Apple Smart Keyboard MPTL2Z/A iPad Pro 10.5

klawiatura

Apple
nr kat. 1122772
799 zł
Typ klawiatura
Zobacz pełny opis
Odbiór w sklepie
anuluj
LISTA SKLEPÓW
POKAŻ NA MAPIE
Dostępność
Do odbioru: już jutro.
Do domu: 13 lipca!
Również do punktów odbioru:
 • Podziel się
 • Opis i dane
  Smart Keyboard to klawiatura, jakiej jeszcze nie było, pełna innowacyjnych rozwiązań technicznych i materiałów. Pełnowymiarowa, całkowicie mobilna, łączy się z iPadem Pro przez innowacyjny interfejs Smart Connector, który jednocześnie zasila klawiaturę i zapewnia dwukierunkową wymianę danych. Po prostu podłączasz Smart Keyboard i zaczynasz pisać.

  • Innowacje pod każdym klawiszem.
  Klawiatura wciąż jest dla wielu narzędziem do efektywnej pracy lub notowania pomysłów. Klawiatura Smart Keyboard to inne wcielenie wynalazku o blisko stupięćdziesięcioletniej historii, obmyślane na nowo dla dodania iPadowi Pro jeszcze większej wszechstronności. Uwolni Cię od przełączników, wtyczek, a nawet konieczności bezprzewodowego łączenia w parę z urządzeniem, dając pełen komfort i mobilność.
  • Łatwo jej używać. Jeszcze łatwiej nosić.
  Potrzebujesz klawiatury? Rozłóż Smart Keyboard. A po użyciu złóż ją do postaci smukłej, lekkiej nakładki na iPada Pro. Smart Keyboard jest równie wytrzymała jak elegancka. Doskonale zniesie trudy codziennego użytkowania. I każdą kolejną, choćby dwudziestą trzecią wersję tekstu.
  • Zabezpieczono każdą literę. Słowo.
  Litery i cyfry na klawiszach Smart Keyboard są te same, co zwykle, ale poza tym wszystko w niej jest zupełnie nowe. Górna warstwa klawiatury wykonana jest z arkusza wysoce wytrzymałej tkaniny o specjalnym splocie. Poszczególne klawisze są laserowo ukształtowane właśnie z tego arkusza materiału. Tkanina nadaje też klawiszom właściwą sprężystość, co eliminuje konieczność stosowania tradycyjnych mechanizmów. W rezultacie Smart Keyboard ma jedynie 4 mm grubości, a jednocześnie zapewnia dokładność, stabilność i wyczuwalny opór klawiszy, jakiego oczekujesz podczas pisania.
  • Siła komunikacji zasilanej w nowy sposób.
  By zbudować urządzenie tak smukłe i wytrzymałe, jak Smart Keyboard, nie można było polegać na tradycyjnych przewodach i podzespołach. Stworzono więc unikalny materiał przewodzący, składający się z cieniutkiego nylonowego arkusza z głęboko wtartym metalowym przewodnikiem, który umożliwia dwukierunkowy przepływ prądu zasilającego i danych. Dzięki niemu Smart Keyboard nie wymaga ładowania. Podłączasz ją do iPada Pro i piszesz. Co więcej, wytrzymałość nowego materiału przewodzącego pozwala mu bez szwanku przetrwać wielokrotne składanie i rozkładanie.
  • Bez wtyczek, bez przełączania, bez podłączania.
  Smart Connector to nowy, zaprojektowany przez Apple interfejs, który umożliwia płynną komunikację między klawiaturą Smart Keyboard i iPadem Pro. Znajdziesz go na krawędzi łączącej klawiatury Smart Keyboard oraz na odpowiednim boku iPada Pro. Smart Connector wraz z przewodzącą tkaniną wewnątrz klawiatury Smart Keyboard umożliwia dwukierunkowy przepływ prądu zasilającego i danych. A Ty piszesz wygodnie, tak po prostu, choć stoi za tym wyrafinowana technologia. 

  Opis Apple Smart Keyboard MPTL2Z/A iPad Pro 10.5

  Gwarancja 
  Gwarancja 
  12 miesięcy
  Szczegółowe warunki gwarancji 
  Producent 
  Nazwa producenta / importera 
  Apple Poland Sp. z o.o.
  Znak zgodności 
  Znak zgodności 
 • Opinie

 • Pasuje do
 • Raty
 • Pytania i odpowiedzi
  Dla tego Towaru nie ma jeszcze pytań

  Rozważasz kupno Apple Smart Keyboard MPTL2Z/A iPad Pro 10.5 i chciałbyś wiedzieć więcej

  możesz pomóc innym użytkownikom Apple Smart Keyboard MPTL2Z/A iPad Pro 10.5

Ostatnio oglądane
Wyczyść
Inni oglądali również
  Aby skorzystać z porównania konieczne jest dodanie minimum 2 produktów.