Pioneer VSX-832 (srebrny)

amplituner kina domowego

nr kat. 1121929
(18)
1 699 zł
Liczba kanałów 5.1
Moc na kanał 130 W
Radio internetowe, AM, FM (UKF)
Transmisja bezprzewodowa Wi-Fi, Bluetooth, AirPlay
Złącza audio 3/0, coaxial, Ethernet, HDMI 4/1, optyczne, PRE OUT, USB, wideo 2/0
Zobacz pełny opis
Kolor:
srebrny
Brak w sklepach stacjonarnych
anuluj
LISTA SKLEPÓW
POKAŻ NA MAPIE
Dostępność
Do domu: już jutro!
 • Podziel się
 • Zestawy
  amplituner kina domowego Pioneer VSX-832 (srebrny) +sprężone powietrze Reinston ECH001
  Pioneer VSX-832 (srebrny) + Reinston sprężony gaz ECH001 (400 ml)
  - 5 zł
  1 718,99 zł 1 713,99 zł
  oszczędzasz 5 zł
  amplituner kina domowego Pioneer VSX-832 (srebrny) +kabel analogowy audio Reinston EKK15
  Pioneer VSX-832 (srebrny) + Reinston EKK15 2m
  1 718,99 zł
  amplituner kina domowego Pioneer VSX-832 (srebrny) +listwa antyprzepięciowa Reinston ALZ005
  Pioneer VSX-832 (srebrny) + Reinston ALZ005 listawa zasilająca 6 gniazd, 3 m (biały)
  - 16 zł
  1 778,99 zł 1 762,99 zł
  oszczędzasz 16 zł
  amplituner kina domowego Pioneer VSX-832 (srebrny) +listwa antyprzepięciowa Reinston ALZ006
  Pioneer VSX-832 (srebrny) + Reinston ALZ006 listwa zasilająca 8 gniazd, 3 m (biały)
  - 18 zł
  1 788,99 zł 1 770,99 zł
  oszczędzasz 18 zł
  amplituner kina domowego Pioneer VSX-832 (srebrny) +listwa antyprzepięciowa Reinston ALZ011
  Pioneer VSX-832 (srebrny) + Reinston ALZ011 listawa zasilająca 6 gniazd, 5 m (czarny)
  - 24 zł
  1 818,99 zł 1 794,99 zł
  oszczędzasz 24 zł
  amplituner kina domowego Pioneer VSX-832 (srebrny) +listwa antyprzepięciowa Reinston ALZ007
  Pioneer VSX-832 (srebrny) + Reinston ALZ007 listawa zasilająca 4 gniazda, 1,5 m (czarny)
  - 14 zł
  1 768,99 zł 1 754,99 zł
  oszczędzasz 14 zł
 • Akcesoria
 • Opis i dane

   

  5.1-kanałowy amplituner o mocy 5x130 Watt, pełne wyposażenie do odtwarzania strumieniowego, Dolby Atmos oraz dts:X ze wzmacniaczem Surround, 4K Ultra HD, skaler video, 4 wejścia HDMI, HDCP 2.2, odtwarzanie audio HiRes, DualBand WiFi i Bluetooth


  Dzięki swoim pięciu mocnym stopniom wyjściowym Direct Energy VSX-832 jest gotowy zamienić Twój salon w kino z technologią dźwięku Dolby Atmos. Przy tym, dzięki naszemu nowo opracowanemu wzmacniaczowi transkrypcji, radzi sobie bez tylnych głośników. Przy zastosowaniu głośników „Dolby Atmos Enabled“ otaczające, trójwymiarowe brzmienie nowego formatu dźwięku obiektowego może być wytwarzane jedynie z dwóch głośników przednich i urządzenia centralnego. Alternatywnie VSX-832 wspiera również konwencjonalne zestawy 5.1. Poprzez swoje wejścia HDMI VSX-832 już teraz przetwarza przyszły format wideo UltraHD 4K (60p, 4:4:4, 24bit) wraz ze wszystkimi rozszerzeniami dynamicznymi HDR – w ten sposób Twoje kino domowe przez lata będzie aktualne. W celu słuchania muzyki nie trzeba podłączać żadnego dodatkowego urządzenia. Ze zintegrowanymi serwisami odtwarzającymi muzykę Spotify, Tidal i Deezer VSX-832 stanowi bowiem sam w sobie źródło programów. Zapisaną lokalnie muzykę można odtworzyć poprzez WiFi, Bluetooth, AirPlay oraz po aktualizacji oprogramowania urządzenia za pomocą zintegrowanej technologii odtwarzaczy multimedialnych Chromecast – amplituner zawsze oferuje odpowiednią technologię odtwarzania dla każdego formatu plików, smartfona czy tabletu, dla każdego komputera czy dla wszystkich zasobów pamięci zewnętrznych. Oglądania filmów czy słuchania muzyki dotyczy to samo: VSX-832 dostosowuje się do Twoich życzeń, nie odwrotnie.

