Cena
Marka
Ocena Klientów
Rodzaj:
Dostępność
Outlet

Akcesoria PlayStation 3

Produkt dostępny w wybranych sklepach
34,99 zł

Najlepsze akcesoria dla graczy PlayStation 3

Jesteś szczęśliwym posiadaczem PlayStation 3? Jeśli chcesz w pełni wykorzystać z możliwości konsoli i grać w nowoczesne gry wykorzystujące Twój ruch, niezbędne będą Ci dodatkowe akcesoria. Sprawdź, jakie oferujemy i przenieś rozgrywkę na wyższy poziom!

Szybkie i wygodne ładowanie urządzeń

Jeśli podczas gry na PlayStation 3 korzystasz z bezprzewodowych gamepadów, kontrolerów ruchu bądź nawigacji, wartościowym dodatkiem dla Ciebie okaże się ładowarka QUADDOCK. To stacja, która szybko uzupełni energię w rozładowanych urządzeniach, byś mógł wrócić do przerwanej rozgrywki. W tym samym czasie możesz ładować na niej dwa gamepady i dwa kontrolery Move PlayStation. Alternatywę dla niej stanowi uniwersalna stacja dokująca PlayStation, w której w tym samym czasie uzupełnisz energię kontrolerów oraz zestawu słuchawkowego Bluetooth.

Przystawki do spersonalizowania przestrzeni

Aby wygodnie korzystać z konsoli PlayStation 3, zastosuj różnego rodzaju przystawki pozwalające na zmianę położenia wybranych elementów. Przystawka do kontrolera Speedlink to uniwersalny klips do mocowania kamery i dopasowany kabel, dzięki którym umieścisz kamerę np. na ramie ekranu. Przystawka do konsoli pozwoli Ci ustawić urządzenie w pionie, sprawiając, że umieścisz je pomiędzy ulubionymi grami. Z kolei przystawka do kontrolera zapewni Ci bezpieczne przechowywanie i ładowanie każdego oryginalnego modelu kontrolera do PS3. Wybierz te akcesoria, które umilą i ułatwią Ci granie na konsoli i stań się niezwyciężony!
Ostatnio oglądane
Wyczyść
Aby skorzystać z porównania konieczne jest dodanie minimum 2 produktów.