Philips Hue Tap switch

przełącznik

nr kat. 1077791
419 zł
Waga 90 g
Wymiary 75 x 75 x 25 mm
Zobacz pełny opis
Odbiór w sklepie
anuluj
LISTA SKLEPÓW
POKAŻ NA MAPIE
Dostępność
Do odbioru: już jutro!
Do domu: już jutro!
 • Podziel się
 • Opis i dane
  Philips hue Tap to pierwszy inteligentny, bezprzewodowy przełącznik, który umożliwia sterowanie żarówkami Philips hue za pomocą dotyku. Po podłączeniu go do mostka Philips hue możesz sterować 4 różnymi aranżacjami świetlnymi Philips hue bez konieczności używania urządzenia mobilnego.

  Z wykorzystaniem przełącznika dotykowego Philips hue możesz zaprogramować 4 ulubione ustawienia oświetlenia Philips hue. Wybierz aranżację stworzoną przez siebie lub jedną z aranżacji stworzonych przez firmę Philips bądź zaprogramuj przycisk pozwalający wyłączyć wszystkie światła. Bez problemu możesz stworzyć własną konfigurację za pomocą aplikacji Philips hue. Wszystko zależy do Ciebie.


  Przełącznik dotykowy Philips hue Tap można umieścić w dowolnym miejscu w domu — zamontować na ścianie przy drzwiach wejściowych, przy ulubionym fotelu lub nawet na stoliku nocnym. Przełącznik dotykowy Philips hue Tap sprawia, że funkcjonalne i zintegrowane oświetlenie do codziennego użytku jest jeszcze bardziej praktyczne. Dzięki temu, że jest to rozwiązanie bezprzewodowe, możesz umieścić przełącznik w dowolnym miejscu, używając śrub lub taśmy samoprzylepnej znajdującej się na spodzie przełącznika.

  Przełącznik Philips hue Tap sprawia, że ulubione aranżacje są zawsze pod ręką. Przełącznik można wykręcić z tylnej płytki w celu wygodnego używania jako pilota zdalnego sterownia.

  Przełącznik Philips hue Tap wykorzystuje energię kinetyczną i jest zasilany przez dotyk. Żadne baterie nie są potrzebne. Oznacza to, że zużycie energii przełącznika Philips hue Tap wynosi zero watów — jest inteligentniejszy, bardziej ekologiczny, bezproblemowy i nie wymaga baterii.
  Do mostka Philips hue (niedołączony do zestawu) można podłączyć maksymalnie 50 żarówek i 10 akcesoriów. Wystarczy zacząć od dowolnego z dostępnych zestawów startowych lub oddzielnego mostka i dodawać kolejne produkty Philips hue. Następnie można sterować oświetleniem jednym ruchem palca dzięki intuicyjnej aplikacji Philips hue. System Philips hue jest oparty na ZigBee — wydajnej energetycznie, bezpiecznej i niezawodnej technologii umożliwiającej sterowanie oświetleniem. System jest nieustannie wzbogacany o nowe funkcje i ulepszenia. Aktualizacje oprogramowania oraz oprogramowania sprzętowego są przeprowadzane bezprzewodowo w produktach Philips hue — bezpośrednio i bez problemu.

  Dane techniczne Philips Hue Tap switch

  Wymiary 
  75 x 75 x 25 mm
  Waga 
  90 g
  Producent 
  Nazwa producenta / importera 
  Philips Lighting Poland SA
  Znak zgodności 
  Znak zgodności 
 • Opinie

 • Usługi
 • Raty
 • Promocje

  Philips Hue
  Philips Hue
  - sprawdź inteligentne oświetlenie!Szczegóły
Ostatnio oglądane
Wyczyść
Inni oglądali również
  Aby skorzystać z porównania konieczne jest dodanie minimum 2 produktów.