   
  Dekodowanie sygnału 4K
  Dekodowanie sygnału 4K
  Amplituner przenosi domową rozrywkę na nowy poziom, którego wyznacznikiem jest standard 4K. Wejście/wyjście HDMI wspierają wideo 4K Ultra HD (to cztery razy więcej szczegółów niż obraz Full HD), zapewniając zgodność z najnowszymi formatami wideo superwysokiej rozdzielczości.
  Kompatybilność z 3D
  Urządzenie jest przystosowane do wspólpracy z obrazem trójwymiarowym 3D. Produkty z tym logo są w stanie wysyłać lub przepuszczać cyfrowy sygnał wideo 3D.
  Kompatybilność z 3D
  DTS: X - dźwięk na najwyższym możliwym poziomie
  DTS: X - dźwięk na najwyższym możliwym poziomie
  Najnowszy, superrealistyczny system dźwięku przestrzennego DTS:X wyposażony jest w obiektowe kodowanie dźwięku umożliwiające projektantowi dźwięku lokowanie elementów dźwiękowych w dowolnym miejscu w akustycznej przestrzeni dźwiękowej 3D, a także umożliwia górnym głośnikom dostarczanie fantastycznych wrażeń dźwięku przestrzennego.
  Dolby Atmos - poczuj każdy wymiar
  Wejdź z Dolby Atmos do nowego świata dźwięku, który przeniesie cię od zwykłych wydarzeń do wyjątkowego doświadczenia z urzekającym, wielowymiarowym brzmieniem, które wypełni pokój zachwycającym bogactwem i głębią. Muzyka, ludzie i przedmioty ożywają wokół ciebie w zapierającej dech w piersiach detaliczności i precyzyjnej choreografii, dzięki czemu odnosisz wrażenie, jakbyś naprawdę tam był.
  Dolby Atmos - poczuj każdy wymiar
  Dolby TrueHD - dźwięk w najlepszym wydaniu
  Dolby TrueHD - dźwięk w najlepszym wydaniu
  Dolby TrueHD to technologia Dolby stworzona z myślą o kodowaniu audio wysokiej rozdzielczości. Dolby TrueHD obsługuje jednocześnie do 8 niezależnych kanałów, dzięki czemu pozycjonowanie dźwięku daje efekt bardziej realistyczny, niż kiedykolwiek wcześniej.
  DTS HD - doskonały dźwięk przestrzenny
  Standard DTS-HD Master Audio dostarcza dokładnie wszystkie informacje, które są zawarte na pierwotnym, głównym nagraniu. Obsługuje do 7.1 niezależnych kanałów charakteryzujących się sygnałem o częstotliwości próbkowania 96kHz i rozdzielczości 24 bitów. Dzięki temu to, co słyszysz, jest identyczne z tym, co zostało zarejestrowane przez inżynierów dźwięku.
  DTS HD - doskonały dźwięk przestrzenny
  Dolby Digital Plus - gwarancja znakomitego dzwięku
  Dolby Digital Plus - gwarancja znakomitego dzwięku
  Dolby Digital Plus odtwarza dźwięk o wysokiej rozdzielczości, tak doskonały jak obraz HD w Twoim telewizorze. Dzięki zaawansowanej technologii kodowania gwarantującej bezstratny, wielokanałowy format audio otoczysz się dźwiękiem, który dorównuje dźwiękowi nagranemu w studiu.
