NavRoad Bezprzewodowa Kamera Cofania

kamera cofania

nr kat. 1111372
(4)
Brak w sklepach stacjonarnych
Brak możliwości dostawy
anuluj
LISTA SKLEPÓW
POKAŻ NA MAPIE
Dostępność
Niedostępny

Produkt tymczasowo niedostępny

 • Podziel się
 • Opis i dane
  Kamera montowana jest np. nad tylną tablicą rejestracyjną, zasilana jest ze światła cofania. Po zamontowaniu, ruchoma głowica kamery umożliwia regulację pola widzenia. Odporna na warunki atmosferyczne obudowa kamery, umożliwia jej pracę praktycznie w każdych warunkach drogowych. Połączenie kamery z odbiornikiem jest bezprzewodowe, nie wymaga prowadzenia żadnych kabli pomiędzy tyłem samochodu a deską rozdzielczą.

  Samochodowa ładowarka zasila jednocześnie odbiornik kamery oraz urządzenie do nawigacji, które służy jako wyświetlacz obrazu z kamery. W warunkach dziennego oświetlenia kamera przekazuje kolorowy obraz. Do pracy w nocy wyposażona jest w podczerwone diody LED pozwalające na obserwację w ciemnościach.

  Krótko po włączeniu biegu wstecznego kamera uruchamia się, jednocześnie wyświetlając obraz na ekranie nawigacji. Odbywa się to bez względu na to czy na urządzeniu są aktualnie uruchomione aplikacje, czy też nie. Kamera może być stosowana we wszystkich rodzajach samochodów. Urządzenie jest bardzo przydatne np. podczas cofania na zatłoczonych parkingach.

  Kamerę można zainstalować w dowolnym miejscu np. nad tablicą rejestracyjną, w zderzaku, za szybą bądź w tylnej klapie auta. Można ją podłączyć do radia z ekranem, do car TV, do nawigacji. 

  Dane techniczne NavRoad Bezprzewodowa Kamera Cofania

  Gwarancja 
  Gwarancja 
  24 miesiące
  Szczegółowe warunki gwarancji 
  Producent 
  Nazwa producenta / importera 
  JAMICON Spółka Jawna
  Znak zgodności 
  Znak zgodności 
 • Opinie(4)

 • Pytania i odpowiedzi(3)
  r rom-ek zapytał 1 rok temu
  Czy podczerwone diody LED zainstalowane w kamerze zadziałają (oświetlą teren) przez podgrzewaną lub nie podgrzewaną szybę samochodową? Jaki jest/będzie przez szybę zasięg oświetlenia?
  K KrystianL01 zapytał 1 rok temu
  Czy da wykorzystać kamera do pracy z telefone przez apliakcje lub bezpośrednie podłączenie. Jakie są wymagania lub możliwości
  n natalka_siwa zapytał 2 lata temu
  Czy kamere da sie zsynchronizowac z telefonem HUAWEI, aby obraz z kamery wyswietlany byl na telefonie?
Ostatnio oglądane
Wyczyść
Inni oglądali również
  Aby skorzystać z porównania konieczne jest dodanie minimum 2 produktów.