość zapisywanego zdjęcia  
  4896 x 3672 pikseli
  Rodzaj przetwornika 
  HS MOS 1/2,3"
  Wielkość matrycy 
  1/2,3
  Nagrywanie filmów 
  Nagrywanie filmów  
  z dźwiękiem
  Maksymalna rozdzielczość filmu 
  4K (3840 x 2160)
  Kontrola ekspozycji 
  Ręczne ustawienie ekspozycji  
  tak
  Preselekcja czasu TV 
  tak
  Preselekcja przysłony AV  
  tak
  Czas otwarcia migawki 
  4 - 1/2000 s
  Programy tematyczne  
  dzieci, gładka skóra, gwieździste niebo, jedzenie, krajobraz, krajobraz nocą, portret, portret nocą, przez szybę, sport, wysoka czułość, zachód słońca, zwierzęta
  Zdjęcia seryjne 
  tak
  Automatyczne ustawianie czułości  
  tak
  Ręczne ustawianie czułości  
  tak
  Zakres czułości ISO 
  80 - 6400
  Balans bieli 
  automatyczny, ręczny
  Korekcja ekspozycji  
  tak
  Wejścia/wyjścia 
  Wyjście HDMI 
  micro HDMI (typ D)
  Złącze USB 2.0  
  tak
  Wyjście AV  
  tak
  Parametry fizyczne 
  Wymiary 
  112 x 64 x 38 mm
  Kolor obudowy  
  czarny
  Zasilanie 
  Zasilanie 
  akumulator litowo-jonowy
  Wyposażenie 
   
  oprogramowanie, pasek na rękę, kabel USB, zasilacz sieciowy, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
  Gwarancja 
  Gwarancja 
  24 miesiące
  Szczegółowe warunki gwarancji 
  Producent 
  Nazwa producenta / importera 
  Panasonic Marketing Europe GmbH Oddzial w Polsce
  Znak zgodności 
  Znak zgodności 
 • Opinie(30)

 • Usługi
 • Raty
 • Pytania i odpowiedzi
  Dla tego Towaru nie ma jeszcze pytań

  Rozważasz kupno Panasonic Lumix DMC-TZ80 (czarny) i chciałbyś wiedzieć więcej

  możesz pomóc innym użytkownikom Panasonic Lumix DMC-TZ80 (czarny)

 • Promocje

  25% TANIEJ
  25% TANIEJ
  przy zakupie min. 2 produktów objętych promocją!Szczegóły
  Promocja obowiązuje do: 31.07.2019
Ostatnio oglądane
Wyczyść
Inni oglądali również
  Aby skorzystać z porównania konieczne jest dodanie minimum 2 produktów.