  Łącz się z Internetem oraz streamuj muzyke bezprzewodowo
  Do urządzenia można z łatwością podłączać różne źródła dźwięku. Dzięki technologii Wi-Fi® odtwarzanie utworów ze smartfona, tabletu lub laptopa może się odbywać strumieniowo, bez potrzeby stosowania jakichkolwiek przewodów. Korzystając z domowej sieci Wi-Fi (bądź też portu RJ-45 Ethernet LAN) istnieje również możliwość odtwarzania muzyki za pomocą dodatkowych aplikacji.
  Łącz się z Internetem oraz streamuj muzyke bezprzewodowo
  Strumieniowo przesyłaj muzykę z urządzeń iPod, iPhone i iPad
  Strumieniowo przesyłaj muzykę z urządzeń iPod, iPhone i iPad
  Urządzenie jest w pełni kompatybilne z technologią AirPlay – co oznacza, że użytkownik może w wygodny, bezprzewodowy sposób odtwarzać muzykę z komputerów Mac, a także z iPoda, iPhona lub iPada. Dzięki temu możnesz w łatwy, bezproblemowy i komfortowy sposób cieszyć się muzyką z przenośnych urządzeń lub komputera, odtwarzając ją w swoim systemie kina domowego.
  Odtwarzaj sygnał audio z urządzeń z Bluetooth
  Korzystając z urządzenia Bluetooth możesz odtwarzać utwory muzyczne z wysokiej jakości dźwiękiem stereofonicznym. Technologia ta umożliwia łatwą bezprzewodową komunikację z urządzeniami Bluetooth, takimi jak smartfony, tablety czy laptopy. Dzięki temu Twoje ulubione utwory zawsze bedą dostępne pod ręką.
  Odtwarzaj sygnał audio z urządzeń z Bluetooth
  Zyskaj wsparcie odtwarzacza iPod i telefonu iPhone oraz tabletu iPad
  Zyskaj wsparcie odtwarzacza iPod i telefonu iPhone oraz tabletu iPad
  Aby zapewnić najlepszą możliwą jakość, firma Apple opracowała dla producentów specjalne wymagania dotyczące zgodności z ich produktami. Dzięki takiemu certyfikatowi Made for iPod/iPhone/iPad wydobędziesz potencjał muzyczny z tych urządzeń, ułatwiając ich sterowanie.
  Słuchaj internetowych stacji radiowych z całego świata
  Podłącz amplituner do sieci aby uzyskać dostęp do tysięcy internetowych stacji radiowych. Radio internetowe poprzez łącze Wi-Fi lub kablowe typu Ethernet łączy się z jednym portali radiowych, uzyskując dostęp do tysięcy zarejestrowanych stacji internetowych. Nowości muzyczne, nowe piosenki i największe przeboje, wszystko teraz na wyciągnięcie ręki online.
  Słuchaj internetowych stacji radiowych z całego świata
  Uzyskaj dostęp do milionów utworów
  Uzyskaj dostęp do milionów utworów
  Ciesz się dostępem do milionów piosenek z serwisu Spotify. Ten amplituner współpracuje z funkcją Spotify Connect, która pozwala na wybranie utworów w aplikacji Spotify i słuchanie ich za pośrednictwem systemu.

  * Wymagana jest aplikacja oraz aktywne konto premium. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie internetowej spotify.com
  Rozszerz możliwości rozrywki
  Technologia FireConnect stworzona przez Blackfire Research Corp. to bardzo stabilny sygnał bezprzewodowy, który odzwierciedla dowolny sygnał audio z urządzenia dopiętego do amplitunera i streaminguje go do wyspecjalizowanych głośników umieszczonych w dodatkowych pomieszczeniach. Poczynając od dźwięku z gramofonu, przez sygnał z wejścia cyfrowego, a na sygnale z radia internetowego kończąc – wszystko może być dostarczone do dowolnego miejsca w mieszkaniu czy w domu.
  Rozszerz możliwości rozrywki

  Dane techniczne Pioneer VSX-832 (srebrny)

  Sekcja wzmacniacza 
  Liczba kanałów 
  5.1
  Moc na kanał 
  130 W
  Moc dynamiczna na kanał (8/6/4/2 ohm) 
  - / 130 W / - / -
  Dekodery dźwięku wielokanałowego 
  Dolby Atmos, Dolby Digital Plus, Dolby Surround, Dolby TrueHD, DTS:X, DTS 96/24, DTS-ES, DTS-HD High Resolution Audio, DTS-HD Master Audio, DTS Neural:X
  Korektor dźwięku 
  tak
  Regulacja tonów wysokich/niskich 
  tak
  Filtr loudness (kontur) 
  nie
  Radio 
  AM, FM (UKF), internetowe , liczba stacji: 40
  Impedancja głośników 
  6 Ω
  Funkcje dodatkowe 
  Wi-Fi 
  tak
  DLNA 
  nie
  Bluetooth 
  tak
  AirPlay 
  tak
  Certyfikat Apple 
  zgodność iPod/iPhone/iPad
  Aplikacja do sterowania 
  tak
  Funkcje dodatkowe 
  3D - obsługa formatu, 4K - obsługa formatu, AirPlay, Chromecast, Deep Colour, DTS Play-Fi, Hi-Res Audio, możliwość sterowania za pomocą darmowej aplikacji (Android), możliwość sterowania za pomocą darmowej aplikacji (iOS), multiroom FireConnect, serwis Deezer, serwis Spotify Connect, serwis TIDAL, x.v.Colour
  Obsługiwane formaty audio 
  MP3, WAV, AAC, FLAC, AIFF, ALAC (Apple Lossless), DSD
  Kompatybilny z systemem Multiroom 
  Modele współpracujące z systemem multiroom 
  Wejścia / wyjścia 
  HDMI obsługuje 
  3D, 4K, ARC, CEC
  HDMI In / Out 
  4 / 1
  Component Video In / Out 
  0 / 0
  Cyfrowe Optyczne In / Out 
  1 / 0
  Cyfrowe Coaxial In / Out 
  1 / 0
  Kompozytowe Video In / Out 
  2 / 0
  Analogowe audio In / Out 
  3 / 0
  Złącze USB 
  tak
  Złącze Ethernet (LAN) 
  tak
  Wyjście słuchawkowe 
  tak
  Wyjście pre-out 
  tak
  Wejście gramofonowe PHONO 
  nie
  Parametry fizyczne 
  Kolor 
  srebrny
  Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 
  435 x 173 x 321 mm
  Waga 
  8,6 kg
  Pobór mocy 
  włączony 400 W , czuwanie 0,15 W
  Zasilanie 
  220 - 240 V 50/60 Hz
  Wyposażenie 
  Wyposażenie 
  2 baterie AAA, antena AM / FM, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, mikrofon kalibracyjny, pilot
  Akcesoria opcjonalne 
  adapter DAB+ AS-DB100
  Gwarancja 
  Gwarancja 
  24 miesiące
  Szczegółowe warunki gwarancji 
  Producent 
  Nazwa producenta / importera 
  DSV sp. Z o.o. Sp. K.
  Znak zgodności 
  Znak zgodności 
 • Opinie(18)

 • Usługi
 • Raty
 • Pytania i odpowiedzi(6)
  R Robson13 zapytał 1 rok temu
  Czy na tym sprzęcie można odtwarzać filmy z pendrive przez USB?
  s sabm zapytał 1 rok temu
  Witam.Czy jest możliwość dokupienia gdzieś mikrofonu do kalibracji dźwięku w tym amplitunerze?
  Dla tego pytania nikt nie dodał jeszcze odpowiedzi.
  F Foxee60 zapytał 3 miesiące temu
  Witam. Czy łącznosc z 2 parami słuchawek przez bluetooth jest mozliwa?
  Pytanie dotyczy wariantu: czarny
  F Foxee60 zapytał 7 miesięcy temu
  Dlaczego w sprzedaży jest oferta sprzedaży w/w amplitunera z głośnikami TAGA 606v3 skoro głośniki mają moc 120w? A może, 120w wystarczy na moc wzmacniacza 130?
  Pytanie dotyczy wariantu: czarny
  Dla tego pytania nikt nie dodał jeszcze odpowiedzi.
  F Foxee60 zapytał 7 miesięcy temu
  Witam. Czy urządzenie wyświetla menu ekranowe w języku Polskim?
  Pytanie dotyczy wariantu: czarny
  a agusia1990 zapytał 1 rok temu
  Jakie kable i końcówki polecacie do tego sprzętu ?
  Pytanie dotyczy wariantu: czarny
Ostatnio oglądane
Wyczyść
Inni oglądali również
  Aby skorzystać z porównania konieczne jest dodanie minimum 2 produktów.